Filter
MBA
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Uluslararası Sağlık Hizmeti 5 MBA Dereceleri Bak

MBA işletme yüksek lisans derecesi. Bir Kazanç finans, muhasebe, yönetim, pazarlama, hukuk, bilgi teknolojisi ve etik gibi genel iş dersleri alarak içerir. Uluslararası Sağlıkta MBA sağlık sektöründe bir kariyer için hazırlar.

Uluslararası Sağlıkta MBA nedir? Bu program, uluslararası sağlık sektörünün taleplerini karşılamak için gelişmiş uzmanlık ve becerileri ile donatılmış girişimci sağlık yöneticileri geliştirmeye odaklanmaktadır. Öğrenciler kültürlerarası konularda geniş bir anlama geliştirmek, hem de onlar birgün küresel sağlık politikaları ve sistemleri gelişebilir kiminle uluslararası profesyonellerden oluşan bir ağ inşa edecek. Mezunlar, doğal afetler, salgın hastalıklar ve savaş, yönetmek planlamak ve yaşlanma bireyler için bakım organize etmek mümkün, hem de anlaşma olacak.

Uluslararası Sağlıkta bir MBA ile mezunları için pek çok faydaları vardır.Onların derecesi, onlara işyerinde bir rekabet avantajı sağlar ve daha yüksek bir maaş talep edebilirsiniz. Onlar iletişim ve profesyoneller ve kamuoyu ile etkileşim çok yetenekli ve onlar zorluklar karşısında hızlı karar edebiliyoruz.

Uluslararası bir derece olarak, öğrencilerin dünyadaki okulların çeşitli eğitimlerini alabilirsiniz. Maliyetler başka bir üniversiteden büyük ölçüde değişebilir, bu yüzden sizin MBA kazanmak için mal olacak ne kadar öğrenmek için doğrudan okulla irtibata önemlidir.

MBA onları kolayca kariyer geniş bir yelpazede istihdam kazanmak yardımcı önemli iş bilgi, beceri, ve özellikleri ile hazırlar. Mezunlar ilaç, sağlık teknoloji sektörlerinde, hastanelerde iş bulmak, ve hayır ve yardım kuruluşlarında yapabilirsiniz.

Eğer part-time, full-time, hızlandırılmış ve uzaktan öğrenme dahil, seçebilirsiniz MBA programları pek çok türü vardır.Sen bizim engin veritabanına erişerek şimdi ihtiyaçlarınız için doğru program araştırma başlayabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

5 Sonuçlar Uluslararası Sağlık Hizmeti

IMF Business School Portugal

İlaç Pazarlama uzmanlık alanı olan bu MBA tüm uyarlanmış en iyi strateji ile ürün, hizmet ya da şirketler için stratejik planların uygulanması amacıyla kurumsal yönetim, ... [+]

İlaç endüstrisi ve eczaneler karmaşık ve yüksek düzeyde düzenlenmiş bir ortam gelişir. Yeni ilaçların araştırma çok pahalı ve zaman kullanılabilirliğini yoksundur.

Bu nedenle, ilaç pazarlamacıları yönettikleri markaların başarı yolunda karşılaşılan sorunlarla karşı karşıya hazır olmalıdır.

İlaç Pazarlama uzmanlık alanı olan bu MBA tüm uyarlanmış en iyi strateji ile ürün, hizmet ya da şirketler için stratejik planların uygulanması amacıyla kurumsal yönetim, pazarlama, markalaşma ve dijital iletişimde yeterliliklerini eğitmek ve geliştirmek için fırsat sunmaktadır yürürlükte olan bir düzenleme.

Bu eğitim sayesinde, mümkün olacaktır:... [-]

Portekiz Portekiz Çevrimiçi
Açık Kayıt
Portuguese (Brazil)
Yarı zamanlı
720 saat
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
PATTEN UNIVERSITY

Master of Business Administration tüm sektörlerde tanınan bir profesyonel derecesidir. Öğrenciler ilk olarak, iş fonksiyonel alanları inceleyen entegre müfredat katılmak ... [+]

İşletme lisans programı Master öğrencileri hazırlar:

Her iş fonksiyonunun temel özelliklerini ayırt eder bir kuruluşun bilgi sistemlerine yapılan değişiklikler performansı artırabilir nasıl değerlendirmek örgütsel hedeflere ulaşmak için diğerlerini Kurşun muhasebe yöntemleri kullanarak bir kuruluşun mali durumunu değerlendirmek müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için pazarlama stratejileri oluşturma finansal performansını maksimize etmek için bir organizasyon sağlamak için bilgi veriniz Yasal, etik ve yasal açılardan iş durumları değerlendirin uluslararası ekonomik ortamda değişiklikler bir örgüt nasıl etkileyeceğini tahmin Bir kuruluşun rekabetçi konumunu iyileştirmek için stratejiler önermek ... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Oakland ABD Çevrimiçi
Yale School of Management

Yale Halk Sağlığı Yüksekokulu (MPH) programı halk sağlığı alanında büyük ilgi sahibi yüksek motivasyonlu öğrenciler için tasarlanmıştır ... [+]

Yale Halk Sağlığı Yüksekokulu programı halk sağlığı alanında büyük ilgi sahibi yüksek motivasyonlu öğrenciler için tasarlanmıştır. Bazı uzmanlar doğrudan lisans ve yüksek lisans kurumlarından mezun olurken, bazıları kamu sağlığı deneyimi ve / veya mesleki diplomaya sahiptir. Genel olarak, MPH programı ikamet yerinde dört yarıyılı gerektirir ve bu süre boyunca 20 ders tamamlanmalıdır. Tüm MPH öğrencileri, Biyoistatistik, Epidemiyoloji, Çevre Sağlığı, Sağlık Politikası ve Sosyal ve Davranış Bilimlerinde temel dersleri tamamlamaktadır. Öğrenciler ayrıca, her akademik programa özgü bölüm gereksinimlerini yerine getirmelidir. Buna ek olarak, öğrenciler, tam zamanlı çalışmanın birinci ve ikinci sınıfları ile bir Yüksek Lisans tez çalışması veya kaptanlık dersi arasında staj yaparlar. Ortak Başvuru Sahipleri... [-]

Amerika Birleşik Devletleri Yeni Cennet New York
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
3 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Frankfurt School of Finance & Management

Frankfurt School Uluslararası Sağlık Yönetimi bölümündeki yarı zamanlı MBA'si, uluslararası sağlık hizmeti işini tam anlamıyla anlamak için çalışan sağlık profesyonelleri ... [+]

Neden IHM?

Frankfurt School Uluslararası Sağlık Yönetimi bölümündeki yarı zamanlı MBA'si, uluslararası sağlık hizmeti işini tam anlamıyla anlamak için çalışan sağlık profesyonelleri için tasarlanmıştır.

Program, küresel sağlık sektöründeki zorlukların üstesinden gelmek için sorumlu sağlık hizmetleri liderleri geliştirmeyi ve onları pratik iş becerileri, ileri girişimcilik becerileri, liderlik uzmanlığı ve dürüstlükle donatmayı amaçlamaktadır.

Geleceği etkilemesi muhtemel sağlık sorunları, eğilimleri ve uygulamaları konusunda daha iyi bir farkındalık yaratır. Avrupa, Amerika ve Asya'daki uluslararası çalışma yerleri ve farklı bir öğrenci kuruluşu gerçekten uluslararası bir deneyim sağlar.... [-]

Almanya Frankfurt
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
20 - 20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Robert Kennedy College

MBA Uluslararası Sağlık Yönetimi, artan talebin sürekli olarak finansal kısıtlamalarla karşı karşıya kaldığı bir ortamda, sağlık yöneticilerine yönetsel faaliyetleri daha ... [+]

MBA Uluslararası Sağlık Yönetimi, artan talebin sürekli olarak finansal kısıtlamalarla karşı karşıya kaldığı bir ortamda, sağlık yöneticilerine yönetsel faaliyetleri daha etkin bir şekilde analiz etmek, yönlendirmek ve geliştirmek için araçlar sunmak üzere tasarlanmıştır.

MBA programları dünya genelinde öğrenci alımı ve kendi alanında nitelikli öğretmenler üzerinde çizim türetilen uluslararasılığı büyük ölçüde yarar.

İsviçre'nin önde gelen özel kolejinde öğrenin ve 130'dan fazla ülkeden gelen öğrenciler ve Cumbria Üniversitesi'nden mezun olun.

SÜRE

En az 12 ay, maksimum 5 yıl.

Program Özeti

düzeni esnek bir şekilde online MBA amaçlarını karşılamak üzere dizayn edilmiştir ve her öğrencinin bireysel tercihlerine göre uyarlanabilir. MBA altı ders artı bir nihai tez tamamlamak gerektirir. ... [-]

İsviçre Zürih İsviçre Çevrimiçi Birleşik Krallık Carlisle Şehri  + 1 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 4 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku