MBASTUDIES

Uluslararası Ticaret 4 MBA'ler İncele

Son yıllarda, dış pazarlara kolay erişim hızla yol iş yapılır değişti. Modern küreselleşen ekonomide, şirketlerin onlar gibi onların stratejileri, malzeme ve üretim süreçlerinde olduğu gibi birçok yabancı girişleri entegre etmek gerekir. Uluslararası Ticaret MBA böyle değerli bir varlık olmasının nedeni budur.

 

Uluslararası Ticaret MBA nedir? Farklı ülke ve coğrafi bölgelerde bulunan şirketlerin operasyonlarını entegre hazırlar gelişmiş bir iş derecesidir. Öğrenciler İşletme Master ile ilgili standart eğitimi almak ama satın alma, lojistik, uluslararası reklam, küreselleşme ve sürdürülebilirlik ile ilgili konularda uzmanlaşmak. Onlar da, dış yararlanarak malzemeleri ithal ve mamul ihraç ederek karlılığı artırmak için stratejiler öğrenir.

 

Uluslararası Ticaret MBA tamamladıktan sonra, mezunları yüksek iletişim ve yönetsel yetenekleri gelişmiştir. Onlar iş araştırma yapmak ve sonuçlarını geliştirmek için stratejik planlarının geliştirilmesi kritik bilgileri analiz edebilirsiniz. Onlar verimli, uluslararası sınırlar arasında mal taşımak için uluslararası ticaret anlaşmaları, lojistik ve kültürler hakkında bilgi sahibi.

 

Bu programların maliyeti değişebilir. Bu ilgi duydukları. Ücret ve öğrenim oranları göz altında kolej ve üniversitelerin kabul departmanı ile temasa geçerek bulunabilir kurumları araştırma potansiyel adaylara kadar.

 

Mezunlar büyük şirketlerde yönetsel roller üstlenmeye ve genellikle lojistik, ihracat ve seyahat firmaları için iş bulmak için hazırız. İmalat işletmeler de satın alma ve tedarik yönetimi denetleyecek nitelikli personel ihtiyacı.Yurtdışı satıcıları kendi süreçlerinin büyük bölümlerini fason şirketler genellikle kritik uluslararası sözleşmeleri yönetmek için bu mezunları istihdam. Bazı bağımsız kalması ve bağımsız danışmanlar veya araştırma analisti olarak kariyerlerine başlamak tercih. Diğerleri gazetecilik, akademisyenler veya uluslararası düzenleyici kurumlar iş bulabilirsiniz.

 

Bir eğitim yolu ile ilgili doğru seçim yapmak için, mümkün olduğu kadar çok bilgi toplamak için önemlidir. Öğrenciler geleneksel tarzı öğrenme ortamları veya online üniversiteler aracılığıyla sunulan programlardan yararlanabilir. Birçok zamanlama ve ulaşım sorunları sunulan uzaktan öğretim programları ile hafifletilebilir. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

4 Sonuçlar Uluslararası Ticaret Filter

Uluslararası Lojistik Ve Ticaret Mba

WINGS - Wismar University
MBA
Eyl 2020
<
Yarı zamanlı
<
4 dönem
Ingilizce
e-Öğrenme

Yarı zamanlı MBA Lojistik ve Ticaret kursu, sizi lojistik endüstrisindeki bir sonraki kariyer adımları için en uygun şekilde hazırlar. Uluslararası uyumu vardır, ticaret ve lo ...

Devamını oku

Ticaret Uzmanlaşmış Mba - Piyasa Finansmanı

ESLSCA Business School
MBA
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Fransızca
Kampüs

Bu nedenle bu uzman MBA, tüm medya ve her tür pazarda çalışmak için gerekli becerileri sağlar. Bu tekil profesyonel ortama çok adapte olmuş olan işe alım şekli, şu anda tüm dü ...

Devamını oku

İş İdaresinin Başı

Meritus University
MBA
Oca 2021
<
Tam zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Master of Business Administration, teknik ve teknik olmayan profesyonellerin yanı sıra herhangi bir disiplinin derecesini kariyerlerinin her türdeki yönetim pozisyonuna genişl ...

Devamını oku

Uluslararası ticaret mba

ISEAD Business School
MBA
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ispanyolca
e-Öğrenme

Bir şirket kamu görevlisinin bakımından aidiyet net hatları ile bir dönüştürücü ve son derece insani bir liderlik sergileyeceğini bir küresel bağlamda ve becerileri faaliyet l ...

Devamını oku