Filter
MBA
Asia Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

En iyi Uzaktan Eğitim MBA Programları içinde Uluslararası Yönetim 2019/2020 Asia

MBA uzak ve uzakta 20. yüzyılın en başarılı derecesidir. Amerikan istatistiklerine bak. Birinci derece 1900 kadar dışarı verilmemiştir. 20. yüzyılın sonunda dışarı verilen tüm lisansüstü bir% 27 pazar payına sahip.

Benim online uzaktan eğitim derslere katılmakla olsa da, çeşitli üniversitelerde çeşitli yerlerde başlamasından tutun. Hatta çekilmesi olmadan ve geri ödeme halinde öğrenci kredileri atma olmadan yıl boyunca birçok hafta dersleri alarak durdurabilir. Bu birçok kişi uzaktan kayıt dersleri öğrenme bakmak güçlü bir argümandır.

Asya'da derecesi bir parçası tamamlayan öğrenciler sayıları artmaktadır. Şu anda, ikinci ve üçüncü büyük ekonomiler Asya'da bulunmaktadır. Herhangi bir sınırlama olmaksızın, öğrencilerin hayatlarının en iyi deneyimi olarak Asya'da zaman tarif var. Bugün, dünyanın dört en kalabalık ülkelerinden üç Asya'da şunlardır: Çin, Hindistan ve Endonezya.

MBA Programı Uzaktan Eğitim içinde Uluslararası Yönetim Asia

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Uluslararası Yönetim, Asia, Uzaktan Eğitim

Moscow Academy of Finance and Law

Çift Diploma Programı, MFUA Business School öğrencilerinin Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı'nı SBS Swiss Business School'tan almasını sağlar ... ... [+]

Çevrimiçi kullanım

Çift Diploma Programı, MFUA Business School öğrencilerinin, sadece 5 ilave modülün başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından SBS Swiss Business School'dan Uluslararası Yönetim alanında MBA derecesi elde etmelerini sağlar. Program tamamen İsviçre profesörleri ve ticaret uzmanları tarafından Moskova'da veriliyor.

SBS Swiss Business School

Dünyanın finans başkenti Zürih'de İşletme yönetiminde akademik programlara odaklanır Financial Times sıralamasında sıralandı İngiliz CEO Magazin'e göre Avrupa'da 14. en iyi MBA programı Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınan ABD merkezli akreditasyon kuruluşları, Collegiate Business Education için Uluslararası Meclis (IACBE) ve İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) aracılığıyla iş programlarıyla akredite edilmiştir. EDUQUA tarafından sertifikalandırılmış - İsviçre Kalite Güvence Sertifikası Avrupa CEO'su Global Business Education Awards 2012'ye 2 ödül kategorisi kazandı: En Yenilikçi İşletme Okulu, İsviçre - 2012 En İyi Uzaktan Öğrenme Programı, Avrupa - 2012 ... [-]
Rusya Moscow İsviçre Zürich
Eylül 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku