Filter
MBA
Rusya Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

Hepsini İncele Uzaktan Eğitim İşletme Eğitimleri içinde Uluslararası Yönetim Rusya'da 2019

MBA İşletme Yüksek Lisans anlamına gelir ve yönetim de dahil olmak üzere iş temel kavramları, bir temel sağlar müfredat bir program oluşur, finans, ekonomi, satış, pazarlama, insan kaynakları yönetimi ve tedarik zinciri yönetimi.

Devlet üniversiteleri ile ilgili en uygun seçenek uzaktır. Özel okullar da uzaktan eğitim deneyimi çok daha iyi yardım sağlamak. Çeşitli çevrimiçi üniversite dünyanın her yerinden büyük mesafelerde öğretmen ve öğrenci eğitim görüyor. Bu çok bir uzaktan eğitim sınıfta çeşitliliği artar ve derece farklı topluluklar, bölgeler ve uzak kültürlerden gelen kişiler arasında zorlu konuşma üretir.

Ayrıca resmi olarak Rusya Federasyonu olarak bilinen Rusya ya da, Kuzey Avrasya'da bir ülkedir. Rusya'da eğitim devlet tarafından ağırlıklı olarak sağlanır ve Eğitim ve Bilim Bakanlığı tarafından düzenlenir. Rusya'da, bir öğretmen ile temas dersler için eğitim süresi yaklaşık% 70 alır, geri kalan iş yükü 30% malzemenin bağımsız çalışma için ayrılmış bulunmaktadır.

Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisansı içinde Uluslararası Yönetim Rusya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Uluslararası Yönetim, Rusya, Uzaktan Eğitim

Moscow Academy of Finance and Law

Çift Diploma Programı, MFUA Business School öğrencilerinin Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı'nı SBS Swiss Business School'tan almasını sağlar ... ... [+]

Çevrimiçi kullanım

Çift Diploma Programı, MFUA Business School öğrencilerinin, sadece 5 ilave modülün başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından SBS Swiss Business School'dan Uluslararası Yönetim alanında MBA derecesi elde etmelerini sağlar. Program tamamen İsviçre profesörleri ve ticaret uzmanları tarafından Moskova'da veriliyor.

SBS Swiss Business School

Dünyanın finans başkenti Zürih'de İşletme yönetiminde akademik programlara odaklanır Financial Times sıralamasında sıralandı İngiliz CEO Magazin'e göre Avrupa'da 14. en iyi MBA programı Yüksek Öğretim Akreditasyonu Konseyi (CHEA) tarafından tanınan ABD merkezli akreditasyon kuruluşları, Collegiate Business Education için Uluslararası Meclis (IACBE) ve İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Konseyi (ACBSP) aracılığıyla iş programlarıyla akredite edilmiştir. EDUQUA tarafından sertifikalandırılmış - İsviçre Kalite Güvence Sertifikası Avrupa CEO'su Global Business Education Awards 2012'ye 2 ödül kategorisi kazandı: En Yenilikçi İşletme Okulu, İsviçre - 2012 En İyi Uzaktan Öğrenme Programı, Avrupa - 2012 ... [-]
Rusya Moscow
Eylül 2019
Ingilizce,Rusça
Tam zamanlı
8 - 24 aylar
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku