MBAProgramlari.com

En iyi Uzaktan Eğitim MBA Programları içinde Uluslararası Yönetim 2019/2020

MBA (Master of Business Administration) iş çalışma hakim olması öğrencilere verilir yüksek lisans derecesi. MBA derecesi dünyanın en prestijli ve aranan derece biri olarak düşünülmektedir.

Devlet üniversiteleri ile ilgili en uygun seçenek uzaktır. Özel okullar da uzaktan eğitim deneyimi çok daha iyi yardım sağlamak. Çeşitli çevrimiçi üniversite dünyanın her yerinden büyük mesafelerde öğretmen ve öğrenci eğitim görüyor. Bu çok bir uzaktan eğitim sınıfta çeşitliliği artar ve derece farklı topluluklar, bölgeler ve uzak kültürlerden gelen kişiler arasında zorlu konuşma üretir.

Uzaktan Eğitim İşletme Yüksek Lisans içinde Uluslararası Yönetim

4 Sonuçlar Uluslararası Yönetim, Uzaktan Eğitim Filter

Uluslararası mba

SCPSU Business School
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 2 - 4 yıl Açık Kayıt İsviçre Lausanne Switzerland Online + 3 daha

İşletme İdaresi ve Yönetim Yüksek Lisans Programı İkili, bir SCPU İşletme Okulu İşletme Yüksek Lisans ve İngiltere'de MBA almak için seçenek kazanan, ortak bir 8 konu İngiltere OFQUAL Diploma 7 programı okuyan öğrencilere dayanıyor.

Uluslararası yönetim yüksek lisans

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 16 - 20 aylar Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

Uluslararası yönetim çalışma programı Yüksek Lisans (MBA) sonunda mezunları iş tecrübeyle ile teori birleştirmek ve yönetim sektörünün sağlam bir bilgiye gösterecektir.

MBA Uluslararası Yönetim

Moscow Academy of Finance and Law
Kampüs e-Öğrenme Tam zamanlı 8 - 24 aylar Eylül 2019 Rusya Moscow İsviçre Zürich + 3 daha

Çift Diploma Programı, MFUA Business School öğrencilerinin Uluslararası Yönetim Yüksek Lisansı'nı SBS Swiss Business School'tan almasını sağlar ...

uluslararası yönetim konsantrasyon ile mba

Columbia Southern University
e-Öğrenme Yarı zamanlı Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Orange Beach

gerçekten vizyon yürütmek ve daha büyük ölçekli bir fark yaratmak, kurşun istiyorsanız, CSU MBA da değil, sadece kimlik hayallerini gerçekleştirmek için gereken en etkili entelektüel bazı araçlar sağlar