Malezya strathclyde mba

Genel

Program açıklaması

Malezya Strathclyde MBA

CDC Yönetim Geliştirme (M) Sdn Bhd tarafından yönetilen Malezya Strathclyde MBA, teslimat içeren yarı zamanlı ve 180 kredi formatında açık öğrenme elemanlarının esnek bir tarzı vardır. Öğrenciler işlerinde kalmak ve sadece iki yıl içinde onların tüm ders alabilir. Bu bizim programı, hem sizin için, birey ve şirket için bir alternatif yapar.

Ortaklık

Strathclyde Business School Üniversitesi programı için tüm temel malzeme sağlayan ve İngiltere'de kendi personelinden gelen profesörler seçilmiş bir ekip ile tüm seminerler düzenler. Birleşik Krallık personeli de konu sorgular ve destek için sorumludur. Tüm giriş ve değerlendirme prosedürleri Strathclyde sorumluluğundadır ve başarılı katılımcılar of Business Administration University of Strathclyde Yüksek Lisans verilecektir.

Malezya CDC yerel yönetim hizmetlerinin yanı sıra tutan danışmanlık oturumları, seminerler ve sınavlara sağlar. SBS çekirdek öğretim materyalleri sağlar ve yoğun seminerler çalıştırmak için Malezya Strathclyde Üniversitesi öğretim üyeleri gönderir. CDC ayrıca devam eden danışmanlık desteği sağlamak, yerel yönetim eğitim uzmanları bir numarası vardır.

MBA Yaz Okulu

Strathclyde Uluslararası MBA takvim vurgulamak Mayıs ve Haziran boyunca, Glasgow yer alan yıllık MBA yaz okulu vardır. Yaz okulu seçmeli çalışma aşamasına ulaştı ve gibi düşünen uluslararası bir grup arkadaşları yanına seçmeli seçimler incelemek için harika bir fırsat var MBA tüm çalışma yolları açıktır.

Öğrenci Övgüleri

"Strathclyde MBA stratejisi ve genel IS iyi işletme okullarından biri olan bir harika ve çok anlamlı bir deneyim oldu. Yardım öğrencileri öğretilir konular daha eleştirel dış ortamları ve strateji için iç yetenekleri hem de analiz eder. Farklı ve çeşitli bakış açılarından bir organizasyon etkileyen şeyleri görmek için bize gerektirir. Strathclyde MBA bir avantajı öğrencilerin çoğu ödevleri tamamlamak için olanak sağlar, ve hatta onların tez veya proje bir birey olarak ya da grup olarak ya da bir. Öğrencilerin Malezya ve çok uluslu şirketlerin hem de ve farklı geçmişlerden ve sektörlerde, gelen gibi, bizim görüş ve yaklaşımları farklıdır ve biz bütün bu değişik bakış açılarından öğrenirler. "

Atsushi Ikarashi
MBA 2012

Son Güncelleme May 2016

Okul Hakkında

Strathclyde Business School’s triple accreditation status and international rankings place it in the top echelons of global business schools. Our recent accolades include: Triple accredited by AMBA / ... Devamını oku

Strathclyde Business School’s triple accreditation status and international rankings place it in the top echelons of global business schools. Our recent accolades include: Triple accredited by AMBA / EQUIS and AACSB Economist’s debut global rankings of Executive MBAs (July 2013). Strathclyde Business School’s MBA was ranked in the UK’s business schools top 5 and in the European top 10. Overall Strathclyde was placed 28th out of 62 international business schools. Daha Az