Manchester küresel yarı zamanlı mba

Genel

Program açıklaması

Başından itibaren bir lider olarak size odaklanan bu dünya standartlarında, uluslararası part-time MBA programı üzerinde özlemleri kaldırın. Uluslararası finans girişimcilik itibaren son düşünme yararlanabilir ve bugünün rekabetçi pazarda ayrı koyacaktır becerilerini bilemek olacak.

Yararları

En küresel kuruluşlar, diğer kültürlerin deneyime sahip ve sınırları boyunca yönetebilirsiniz çok kültürlü bir ortamda gelişirler küresel yöneticileri, istiyorum. Fırsat var olacaktır:

  • Yukarı veya kariyer değiştirmek için genel yönetim becerilerini geliştirmek
Küresel merkezlerde atölye alarak uluslararası iş anlayış genişletin
Akademisyenler, sektör uzmanları ve iş liderleri bir uluslararası üne ekibinden öğrenin
Kritik kararı uygulayın ve liderlik göstermek - bütün bunlar geçerli rolüne uygulanabilir
Vb AstraZeneca, New York Mellon Bankası, IBM, KPMG, PWC ve Siemens seviyor küresel yöneticileri ile çalışmak
Bizim özel part-time Kariyer Hizmet yararlanın

Atölyeler

Küresel yolu üzerinde Çalıştaylar İngiltere'de veya küresel uluslararası merkezlerinden biri alınan ve meslektaşları ile ve temasların küresel bir ağ kurmak için öğrenme paylaşmak için değerli bir fırsat olabilir:

  • Konut atölyeleri, ders başına en az 24 saat yüz yüze iletişim kurar ve kampus programlarında yarı zamanlı olarak çok daha doğrudan temas kurar.
Ev atölyeleri olmayan kurslar, çevrimiçi tartışmalar ve hazırlayıcı değerlendirme ile bağlantılı öğreticilerden oluşan çevrimiçi atölye çalışmaları ile tamamlanmaktadır.
Konuk konuşmacılardan bilgi edinin.
sınıf arkadaşları ile Socialise.

Atölye elbette önceden belirlenmiş bir parçasıdır ve katılım atölye en az% 80 için gereklidir. Her atölye oturumunda MBA öğrenci sayısı yüksek kaliteli ve etkileşimli doğasını korumak için, tipik olarak 25-30, kasten düşük tutulur.

Atölye oturumları, kıdemli öğretim üyeleri ve üniversitenin dışındaki belli alanlarda lider sayılan uzmanlardan oluşan bir havuz tarafından verilir. Onlar bizim küresel merkezlerde öğretim dünya seyahat, bu yüzden dayanır nerede olursanız öğretim aynı sürekli yüksek standart olsun.

Projeler

Canlı Şirket Proje Deneyimi

Seçilmiş gruplarda çalışarak ve harmanlanmış bir öğrenme modeli kullanarak, gerçek bir çalışma ortamını yakından taklit edersiniz.

Grubunuzun diğer üyeleriyle ve dış şirket çalışanlarınızla, e-posta, tartışma grupları, video konferans ve yüz yüze görüşmeler yoluyla etkileşime girmeniz istenecektir. Bu süre zarfında da kendi kişisel araştırma ve çalışmalar yürütecek.

Uzmanlık bilgisi için elle seçilmiş bir akademik amiriniz tarafından destekleneceksiniz.

Bu proje aşağıdakileri içerecektir:

  • Takım çalışması
10,000 kelimelik bir tezi tamamlama
12 aylık çalışma

Bir öğrencinin kurumsal sponsorluğa sahip olması durumunda, organizasyonlarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan bireysel bir proje üstlenilebilir.

Grup İş Simülasyonu

Dört ila altı kişilik küçük gruplar halinde çalışarak, bugünün örgütlerinin karşılaştığı gerçek sorunlara dayalı bir zorlu iş simülasyonu projesini yürütecek.

iş simülasyonu yeteneklerinizi test etmek üzere tasarlanmıştır:

  • Takım çalışması
iletişim
liderlik
Müzakere
Karar verme
Risk almak

Bir grubun parçası olarak, bir büyüme pazarda rekabet kurgusal bir şirket devralmak ve projenin sonuna kadar hisse fiyatını maksimize etmek çalışacaktır.

Program Yapısı

Küresel-MBA-yapı

MBS sizin için doğru mudur?

Kendin kadar hırslı bir okul!

Manchester orijinal düşünürlerin evi ve uzun ve gurur verici araştırma mükemmellik tarihimiz, kentin ünlü olduğu yenilik ve başarı ruhuna devam ediyor.

Manchester Üniversitesi'nde dünyadaki prestijli şirketlerden yüksek kalitede öğrencileri cezbeden zorlu, yaşamı değiştiren MBA programlarımızla gurur duyuyoruz.

Sadece aşağıdaki öğrencileri işe alırız:

  • Hırslı, dinamik yüksek başarılar mı
Kariyerlerini bir üst seviyeye taşımak istersiniz
Yoğun ve zorlu bir MBA Programını yönetmek için dayanıklılık ve motivasyona sahip olun
Yeni fikirlere, durumlara ve zorluklara açık
Kendilerinin ve başkalarının yüksek beklentileri olsun
Aşırı basınç altında canlı olun
Hem mükemmel liderler hem de etkili takım oyuncuları var
İş dünyasında kalıcı bir etki yapmak istiyorum
Sosyal sorumluluk sahibi yöneticiler olmaya çalışmaktadır.

Eğer sen buradasın ve daha fazla bilgi edinmek istiyorsan lütfen Kurs Danışmanlarımızla iletişime geçin.

Son Güncelleme Ağu 2017

Okul Hakkında

The University of Manchester Middle East Centre opened in Dubai Knowledge Park in 2006 and has supported over 2,000 part-time MBA students. It is the largest and fastest growing centre in the Universi ... Devamını oku

The University of Manchester Middle East Centre opened in Dubai Knowledge Park in 2006 and has supported over 2,000 part-time MBA students. It is the largest and fastest growing centre in the University's international network. In the Middle East, The University of Manchester offers its world class part-time MBA for experienced working professionals, in addition to a range of MSc and executive education programmes, and research and consultancy projects led by the University's faculty. Daha Az