Kelley-Manchester Küresel MBA

İki elit işletme okuluyla çalışma

Bu yarı zamanlı MBA, ABD merkezli Kelley School of Business, çevrimiçi MBA'ların tesliminde bir dünya lideri ve Alliance Manchester Business School'un (dünyanın dört bir yanındaki altı merkezin bulunduğu en iyi 30 işletme okulu) ürünüdür. Birlikte, okullar, iş ve yönetim eğitiminde yenilik yaklaşık 150 yıllık bir kombine mirası sunuyoruz.

Kelley-Manchester Global MBA , dünyanın en iyi çevrimiçi MBA eğitimini, 8 global konumdan bir seçimle yüz yüze öğrenme ile birleştiriyor.

Bu esnek MBA, çevrimiçi öğrenmeye ek olarak, üç atölye konutuna yayılmış 18 günlük eğitim (artı Washington DC'de isteğe bağlı beş günlük atölye) içermektedir.

harmanlanmış teslim

Kelley-Manchester Global MBA, dünyanın en iyi online MBA eğitimini, 8 global konumdan bir seçimle yüz yüze öğretim ile birleştiriyor. Sonuç gerçek anlamda uluslararası bir deneyim esnek bir MBA.

Atölye programı

Dönem 1: Indiana, Bloomington'daki Kelley İşletme Okulu'nda 6 gün

Dönem 2: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezi 6 gün *

3. Yarıyıl: Washington DC'de tüm çevrimiçi veya çevrimiçi + 5 günlük resmi politika atölyesi konutu

Dönem 4: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezinde 6 gün *

* AMBS, Washington DC'de 3 günlük bir çalıştay içeren seçmeli dersleri de sunmaktadır.

Çevrimiçi öğrenme

online öğrenme bir dünya lideri - Kelley-Manchester Küresel MBA derslerin yarısı İşletme, Indiana Kelley School of online teslim edilir. Kelley titiz müfredat meşgul profesyoneller için çalışan esnek, interaktif formatta çevrimiçi teslim edilir, böylece hayatında diğer sorumlulukları yönetmeye devam ederken kariyer ilerletebilir. Okulun konut programlarında öğretmenlik yapan aynı saygın öğretim üyelerinden öğreneceksiniz - ödüllü, erişilebilir öğretmenler, işiniz hakkında düşüncelerinizi güçlendirecek. Kelley Washington DC'den de bir sınıf yayınlayacak ve kapsamlı bir deneyim kazanacak.

Yüz-yüze öğretme

Kelley-Manchester Küresel MBA kursları yarısı İttifak MBS tarafından teslim edilir. Bu kurslar genelde en kıdemli öğretim üyelerimiz tarafından verilen yoğun bir üç günlük atölyeyi içerir; bu, günlük işinizden uzaklaşıp küresel ticaret dünyasına dalma şansınızdır.

İngiltere'nin ilk işletme okullarından biri olarak 1965 yılında bizim kapılarını açmasından bu yana, biz 'yaparak öğrenme' odaklanarak kendimizi ayrı belirledik. Bizim pratik yaklaşım, iş zorlukları yaşamak yaratıcı düşünme ve kanaat önderleri olmak için teorisini uygulamak için MBA öğretir.

Küresel Daldırma

İttifak MBS seçmeli derslerini altı global merkez arasından seçebilirsiniz: Dubai, Hong Kong, Manchester, São Paulo, Şangay ve Singapur. Bu, dünya genelindeki dinamik zihinlerin yanında çalışmak ve değerli kişiler yapmak için bir fırsattır. Sen yeni bakış açıları kazandırmak ve iş yapmanın yeni yolları arayacaklardır. Artı, sadece bu ortak MBA için, Kelley'nin Bloomington, Indiana ve Washington DC'deki kampüslerinde eğitim fırsatı bulacaksınız.

Giriş koşulları

Giriş, rekabetçi ve adayları değerlendirdiğimizde bütüncül bir bakış açısına sahip oluyoruz. En yüksek potansiyele sahip en yetenekli MBA'ları arıyoruz.

Sadece en deneyime veya en iyi test puanına sahip adayları aramakla kalmıyoruz. Akademik kimlik bilgileri, hızlı meslek ilerlemesi, liderlik özellikleri ve girişimci yetenek gibi uygulamaları değerlendirmek için çok çeşitli ölçütler kullanıyoruz. Sınıfınızın mesleki ve kültürel çeşitliliğine katkıda bulunma ve geliştirme potansiyelinizi de değerlendiriyoruz.

Bir bakışta giriş şartları

 • Güçlü ve tutarlı bir kariyer gelişimine ve başarısına sahip mezuniyet sonrası iş deneyiminden en az üç yıl
 • İyi lisans derecesi veya uluslararası eşdeğer
 • Tatmin edici GMAT® ve GRE® veya Manchester Kabul Test skoru
 • Profesyonel muhasebe yeterliliği (sadece Finans Hızlandırılmış yol)
 • Mesleki beceri ve yeterlilikler
 • Uluslararası pozlama (değerli)
 • Girişimci deneyimi (değerli)
 • Güçlü takım oyuncusu
 • Mükemmel iletişim becerileri
 • Duygusal zeka ve kişisel nitelikler
 • İngilizce yeterlik belgesi (kabul sürecinde değerlendirilir)

Lisanssız başvuranların giriş yolu

Dereceniz yoksa, belirtilen resmi akademik yeterlilik olmadan bir yer edinmek mümkün olabilir.

Program dili:
 • Ingilizce
 • Çince
The University of Manchester, China Centre

The University of Manchester, China Centre için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Start Date
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
65,000 USD
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
End Date
Son başvuru tarihi
Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date