Mba - işletmecilik (tez / tezsiz)

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Bizim ustalar programlar İşletme (MBA) ve Pazarlama Yönetimi (Yüksek Lisans) tüm akademik kökenden gelen mezunlarına açıktır. MBA programı, geleneksel üç dönem sürer (genellikle biraz daha tez seçeneği ile) ve Pazarlama ustaları (tez seçeneği ile biraz daha genellikle) iki yarıyıl sürer. Arka plan bağlı olarak, ancak, hazırlık kursları bir dönem öncesinde düzenli kurslar ya da birlikte gerekli olabilir. Önemle başvuranların Ph.D. devam amaçlayan teşvik Tez seçeneği ile master programı seçin. Tersine, biz tezsiz bir program seçmek için sektöründe çalışmak amacıyla başvuru sahiplerini öneriyoruz. Tez programları ile başvuracak adayların erken uygulamak ve araştırma becerileri ve dil yeterliliği kanıtları dahil ederek uygulama portföyünü güçlendirmek için tavsiye edilir.

(Türk dilinde) MBA

Çalışan profesyoneller arasında popüler ve Türk öğrencilerden bazıları Lefkoşa (Lefkoşa) başkenti kampüs dışı tesislerinde Türk dilinde akşamları sunulan MBA programı (İşletme Yönetimi) 'dir. Ayrıca tez ve tezsiz alternatifleri vardır ve İngilizce dilinde geleneksel MBA programına süre ve içerik açısından benzer.

Başvuru Koşulları

MBA ve Pazarlama yüksek lisans programlarının 4.00 veya eşdeğeri üzerinden 2.5 üzerinde akademik not ortalaması ile tüm akademik kökenden gelen adaylar açıktır.

Fakülte Araştırma Alanları

Kaynamama çalışanı temsil planları, sendikalaşma, IR sistemlerinin ağ ilişkileri, pozitif işçi-işveren ilişkileri, çalışan gelişimi, sürdürülebilir kalkınma stratejileri, paydaş ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, uluslararası pazarlama: Aşağıdaki doktora araştırma düzeyde araştırma alanları gösterge listesi , tüketici davranışları, girişimcilik, iş geliştirme hizmetleri, KOBİ'ler için bilişsel stilleri, insan kaynakları yönetimi, işe alma ve seçme, örgütsel adalet, müşteri memnuniyeti, hizmet pazarlaması, hizmet kalitesi, ihracat modelleri.

Son Güncelleme Eki 2015

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in ... Devamını oku

The Eastern Mediterranean University is the largest university on the island of Cyprus. The university has its roots in the Higher Technological Institute, a vocational training college established in 1979. Daha Az
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti , Mağusa + 1 Daha fazla Daha az