Mba küresel bankacılık ve finans

Genel

Program açıklaması

A Global Bankacılık ve Finans MBA Küresel bankacılık ve finans alanında kariyer talip profesyoneller için tasarlanmıştır. Bu yönetim ve teknik becerileri size rehberlik ve uluslararası bankacılık ve finans sektörünün üst yapabilecek bir geniş bilgili profesyonel, sizi geliştirecektir.

Birmingham İşletme Okulu , AMBA (MBA Derneği) ve EQUIS (Advance Collegiate Business Schools Association) AACSB (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) tarafından akredite edilmiştir.

Değerli Liderler Serisi Birmingham MBA öğrencileri erişebilir yüksek profilli iş liderleri vitrinde.

Bu MBA programı özellikle küresel bankacılık ve finans alanında kariyer geliştirmeye talip mezunları için tasarlanmıştır. Program, uluslararası bankacılık, bankacılık ve finans düzenleme ve denetim, risk ve aktif-pasif yönetimi, finansal kurumların stratejik yönetim, finansal piyasalarda ve özel sermaye ve girişim sermayesi finansmanı gibi önemli alanlara odaklanarak yönetim ve teknik becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır.

Mezunlarımızın çoğu banka ve finans kurumlarında üst düzey görevlerde bulunan ve dünya çapında yatırım sektöründe edilir. Program, global finansal hizmetler sektörünün mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için Üniversite öğretim üyeleri ve sektör uygulayıcıları tarafından teslim edilir. MBA (GBF) kültür ve milletlerden çeşitli yüksek nitelikli ve deneyimli öğrenciler çeken ve son derece bankacılık ve finans alanında uzmanlaşmak isteyen öğrenciler tarafından derecelendirildi.

Program içeriği

Program çekirdek modüller ve opsiyonel modülleri içerir. Dışında programın öğretti elemandan, öğrenciler dünyanın önde gelen banka ve finans kurumlarının bazı yöneticileri ve üst düzey yöneticileri uygulayarak teslim görüşmelere katılmak için fırsat var. Öğrenciler, etkileşim onların kariyer ile ilgili sorunları tartışmak ve bu prestijli kurumların çalışma içine değerli bilgiler elde etmek için fırsat olacaktır.

Neden bu ders çalışma

Beceri bankacılık ve finans alanında kariyer ilerletmek için - Uluslararası bankacılık ve finans alanında çok yönlü bir yönetici olmak için teknik ve yönetim becerileri kapsamlı bir anlayış geliştirmek.

en son araştırma yapın - Bir researchled iş okulu olarak, öğrencilerimizin global bankacılık ve finans sektörü içinde son trendler, veri ve bilgiye erişim sağlamak.

kariyer koçluğu bir yaşam boyu - Bize katılmak andan itibaren uluslararası bankacılık ve finans alanında kariyerinize boyunca size rehberlik mevcut bir rehber ve kariyer koçu olacak.

Akredite işletme okulu - Biz, AMBA (MBA Derneği) ve EQUIS (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi) (İşletme Advance Collegiate Schools Derneği) AACSB prestijli 'üçlü taç' akreditasyon tutun.

Giriş koşulları

İyi bir onur derecesi artı bir denetim düzeyinde bankacılık veya finans alanında postgraduation iş deneyimi en az üç yıl. Eşdeğer mesleki yeterlilik de dikkate alınacaktır.

bir yıllık MBA (GBF) programına doğrudan giriş için gerekli şartları uymayan adaylar 24 aylık rota için başvuru seçeneği var. Uygun sayısal becerilere sahip olanlar için, Ocak ayında 21 aylık rotanın ilk yıl girin (MBA tüm detaylar için (tam zamanlı) bakınız) mümkündür.

Son Güncelleme Oca 2017

Okul Hakkında

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation ... Devamını oku

Birmingham Business School is a research-led institution and offers high quality undergraduate and postgraduate degree programmes for students from all over the world. Their triple-crown accreditation places them within an elite group of global business schools. Set in the university's attractive 'redbrick' campus, in the industrial heartland of Britain, the School is proud of its 100 year history and close links with local business. Daha Az