Mba spor yönetimi

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

San Antonio Murcia ve İspanya Profesyonel Futbol Ligi Katolik Üniversitesi, alanında Lisansüstü Eğitim Programını geliştirdik Spor yönetimi Hangi öğrencilere sürekli değişim ve büyüme bu sektörde küresel bir bakış verir.

Bu Sports Management Institute LFP-UCAM Spor Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi gelişimi yanı sıra, ülke genelinde kamu ve özel kuruluşların çok sayıda İspanyol Olimpiyat Komitesi desteğinde sayar bu nedenle içindir.

Sporun tüm alanlarında profesyoneller yetiştirmektir ihtiyacı son on yılda spor sektöründe yapılmış büyük ilerleme bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Bu anlamda, spor yönetimi nedeniyle etkili ve verimli koordinasyon ve spor örgütsel yönü her yönetmek çabalarına daha önemli hale gelmiştir uzmanlık alanlarından biridir.

Gerekçe

Spor Yönetimi ve Yön bu Masters içeriği ve gelişim her zaman öğrencilerin mesleki uygulama için gereken ihtiyaçlar ve profesyonel taleplerine ayarlanır. Kamu veya özel - - veya herhangi bir doğa ya da boyutta spor etkinlikleri, tasarım, yönetim ve geliştirme Bu yönetim ve spor kuruluşları, kurum ve tesislerin yönünde hedefleniyor.

Avrupa Yükseköğretim Alanı için ilerici adaptasyon bu zamanda, özellikle sanayi talepleri küresel dünyada rekabet için becerileri elde etmeyi amaçlayan bir kalite yüksek lisans yeterlilik, ile çalışmalarına devam etmek esastır. Bunu başarmak için, öğretim elemanlarının dikkatli kalifiye üniversite akademisyen ve ülkemizin en iyi spor kurumlarından profesyonellerin seçilmiştir.

Amacı

Bu Yüksek Lisans onların yönetim ve planlama konularına özel vurgu yaparak, yönetmenlik spor organizasyonlarının normal fonksiyonu için geleceğin spor yöneticileri yetiştirmek için tasarlanmıştır. Bu amaçla, Masters mesleki yeterlilik yönelik özel bir yapıda, ileri eğitim edinimi formüle eder.

Öğrenci Profili

Spor Yönetimi ve Yön Yüksek Lisans programı Programı, halihazırda yanı sıra kariyer ilerletmek isteyen insanlar, hızla değişen arenada kendi bilgilerini güncellemek isteyen spor yönetimi alanında deneyime sahip hem de profesyoneller hedefleniyor spor yönetimi ve planlama.

Benzer şekilde, başkalarının başarılı yardımcı olmak için bir ekip ruhu ve şevk ile, karşılaştıkları herhangi bir proje içine çaba empati ve etik ile, liderleri olmaya hazır olan insan, sosyal ve ekonomik sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bireyler, liderler için tasarlanmıştır.

 • Spor Yöneticiliği mezunları.
 • Fiziksel Aktivite ve Spor Bilimleri mezunları.
 • İşletme ve Yönetimi mezunları.
 • İş Çalışmaları mezunları.
 • İş İstatistikleri mezunları.
 • Hukuk mezunu.
 • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi mezunları.
 • Kamu Yönetimi ve Yönetimi mezunları.
 • Turizm Mezunlar.
 • Tanıtım ve Halkla İlişkiler Mezunları.
 • Gazetecilik Mezunlar.
 • Endüstri İlişkileri ve İnsan Kaynakları mezunları.
 • Görsel-İşitsel İletişim mezunları.
 • Spor yönetimi konusunda kariyer yönlendirmek isteyen öğrenmenin herhangi bir alanında Mezunlar.
Son Güncelleme Kas 2015

Okul Hakkında

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion ... Devamını oku

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion of human knowledge through research as an integral part of the development of man and mankind and to participate in the evangelical mission of the Catholic Church in the areas of education and culture. Daha Az
Murcia , İspanya Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az