MBA Executive


MBA Executive başarıyla Pakistan ilk kez 1992 yılındaki lansmanından bu yana, UMT tarafından işletilen üstün bir karışımı ile öncü bir girişim . Bu küresel kariyer ve liderlik fırsatları arayan profesyoneller için uygun bir BT-yoğun bir programdır. Diğer pek çok eğitim ve öğretim programlarının aksine, esnek ve iş izinli gerektirmez.

Küresel rekabetçi bir iş ortamı ile karşı karşıya kalan ve gelişmiş bilgi ve iletişim teknolojileri ile desteklenen, iş örgütsel yapılar hızla değişiyor. Başarı bu yeni pazar yeri, işlevleri ve sınırları arasında çalışan yöneticilerin ekipleri gerektirir. Bugün, iş liderleri, benzersiz bir nesil önce bu farklı zorlukları deneyim.

&nbsp

Yöneticilerin toplam perspektif gerçek dünya sorunları ve sorunları tartışmak gibi program, liderlik için bütünsel bir vizyon geliştirir. Katılımcılar, teknolojik ve rekabetçi küresel güçlerin sofistike bir farkındalık olsun şekil iş ve problem çözme, kritik iş konuları doğrudan ile ilgili analitik becerilerini geliştirmek. Program katılımcıları, egzersiz, iyi yargı, ses kararlar ve uygun sorumluluk kabul sağlar.

&nbsp

Program akademik ve idari personel, idari destek ve kişisel ilgi, yüksek düzeyde bir genel öğrenme metodolojisi değer katmaktadır. Öğretim yöntemi, sanayi ve hükümet konferanslar, tartışmalar, vaka analizleri, öğrenci sunumları, grup projeleri, Internet tarama ve sörf ve konuk konuşmacılar arasında profesyonel iş deneyimine sahip işletme okulu birleştirir. Bu program, katılımcıların güçlü kişilerarası iletişim, takım çalışması ve liderlik yetenekleri ile donatıyor ve aynı zamanda stratejik bir iş bilgi ve iletişim teknolojilerinin rolü anlaşılmasını sağlar.

&nbsp


Seçim Süreci

&nbsp

Seçim süreci, bireyin potansiyel fayda ve UMT eğitim deneyimi katkıda gösteren akademik kimlik bilgilerini ve kişisel nitelikleri süper bir karışım için bekliyoruz. Programda kullanılan öğretim yöntemleri, öğretim üyeleri ve öğrenciler arasında dinamik bir değişim fikirleri en son teknoloji ve kullanımı temeline dayanmaktadır. Dikkatli bir göz, her sınıfın genel dengesine de verilir. Yanı sıra yönetim kariyeri yapmak için bir taahhüt grup öğrenme derinlik ve zenginlik sağlamak için, yüksek etik standartları ve akademik yeterlilik sahip bireyler, çeşitli iş deneyimi ve kişisel özellikler oluşan bir sınıf seçmek için deneyin.

&nbsp

&nbsp

Yatırımın Geri Dönüşü

&nbsp

MBA yatırım geri dönüşü daha yükseltir veya promosyonlar. Aynı zamanda, sizin ve şirket bir rekabet avantajı sağlar bilgi ve profesyonel ağ. UMT, işbirlikçi, takım tabanlı bir ortamda excel akıllı, başarılı profesyonelleri çekiyor. Bu insanlar şimdi ve gelecekte ekip gerektirir. Mezunlarımız, gelecek yıllar için eski sınıf arkadaşları, yakın arkadaşları ve meslektaşları kalmasını bize bildirin.

&nbsp

&nbsp

Uzmanlıklar

 • Pazarlama
 • Maliye
 • İnsan Kaynakları Yönetimi
 • Genel Müdürlük
 • Bilgi Sistemleri
 • Tedarik Zinciri Yönetimi

&nbsp

Giriş Koşulları

 • YÖK ile herhangi bir disiplin içinde toplam en az% 45 işaretleri mezuniyet tanınmıştır.
 • Mezuniyet sonrası iş deneyimi İki yıl.

&nbsp

Kabul Kriterleri

&nbsp

Tüm başvurular aşağıdaki yüzdesi ağırlıklara göre röportajda başvuru sahibinin önceki akademik geçmişi, iş deneyimi ve performansı tarafından belirlenir liyakat esasına göre değerlendirilir:

 • O-Level/Matriculation 15% işaretleri
 • A-Level/Intermediate 15% işaretleri
 • Mezuniyet 20% işaretleri
 • Röportaj 30%
 • % 20 iş deneyimi

Additi Önal beş puan yüksek lisans sahiplerine verilir.

Program dili:
 • Ingilizce

University of Management and Technology - Pakistan için 1 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Nis 2020
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
2,578 EUR
PKR 300.000. -
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Nis 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Nis 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date