Mba - yarı zamanlı

Genel

Program açıklaması

Baltimore MBA - Güçlü, Esnek ve SİZE tarafından tasarlanmıştır.

Baltimore MBA Üniversitesi size (ve işveren) akılda ile tasarlanmıştır. Online, geleneksel bir sınıfta dersleri almaya seçeneğine sahip ya da her ikisi-seçim senin. Kararınız ne olursa olsun, sadece sizin gibi, profesyonel büyümeye arayan diğer öğrencilerle birlikte öğreneceksiniz.

AACSB akreditasyonu Size size bugün ama yardımcı sonuçta yarın için bilgi ve becerileri ile sağlayabilir kaliteli bir program sunuyoruz sağlar.

o MBA programına başlamadan geldiğinde Esnek bir.

KAMPÜSTE derse VEYA ONLINE Yukarıda belirtilen herhangi bir oturum olarak başlangıcındaki programına girmek altı fırsatlara sahip.

Eğer gelecek yaratmak için izin veren bir Esnek MBA.

Zamanınız - senin zamanıdır.

Tam zamanlı çalışmaktadır. Bir ay birkaç kez yolculuk. Seni küçük ligi koç. Ne MBA sürdürmeye esneklik vardı ve Yine de bunları yapabilirsek?

Baltimore Üniversitesi günlük hayatlarını yaşarken meşgul profesyoneller de kendi eğitim hedeflerini takip etmek izin işletme programları sahip uzun bir geçmişi vardır.

UB MBA programına kayıt yaptıran seçim yapmanızı sağlar:

  • ne kadar hızlı size derecesini tamamlamak istiyorum;
  • nasıl size sınıfları almak istiyorum (çevrimiçi geleneksel derslik, ya da her ikisi birden);
  • Kaç oturum veya dönem başına sınıfları almak istiyorum;
  • senin uzmanlık ya da kariyer hedeflerinize uygun özel bir tane oluşturabilirsiniz.

Esnek MBA nedir?

Esnek MBA çalışan profesyonel yararlanır. Eğer akademik hayatı hem kişisel hayatınızı kesiştiği böylece UB MBA programı tasarlanmıştır.

Birçok MBA programları her zaman çalışan bir profesyonel için kolay değildir dayalı tam zamanlı ve kohort vardır. UB MBA programı esnektir. Öğrenciler tam zamanlı giderek kendi derecesini elde için tüm zaman ayırmanız tercih edebilir - ya da çalışmak ve, part-time dersleri almayı tercih edebilir.

Ne 'Bir UB MBA-'flexible kılan nedir?

UB MBA sınıfların tüm akşam öğretilir (6 pm başlayarak) böylece bir yüz-yüze kursu tercih eğer kampüs sınıfına almak için kolaylaştırır.

UB MBA Online kurslarımız yüzde 50 sunar (gerekli tüm çekirdek program gereksinimleri çevrimiçi). Bizim online dersler size atamaları tamamlamak ya da sınavlara girebilir, farklı bir zaman diliminde yüzden bile, bir zaman uyumsuz bir biçimde öğretilir.

Eğer derslerini part-time ya da full-time almak istiyorsanız karar verebilirsiniz - tüm size kalmış. Kimseyi bildirmek gerekmez. Bir uzmanlık seçin veya kariyer geliştirmek için seçmeli özelleştirmek ve kişisel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

Biz kurumsal tarafına yalın eğilimindedir veya girişimci bir zihniyet var bu öğrenciler için "Esnek Çekirdek" gereklerini aramak gibi bir şey var. Bu esnek zorunlu ders kariyer hedeflerinize uygun hale getirilebilir.

derslerin Birkaç 7 haftalık "bite-boyutlu" formatlarında sunulmaktadır. derslerin Bu tür aslında özellikle online, öğrenci öğrenmesini geliştirmek ve size program bir sonraki seviyeye taşımak için ihtiyacınız olan bilgiyi almak için izin verir.

Faydaları nelerdir?

Sen günün kontrolünde olan ve sizin için çalışan öğrenme ortamının ne tür karar esnekliğe sahip.

Sen çalışan profesyoneller öğretmek için nasıl bir tam zamanlı öğretim üyeleri var ve iş senaryoları pratik deneyim vereceğiz. Ayrıca biz derslerine ve özel kurslar uzmanlıklarını getirmek için iş profesyonelleri işe.

Burada Baltimore MBA Üniversitesi hakkında bilmek istediğiniz her şey:

Bu gerçek dünya iş sorunları esinlenilmiş.

Sürece MBA Baltimore Üniversitesi'nde sunulan edildiği gibi, biz iş ihtiyaçlarını göz önünde tuttum. Bizim program Baltimore iş dünyası, siz değerli mezunlarımızın, şimdiki ve gelecekteki öğrenci ve öğretim tavsiyesi ve uzmanlığı ile inşa edilmiştir.

Amaç basit ve anlaşılır: Gerçeğe dönüştürün. alakalı olun. önümüzdeki yıllarda, öğrencilerimize yararlı olun.

yüksek öğretimde, bazen ders müfredat her zaman uygulama ile el ele gitmez kapalı kapılar-teori arkasında oluşturulur. Bizim yaklaşım farklıdır. Biz bölgenin önde gelen şirketlerinin bazı iş adamları ile görüşün. Biz öğrencileri ve mezunları anket. Biz odak gruplarına tutun. Biz ikincil araştırma. UB MBA hizmet verdiğimiz öğrenciler ve onları işe iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak esastır.

Biz MBA için güçlü bir talep olduğunu biliyoruz. Herhangi bir 21. yüzyıl iş lisans, ancak, hızlı tempolu, global ölçekli iş ortamında uygulanabilir olmalıdır. Tarihte başka hiçbir nesil gibi teknolojisi ile bağlanan bir öğrenci nüfusuna ulaşmak gerekir. Biz iş bir iz ve toplum yangını öğrencilerimizi teşvik büyük ve o uygulanabilir olduğu kadar esnek bir MBA gerektirir.

Bugün işinde en ilgili konularda tahrik oluyor.

MBA altı temel temalar etrafında inşa edilmiştir:

  • Yenilik ve Strateji Yönetme
  • İnsanlar Öncü ve Yönetme
  • Dış Paydaşlar ile arabirim
  • Değer Zincirini Yönetmek
  • Yönetme Performans ve Risk
  • Yararlanarak Teknoloji ve İş Zekası.

UB MBA programında her ders en az bir veya daha fazla bu temalar sığar.

Örneğin, Yaratıcılık ve Girişimci Zihniyet ders Business Analytics Big Data giderek daha önemli kullanımları hakkında bilgi verirken, yenilikçi olmak için hazırlar.

Bu sizin kendi MBA oluşturmak için güçlendirir.

Seçim senin. Size büyümeye arıyoruz biliyoruz profesyonel olarak ve bizim "esnek çekirdek" Bir girişimci ya da kurumsal yolunu, ya da her ikisinin biraz kurma verir.

tüm öğrencilerin almalıdır zorunlu temel derslerin bir dizi varken, MBA "esnek çekirdek" öğrencilerin girişimci ya da kurumsal bir odak arasında seçim yapmanızı sağlar.

Örneğin, finans çekirdek dizisi öğrenciler 1.5 kredilik-o zaman Girişimci Finans veya Kurumsal Finansman ya seçmek için seçeneğiniz vardır, 1.5 kredi için her Mali Yönetimi almak vardır. Bu yaklaşım, öğrencilere ihtiyaçları ve kariyer özlemleri uygun bir odak seçmek için onları teşvik ederken, işverenler beklediğiniz öğrenme ortak bir temel verir.

seçmeli dersler çeşitli 10 uzmanlık birini yerine getirmek için gelen de seçebilirsiniz.

Bu "ısırık büyüklüğünde" sınıf biçimleri sunmaktadır.

MBA derslerin çoğu yedi haftalık dönemler halinde öğretilen 1.5 kredi sınıfları vardır. Bizim araştırma öğrencileri hızlı istiyorsun sadece gösterdi, çeşitli teslim daha "sindirilebilir" dersleri formatları ama dersler bu tür aslında özellikle çevrimiçi öğrencinin öğrenmesini geliştirmek söyledi.

Yoğun programa uyması Sınıflar.

MBA yılda altı seans içinde teslim edilir. 1.5-kredi sınıflar ve kısa yedi haftalık dönemler kombinasyonu programının kalitesini korur ve daha kolay yoğun bir program içine sınıfları uyacak şekilde yapar. Ayrıca programı tamamlamak için zaman hızlandırmak için bir potansiyele sahiptir.

3-kredi kurslarla Geleneksel 15 haftalık dönem de mevcuttur. Kontrol altında zaten sizdedir fark etti ve olmadıysanız seçim sizin.

Bu AACSB Uluslararası akredite oluyor.

İşletme Advance Collegiate Schools Association akreditasyon-dünya çapında iş okulunun altın standarttır, dünyadaki tüm işletme okulları 5'inden az yüzde mükemmellik bu damgaya ihsan edilmiştir. Biz bu akreditasyonun standartlarını korumak için devam eden MBA değişiklikleri korumak-ve hatta güçlendirmek-bizim AACSB Uluslararası akreditasyon olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

Biliyor musun? ABD'de işletme okulları sadece üçte biri AACSB akreditasyon ayrımı iddia edemez.

Kampüs içi ve çevrim üzerinde kullanılabilir.

MBA öğrencileri ilgi çekici bir Web ortamında çevrimiçi kampüs dersleri almaya fırsat verir. Ve biz öğretmek ve biz MBA programı akredite bir online AACSB sunan dünyadaki ilk okul vardı online sonuçta bir MBA programına sunmak için biliyorum.

1999 yılı online MBA başlattı.

Bu inanılmaz bir fırsat.

MBA akıllı, son derece değerli derece kalır. Aslında, şimdi her zamankinden daha büyük olasılıkla daha gerekli. Ancak herhangi bir ürün ya da hizmet gibi, piyasa değişim taleplerine olarak adapte edilmelidir. Biz yoğun, küresel bağlantılı bir dünya için hazırlar bir MBA var. Bu aydınlık, ödüllendirici geleceğin MBA.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting.

The University of Baltimore provides innovative education in business, public affairs, the applied liberal arts and sciences, and law to serve the needs of a diverse population in an urban setting. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited