Michigan Üniversitesi ile işbirliği içinde part time MBA Uluslararası Programı

Genel

Program açıklaması

Part-time MBA Uluslararası Programı
Michigan-Dearborn Üniversitesi ile işbirliği içinde


Başlangıç tarihi: 6 Mart 2020
Bitiş tarihi: Temmuz 2021
Dil: İtalyanca ve İngilizce
Süre: 30 hafta sonu, 1 hafta yurt dışında, uzaktan eğitimde 70 saat

İşletme Yüksek Lisans değeri uluslararası düzeyde tanınan bir genel yönetim dersidir .

Yarı zamanlı MBA, giderek daha karmaşık bağlamlarda mesleki zorlukların ele alınmasını amaçlayan şirketin bütünleşik ve stratejik bir vizyonunu geliştiren uluslararası esinlenmiş bir CUOA önerisidir. Bir şirketin tüm işlevlerini ve süreçlerini araştırır ve anında kullanım için somut araçlar sağlar.

Michigan Dearborn Üniversitesi ile olan ortaklık , öğrencilerin bu genel prestijli yüksek lisans programında kalırken, bu prestijli Amerikan Üniversitesinin çevrimiçi MBA kursuna katılarak belli bir alanı incelemelerini sağlar.

Yüksek lisans programı yurtdışında bir çalışma turu içerir, böylece uluslararası bağlamda değerlendirme ve öğrenme için daha fazla fırsat sunar.

Yarı zamanlı MBA sadece profesyonel büyümeyi değil aynı zamanda kişisel gelişimi de teşvik eder, çünkü liderliği güçlendirmek ve iş performansını artırmak için güçlü ve zayıf yönleri belirlemek için enine beceriler üzerinde yoğun bir şekilde çalışmayı sağlar.

MBA programı, kariyerlerinde yatırım yapmak isteyenler ve profesyonel işlerine yeni uyarıcılar vermek, rollerini ilerletmek, daha fazla sorumluluk ve karar alma özerkliği kazanmak, böylece genel ekonomikliklerini artırmak için önemli bir dönüm noktasıdır. konumu.

Yarı zamanlı alternatif haftasonu formülü , profesyonel ve kişisel taahhütlerle dengeleme çalışmasına izin verir.


İletişim:
Personel CUOA Yönetici Eğitimi:

tel. 39 0444 333860,
faks 39 0444 333991,
executive@cuoa.it

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

CUOA Business School is one of the most important management schools in Italy. We are an incubator of ideas and relationships, where people and companies can find concrete answers to their needs for p ... Devamını oku

CUOA Business School is one of the most important management schools in Italy. We are an incubator of ideas and relationships, where people and companies can find concrete answers to their needs for professional growth and affirmation. Daha Az
Altavilla Vicentina