Muhasebe İşletme Yüksek Lisans

Genel

Program açıklaması

Salem International University'deki 12 aylık 36 kredilik MBA MBA, muhasebe işlevine odaklanan gelişmiş ticari roller için hazırlar. Mezun olduktan sonra, şunları yapabilecek yetkin ve etkili bir işletme problemi çözücüsü olmalısınız:

 • Muhasebe fonksiyonlarına teknik hukuk, GAAP ve muhasebe etiği bilgilerini uygular.
 • Doğru ve uygun raporlama sağlayın ve belirli olayların (örneğin birleşme ve devralmalar) muhasebe beyanları üzerindeki etkisini anlayın.
 • Muhasebe bilgilerini stratejik iş karar alma sürecinin bir parçası olarak kullanın.
 • Genç muhasebe uzmanlarını yönetin ve izleyin.
 • Amerikan Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Enstitüsü (AICPA) yönergelerine uygun olarak muhasebede olağanüstü profesyonel bütünlük ve etik davranış sergilemek.

Bu Program Hakkında

Bu program öğrencileri kariyer yolları ve görevlere hazırlar:

 • İç Denetçi veya Mali Yönetici
 • Kurumsal denetleyici

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir - Bu lisanslı meslek, kapsamlı bir eğitim, muhasebe veya denetim iş tecrübesi, EBM sınavının başarıyla tamamlanması ve West Virginia Muhasebe Kurulu veya başka bir ikamet durumu tarafından belirlenen diğer şartları gerektirir. Salem'in BSBA ve MBA ile Muhasebe uzmanlıklarını bir araya getirmesi, birçok eyalette EBM lisansı için akademik gereklilikleri karşılamakta veya aşmaktadır.

Ders Formatı

Salem, Salem, West Virginia kampüsünde uzaktan eğitim yoluyla veya karada sürekli kayıtla hızlandırılmış lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Kurslar aylık formatta (4 hafta) verilir ve zeminde, çevrimiçi olarak veya her iki dağıtım yöntemini kullanan karma bir yaklaşımla tamamlanır. Çevrimiçi kurslar, tam zamanlı çalışmanın kısıtlamaları dahilinde çalışacak şekilde yapılandırılmıştır ve bu sayede, yoğun zamanlamanıza en az düzeyde zarar vererek derecenizi kazanmanıza olanak tanır. Yerli çalışma programları geleneksel kampüs sakinleri ve banliyö öğrencileri için mevcuttur.

Ders Numaraları / İsimler

Muhasebe Kursları:

 • ACC551 İleri Muhasebe
 • ACC552 Muhasebe Etiği
 • ACC553 Gelişmiş Denetim
 • ACC554 İşletme Hukuku
 • ACC555 Adli Muhasebe

Kabul şartları

Salem'e giriş, ırk, renk, inanç, din, cinsiyet, cinsel tercih, ulusal köken veya yetenek / sakatlık ne olursa olsun tüm nitelikli başvuru sahiplerine açıktır. Salem'e katılmak isteyen herkes, gerekli başvuruyu Kabul Ofisi'nden veya çevrimiçi olarak www.salemu.edu adresindeki web sitemizden alabilir. Doldurulan başvuru, mümkün olan en erken tarihte Kabul Ofisine sunulmalıdır. Tüm başvuru sahipleri için iade edilemeyen bir başvuru ücreti gerekmektedir. Üniversite, öğrencileri aylık, aylık bir başlangıç olarak kabul etmektedir. Kabul, Salem International University'nin takdirindedir; bazı programların ek kabul koşulları var.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Devamını oku

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Daha Az
Salem , Carmel + 1 Daha fazla Daha az