Online MBA

Genel

Program açıklaması

Online MBA

Ukrainian-American Concordia University (ConcordiaUA), MBA programını sınıfta, çevrimiçi olarak ve aşağıdakileri sağlayarak birlikte sunmaktan gurur duymaktadır:

 • Öğrenme sunucusuna ve kaynaklara çevrimiçi erişim
 • Dünyanın herhangi bir yerinden alınabilirlik 24/7
 • Etkili ve yoğun eğitim biçimleri.

Programımız geleneksel MBA müfredatı üzerine odaklanmıştır ve nitel ve nicel derslerin iyi bir dengesini örneklemektedir. Dersler, orta ve üst düzey yönetim perspektifinden öğretilir ve fonksiyonel uzmanlıktan geniş tabanlı stratejik liderliğe geçişi mümkün kılan beceri, bilgi ve anlayışları geliştirir. Katılımcılar mevcut iş ortamında anında uygulanabilecek araçlarla birlikte sağlam temeller alırlar. Amacımız yarının zorluklarıyla yüzleşebilecek yetkin ve kendinden emin bir lider hazırlamaktır.

MBA Okulumuzda sürekli iyileştirme ve mükemmellik için çalışıyoruz. Yaptıklarımızı değerlendirir ve hedeflerimizi gerçekleştirmede ne kadar etkili olduğumuzu ölçeriz. ConcordiaUA'ya adanmış ve her öğrencinin başarısıyla ilgilenen öğretim üyeleri ve kadromuz var.

FIBAA Akreditasyonu

6 Temmuz 2018'de, Ukrainian-American Concordia University MBA programı, dünya iş ve akademik çevrelerinde güçlü bir şekilde saygı duyulan Uluslararası İş İdaresi Akreditasyonu Vakfı (FIBAA) kuruluşu tarafından 7 yıllığına yeniden akredite edildi. FIBAA'nın amacı, yüksek öğretim ve sürekli mesleki gelişim alanlarında eğitim programlarına ve eğitim kurumlarına kaliteli sertifikalar vererek eğitim ve bilimdeki kaliteyi ve şeffaflığı teşvik etmektir. ConcordiaUA'nın bu akreditasyonu alması, MBA programının en yüksek kalitesinin bir imzasıdır. MBA mezunlarının alabileceği pratik faydalar, istihdamda artan fırsatlar ve Avrupa ve ABD'de sürekli eğitim dahil olmak üzere sayısızdır.

MBA öğrencileri Dual Yüksek Lisans Dereceleri için uygundur

- Koblenz-Landau Devlet Üniversitesi ile Çift Yüksek Lisans - MBA, Uluslararası Yönetim, Bilgi Yönetimi Yüksek Lisans (Girişimcilik, Teknoloji ve İnovasyon Yönetimi Binbaşı)

href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/universitat-koblenz-landau/

- Çift MBA Derecesi (bir dizi Uzmanlık)

bizim kurucu arkadaşımız Concordia University Wisconsin / Ann Arbor ile birlikte "href =" http://www.concordia.edu.ua/our-partners/universities/cuw/

- Katowice (Polonya) İş Güvenliği Yönetimi Üniversitesi (UOSM) ile Çift Yüksek Lisans Derecesi - Uluslararası İşletme, MBA, Uluslararası Yönetim, Proje Yönetimi ve Psikoloji href = "http://www.concordia.edu.ua/our-partners / üniversiteler / üniversite-of-the mesleki-emniyet-yönetim-in-katowice /

ConcordiaUA'da Çift Programlar:

 • Minnesota Üniversitesi Crookston (ABD)
 • Koblenz-Landau Üniversitesi (Almanya)
 • Katowice (Polonya) İş Güvenliği Yönetimi Üniversitesi
 • Concordia Üniversitesi Wisconsin / Ann Arbor (ABD)

ConcordiaUA'daki Değişim Programları:

 • Concordia Üniversitesi - Wisconsin / Ann Arbor
 • Trier Üniversitesi (Almanya)
 • Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Solucanlar (Almanya)
 • Yönetim Bilimleri Varna (Bulgaristan)
 • Richmond Uluslararası Amerikan Üniversitesi (Londra, İngiltere)

ConcordiaUA Programlarına Hoş Geldiniz!

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs.

ConcordiaUA, the first joint Ukrainian-American Institute, established in 1997, is accredited by the Ministry of Education and Science of Ukraine to offer Bachelor and Master Programs. Daha Az