Operasyon Ve Proje Yönetimi Mba

Genel

18 konum mevcut

Program açıklaması

genel bakış

Projenin başarısından ve başarısızlığından Operasyon ve Proje Yöneticisi sorumludur. Bir proje yöneticisi sorumlulukları arasında genel operasyonları yönetmenin yanı sıra projeleri planlama, yürütme ve kapatma sayılabilir. Bir proje, çıktılar, sonuçlar veya faydalar açısından tanımlanabilecek planlı hedeflere ulaşmak için üstlenilen benzersiz, geçici bir çabadır. Operasyonlar ve Proje Yönetimi (OPM) proje başarısını elde etmek için süreçlerin, yöntemlerin, becerilerin ve deneyimlerin uygulanmasını kapsayan bir yönetim dalıdır. PMBOK göre tasarlanan (Proje Yönetimi Bilgi Tabanı) 6. baskı, bu programın temel odağı süreci grupları yani beş üzerindedir., Planlama başlatılması yürütülmesi, izlenmesi ve kontrol edilmesi ve kapanış. Operasyon yöneticileri ve proje yöneticileri için tasarlanan programın stratejik proje yönetimi, uygulama, stratejik tedarik zincirleri, tedarik zincirleri ve organizasyon iş hedefleri ile iş operasyonları yönetimi arasındaki ilişki üzerine modülleri vardır .

Operasyonlar ve Proje Yönetimi alanında bir yıllık MBA (İşletme Yüksek Lisansı) işletme alanında veya proje yönetimi alanında büyük bir kariyer için sabırsızlanıyoruz iş yöneticileri için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Programı tamamladıktan sonra, öğrencilere Cambridge Uluslararası Yeterlilikler'den Operasyonlar ve Proje Yönetimi alanında yüksek lisans diploması ve UCAM Universidad Catolica de Murcia'dan Operasyon ve Proje Yönetimi alanında bir MBA derecesi verilecektir.

Operasyon ve Proje Yönetimi alanında Mba ile kaydolan öğrenciler, Uluslararası İnsan Kaynakları, Stratejik Değişim Yönetimi, Stratejik Yönetim ve Liderlik ve Operasyon Yönetimi ile ilgili temel modülleri ve Tedarik Zinciri, Nakliye ve Lojistik Yönetimi, Operasyon Yönetimi ve Stratejik Proje Yönetimi konularında uzmanlaşmış modüller üstlenecek Birinci Bölümde Uygulama ve ikinci bölümde ise öğrenciler Sosyo-Ekonomik - Hukuki Çevre ve tez çalışması modülünü alacaklar.

UCAM - CIQ İkili Sertifika Programı

ESBF'de Operasyonlar ve Proje Yönetimi alanında çift sertifika MBA Programı, alanında onlarca yıllık deneyime sahip ünlü fakülte tarafından kolaylaştırılacaktır. Program süresince, öğrenciler endüstriye özel durum çalışmaları, iş simülasyonları ve açık maruz kalacaklar. MBA programına katılan tüm öğrenciler, Exeed School of Business and Finance kütüphanesine, Exeed School of Business and Finance dergi ve kitapla Ebrary erişimine, düzenli endüstri lideri ziyaretleri ve kariyer fuarlarına erişebilecekler.

Program süresince öğrenci spor kulübüne, girişimcilik kulübüne ve mesleki gelişim kulübüne katılabilir. Programın bir parçası olarak, öğrenciler BAE bölgesindeki yenilik merkezlerini, büyük kuruluşları, hızlandırıcıları ve gelecek vaat eden girişimleri ziyaret edecekler. Öğrenci ayrıca BAE'nin en iyi firmalarının katılımıyla şirket içi bir kariyer fuarına katılma seçeneğine de sahip. Programın tamamlanmasının ardından, öğrencinin UCAM, Murcia, İspanya kampüsündeki üniversite toplantılarına katılma seçeneği vardır.

Londra Liderlik Atölyesi

Programın ilk bölümünü tamamlayan tüm öğrenciler yoğun bir liderlik atölyesi ve endüstriyel bir tura katılmak için Londra, Birleşik Krallık'a gidecekler.

UCAM Hakkında (Universidad Catolica de Murcia) - Murcia Katolik Üniversitesi

UCAM, İspanya, Murcia merkezli bir mükemmellik ile bir üniversitedir. 1995 yılında başlayan UCAM, 21.000 öğrenciden oluşan aktif bir öğrenci tabanına ve 1000'den fazla akademik kadroya sahiptir. UCAM, Murcia, İspanya'daki MBA programı ANECA tarafından akredite edilmiştir ve üniversite ENQA, Universia ve EUA. UCAM, Stanford, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Ulusal Teknoloji Üniversitesi de dahil olmak üzere 300'den fazla üniversitenin stratejik ortaklık ağına sahiptir. UCAM, Coca Cola, Microsoft, Soft ve SAP gibi sektör liderleriyle kurumsal stratejik bir ortaklığa sahiptir. Spor Üniversitesi olarak kabul edilen UCAM'ın mezunlar olarak 20'den fazla Olimpiyatı var.

CIQ hakkında

Cambridge International Qualifications, Birleşik Krallık merkezli uluslararası bir ödüllendirme organıdır. CIQ dünya çapında profesyonelleri yönetim ve teknoloji konusunda ödüllendirmekte ve dünyanın önde gelen üniversiteleri ile ilerleme ortaklığına sahiptir. CIQ, Yüksek Öğrenimde Avrupa Kalite Güvencesi Derneği üyesidir ve CIQ programları TQUK ve NCFE tarafından desteklenmektedir. CIQ aynı zamanda dünya çapında 100'den fazla örgütün kurumsal öğrenme ortağıdır.

Programın Anahatları - Bölüm A

A bölümü, iki özel modül olmak üzere dört modülün çekirdek olduğu altı modülden oluşmaktadır. Altı modül, altı aylık bir süre boyunca teslim edilecektir. A bölümünü tamamlayan tüm öğrenciler, 120 BK Kredisine eşdeğer 40 AKTS kazanacaktır.

  • Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
  • Stratejik Değişim Yönetimi
  • Stratejik Yönetim ve Liderlik
  • Operasyon Yönetimi
  • Stratejik Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi
  • Stratejik Proje Yönetimi ve Uygulaması

Programın Anahattı - Bölüm B

Bölüm B zorunlu bir modül ve bir tez çalışmasından oluşur. B bölümü altı ay sürecek ve tüm öğrenciler A bölümünü tamamlayacak ve B Bölümüne UCAM İspanya'dan Operasyon ve Proje Yönetimi alanında MBA derecesi verilecek ve 60 ECTS'ye (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) sahip olacaksınız. 180 İngiltere'ye kadar kredi.

  • Sosyo-Ekonomik - Yasal Çevre
  • Tez çalışması

Teslimat - Çevrimiçi:

Program, en gelişmiş çevrimiçi öğrenme sistemi aracılığıyla sunulacak ve tüm öğrencilerin uluslararası dergi ve kitaplara erişimi olacak. Tüm programlar uluslararası öğretim üyeleri tarafından verilecek ve öğrenci kıdemli uluslararası fakültelerden gelen canlı derslere sisteme giriş yaparak katılabilecektir. Tüm seanslar kaydedilecek ve öğrenciler dersleri boş zamanlarında dinleyebilecek. LMS, şüpheli açıklama oturumu ve çevrimiçi sınıf etkinliği için bir seçeneğe sahiptir. Dersler haftada iki kez (Pazar ve Salı) üçer saat sürecek.

Teslimat - Sınıf:

Sınıf oturumuna katılmak isteyen öğrenciler için, Exeed School of Business and Finance her Cuma günü Birleşik Arap Emirlikleri Sharjah'daki kampüsünde sınıf oturumlarını kolaylaştıracak. Tüm oturumlar kıdemli fakülteler tarafından teslim edilecektir. Tüm öğrenciler ayrıca ödev ve referans materyalleri ve dergileri yükleme seçeneğine sahip olan son teknolojiye sahip öğrenim sistemine de erişebilecekler.

Ödev ve Değerlendirme:

UCAM - ESBF ödev bazlı değerlendirme yaklaşımını izler ve öğrencinin her modülden sonra bir ödev vermesi gerekir.

Burs:

Sürekli öğrenmeyi teşvik etmek ve herkes için eğitimi desteklemek için, UCAM - ESBF çalışan profesyoneller için burs sunmaktadır. Öğrenciler, akademik başarılara ve iş profillerine dayanarak% 20'ye kadar burs kazanabilirler.

Değerlendirme için belgeler:

UCAM - ESBF programına katılmak isteyen tüm öğrenciler, en son eğitim sertifikası, özgeçmiş ve pasaport kopyasını içeren belgelerini info@esbfedu.com adresine göndererek adaylarının değerlendirmelerini yapabilir.

Emme:

UCAM - ESBF modüler / rotasyonel alımını takip eder ve öğrenciler her modülün başında kabul alabilirler. Giriş desteği için sorularınızı info@esbfedu.com adresine gönderin.

Son Güncelleme Oca 2019

Okul Hakkında

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher ... Devamını oku

Exeed School of Business and Finance is an institution of higher learning based out of UAE, to bring in the quality education of American institutes of higher learning and British Institutes of higher learning. Located in Sharjah, Exeed facilitates executive education, higher education and professional certifications to the professionals from various parts of the world through classroom sessions and also through its state of the art virtual learning campus known as EXEEDx School. Daha Az
Sharjah , Sharjah , Umman Çevrimiçi , Suudi Arabistan Çevrimiçi , Singapur Çevrimiçi , Bahreyn Çevrimiçi , Hindistan Çevrimiçi , Dubai , Kanada Çevrimiçi , Nijerya Çevrimiçi , Bombay , Bengaluru , Abu Dabi , Malezya Çevrimiçi , Londra , Riyad , Cidde , Dammam + 17 Daha fazla Daha az