Otomotiv Endüstrisinde İşletme Yüksek Lisansı (Profesyonel MBA)

Genel

Program açıklaması

Otomotiv Endüstrisinde İşletme Yüksek Lisansı (Profesyonel MBA)

TU Wien ve Bratislava'daki Slovak Teknoloji Üniversitesi (STU Bratislava), Viyana İşletme Ajansı Hareketlilik Kümesi'nin uluslararası formatta Profesyonel MBA Programı işbirliğiyle ortaklaşa teklif ediyor.
Profesyonel MBA Otomotiv Endüstrisinin ana hedefleri bilgi sağlamak ve günümüze yönelik becerileri yükseltmektir.

Bratislava'daki Slovak Teknoloji Üniversitesi işbirliği ile TU Wien tarafından verilen “İşletme Yüksek Lisansı” (MBA)
Akreditasyon FIBAA
Eğitim Dili İngilizce
Süre 4 yarıyıl, yarı zamanlı program, modüller halinde sunulur
Program Başlangıcı 22 Ekim 2020


Bu programın mezunları, bu sektörde derin bir yönetim bilgisine sahip olacak ve karmaşık, dinamik projeleri yapılandırmak, proje yönetimi araçlarını kullanarak bir projeyi bağımsız olarak yönetmek, doğru yapmak için kısa vadeli ve uzun vadeli zorlukları tanımlayabilmelidir. Karmaşık ve zor durumlarda, ulusal ve uluslararası değişimlere ayak uydurma kararları.

içindekiler

 • Muhasebe
 • Yönetim Bilimi
 • Örgütsel davranış
 • Pazarlama
 • Kurumsal Finansman
 • Avrupalı
 • Yönetimsel ekonomi
 • İletişim yetenekleri
 • süreç
 • Otomotiv Üretimi
 • Yüksek Lisans Tezi

Konferanslara ek olarak, otomotiv ve yan sanayinden tanınmış konuk konuşmacılarla çeşitli geziler ve akşam görüşmeleri planlanmaktadır.

Hedef kitle

Profesyonel MBA programı, otomotiv ve bileşen tedarikçisi (örn. | KOBİ'ler) sektöründeki mevcut yöneticilerin yanı sıra potansiyel yöneticilere yöneliktir. Hedef kitle, temelde ilk adımlarını yönetime atmış ve şimdi kendilerini daha ileri bir kariyer gelişimine hazırlamak isteyen mühendislerden, doğa bilimcilerinden, ekonomistlerden ve bu sektördeki yöneticilerden oluşuyor.

Kabul şartları

Kabul edilen bireyler, birkaç yıllık ilgili iş deneyimi (en az 2 yıl) ve İngilizce dilini yeterli derecede bilmekle birlikte akademik dereceye (Bakalorya derecesi, Magister derecesi veya eşdeğeri) sahip olmalıdırlar. İstisnai durumlarda, eşdeğer nitelikteki kişiler - yani üniversite mezunu veya ilgili mesleki deneyime benzer faaliyetler - kabul edilebilir.

Öğrenim ücreti

20.000 EUR (seyahat ve konaklama masrafları hariç).

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wi ... Devamını oku

For a number of decades now, the TU Wien has been one of the most high-profile providers of continuing education in Austria. The internationally oriented Continuing Education Center (CEC) of the TU Wien sees its primary task as twofold. Firstly, to help graduates exploit the full potential of a technical and scientific education. Secondly, to open up new fields for professional development for individuals who display initiative and have the relevant practical experience. Daha Az