Profesyonel MBA (PMBA)

Genel

Program açıklaması

Ekstra Mesleki Profesyonel MBA iki bölümden oluşmaktadır. İşletme-Çekirdek Eğitimi sırasında, katılımcılar, kapsamlı ekonomi temellerinin yanı sıra yönetim ve liderlik alanlarında en yeni teorik ve pratik bilgileri edineceklerdir.

Daha sonra, MBA başlangıcında seçilen bir uzmanlığa, konuya özgü eğitimden geçerler. Bunu yaparken belirli bir endüstri ya da işlevle derinlemesine ilgilenirler.

Aşağıdaki uzmanlıklar sunulmaktadır:

- Enerji Yönetimi (İngilizce)

- Girişimcilik

- Finansman (İngilizce)

- Sağlık Yönetimi (Almanca)

- Pazarlama

- Proje Yönetimi (İngilizce)

- Kamu Denetimi

- Sosyal Yönetim (Almanca)

İş arkadaşlarıyla ağ oluşturmak için mümkün olan en iyi koşulları oluşturmak için, çeşitli uzmanlık katılımcıları iş çekirdek eğitimini birlikte tamamlarlar. Bu şekilde, daha geniş bir kariyer yelpazesi yelpazesinden faydalanırlar - ve ayrıca daha çeşitli bağlantılar kurabilirler. Bazı Profesyonel MBA uzmanlıkları, içerik belirli bir endüstriye özel olduğu için ayrı ayrı öğretilir.

YAPI TASARIMI

Profesyonel MBA'nin üç boyutlu didaktik tasarımı, profesyonel kariyerlerini kesintiye uğratmak zorunda kalmadan etkili bilgi aktarımı sağlar. Sınıf, çeşitli öğretim ve öğrenme yöntemlerini kullanır: Bunlar etkileşimli örnek olaylardan iş simülasyonlarına ve klasik sunumlara kadar uzanır.

MODÜLER İNŞAAT

Profesyonel MBA bloke ardışık modülleri içerir.

Her modül üç bölümden oluşur: modüller, çekirdek modüller ve post modüller.

Neden bu MBA?

Uluslararası akreditasyonlar

WU, EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiş birkaç lider MBA sağlayıcısından biridir. Ayrıca, WU, prestijli Financial Times Ranking'e dahil olan tek Avusturya üniversitesidir.


Birinci sınıf uluslararası öğretim görevlileri

WU Executive Academy MBA programlarında, uluslararası alanda tanınan profesörleri ve alandaki üst düzey yöneticileri öğretir. Bunlar en yeni bilimsel bulguları ve geniş uygulamalarla ilgili yönetim araçlarını aktarır.


Gerçekten uluslararası bir program

Dünyanın her yerinden katılımcılar, önde gelen konuşmacılar ve uluslararası çalışma turları ile programın özel formatı, dünyanın her yerinde başarılı olmanın mükemmel bir yoludur.


Dünya çapında mezunlar ağı

Profesyonel MBA mezunları uluslararası ve özel mezunlar ağının bir parçası haline gelir. Bu çok kültürlü ağ, katılımcıları dünya çapında iletişim kurma ve diğer mezunlarla iletişim kurma konusunda desteklemektedir.


Seçilen katılımcılar

Profesyonel MBA katılımcıları, farklı branşlardan, fonksiyonlardan ve kültürlerden, sınıf içerisine kapsamlı profesyonel ve kişisel deneyimler sunar. Aynı şekilde, konuşmacıların yaptığı gibi programın yüksek kalitesine katkıda bulunurlar. Birlikte yeni fikirler geliştirmek, gündelik çalışma hayatına yansımak ve benzer düşünen uluslararası meslektaşlarla görüşlerini paylaşmak, yöneticiler için geleceğe yönelik eğitimin temelidir.


Esnek format

Profesyonel MBA esnek, meslek dışı yapısı özellikle meşgul yöneticilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Programın modüler yapısı, yöneticilerin profesyonel hayatlarının yanında zorlu bir MBA programını tamamlamalarını sağlar.


İşveren için faydalar

Modern bir şirket olarak sürdürülebilir olmak için, en iyi çalışanları çekmek ve uzun vadede onları korumak esastır. Çalışanlarını WU'da bir MBA programı ile destekleyen işverenler, yeni edindikleri bilgi birikimiyle şirketin başarısına sürdürülebilir bir şekilde katkıda bulunan yüksek motivasyonlu çalışanlardan yararlanmaktadır.


Son teknoloji

Programdaki katılımcıların, 45.000'den fazla e-öğrenme belgesi ve 32.000'den fazla kullanıcısı olan lider e-öğrenme platformlarından biri olan Learn @ WU'ya erişimi vardır. Ayrıca, en son teknolojiler öğretimi desteklemek için kullanılır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Devamını oku

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Daha Az

Akreditasyonlar