Sürdürülebilir Otelcilik Yönetiminde MBA

Genel

2 konum mevcut
Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Dünyanın en hızlı büyüyen endüstrilerinden birine odaklanan bu program, sürdürülebilir misafirperverlik ve vicdanlı gezginlerin taleplerindeki değişime pratik bir yaklaşım sunuyor!

Yenilikçi, pratik ve gerçek dünyaya uyarlanmış olan Sürdürülebilir Otelcilik Yönetiminde MBA, bu canlı sektördeki gelecekteki kariyeriniz üzerinde bir etkiye sahip olmayı amaçlamaktadır. Sürdürülebilir projelerde ve misafirperverliğe odaklanan iş stratejisinde önemli deneyime sahip, sahadan gelen seçkin öğretim üyeleri tarafından sunulmaktadır.

SUMAS öğrencileri sürekli olarak akademisyenler, danışmanlar ve profesyoneller tarafından yönlendirilen uygulama odaklı projelerle meşgul olurlar. Bu projeler, SUMAS'ın organizasyonlarda önde gelen konuşmacılarla video konferansları ve sınıf içi şirket sunumlarını içeren yenilikçi öğretim metodolojisinin bir parçasıdır. Bu faaliyetler sadece bilgi paylaşımını teşvik etmekle kalmaz, aynı zamanda kariyer gelişiminizi geliştirmek için ağ oluşturma için değerli fırsatlar sunar. SUMAS öğrencileri isteğe bağlı ikinci bir yılı seçebilir ve bir şirkette veya uluslararası bir kuruluşta staj yapabilir.

Program Organizasyonu

Süre: 1 yıl (Tam Zamanlı) / 2 Yıl (Yarı Zamanlı)

İçerik: 9 ana modül, 5 ana modül, yöneticilerle işbirliği içinde Final Capstone Projeleri.

Başlangıç Tarihleri: Şubat ve Eylül.

MBA Programları için Gereksinimler:

Üniversitemiz, lisans derecesini başarıyla tamamlayan öğrencilerin başvurularını kabul etmektedir. Başvurduğunuzda, kabul ekibimiz diğer gereksinimler için sizinle iletişime geçecektir.

 • 200 CHF başvuru ücreti.
 • Resmi onaylı transkript ve lisans çalışmalarının diplomaları, onaylı tercümesi (aslen İngilizce değilse).
 • Özgeçmiş / Özgeçmiş, tam eğitimin ve herhangi bir iş tecrübesinin ters kronolojik sırayla olduğunu belirtir.
 • Sustainability Management School neden İsviçre'de okumak istediğinizi gösteren Motivasyon Mektubu.
 • Ana dilini İngilizce bilmiyorsanız veya son 3 yılını İngilizce öğretimli bir okulda veya İngilizce çalışma ortamında geçirmediyseniz.
 • Geçerli pasaport veya kimlik fotokopisi.
 • İki adet vesikalık fotoğraf.
 • Derecesi olmayan adaylardan gelen başvurular, 3-4 yıllık yönetimsel iş deneyimine dayalı olarak Executive-MBA için değerlendirilecektir.

Lisansüstü Program Maliyetleri (İsviçre)

 • CHF 39'545 programı için ders
 • Gider ve Malzemeler * CHF 650
 • Gelişmiş harç ödemesi (iade mektubu alındığında iade edilmez) ** CHF 3'000
 • VISA talebinde bulunan öğrenciler için ileri öğrenim ücreti (VISA'nın reddedilmesi durumunda iade edilir) ** CHF 10'000
 • İsteğe Bağlı Staj ve Mesleki Gelişim 2. yıl CHF 9'900

Lisansüstü Program Maliyetleri (İtalya)

  • Program harcı 20'970 €
  • Giderler ve Malzemeler * 450 €
  • Gelişmiş öğrenim ücretleri (iade edilmez, kabul mektubunun alınmasından sonra ödenir) ** 4'000 €

* Giderler ve materyaller eKitap bölümlerini ve e-Dergileri içerir.
Simülasyon oyun yazılımı, capstone ve öğrenci gezileri için başvurular ek maliyetlerdir ve toplam fiyata dahil değildir.

** Öğrenim ücreti ilk ödemesinden düşülebilir.

SUMAS şu anda herhangi bir burs programı veya hibe sunmuyor.

Deneyimsel Kamplar

Dünyanın dört bir yanındaki tecrübeli kamplarımız, sürdürülebilir yaşam konusundaki farkındalığınızı arttırmaya yardımcı olacak ve çevresel zorluklara karşı pratik çözümler geliştirmenize yardımcı olacaktır.

GNH (Gayri Safi Milli Mutluluk) - Butan

Bu eşsiz ülkenin doğal manzarasının tadını çıkarırken Bhutan'ın sürdürülebilirlik ve bütünsel mutluluğa dair eşsiz bakış açısını öğrenin.

Eko-turizm - İzlanda

Ülkenin büyümekte olan eko-turizm eğilimi hakkında konuşmalar ve İzlanda'nın bugün sürdürülebilir turizmi nasıl yönlendirdiğini öğrenmek için önde gelen tur operatörlerine ziyaretler.

Doğanın Korunması - Kosta Rika

Kosta Rika'da doğa korumayı ilk elden keşfedin ve bu bereketli Orta Amerika ülkesinin günlük koruma ile nasıl mücadele ettiğini öğrenin.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business ... Devamını oku

The aim of the SUMAS is to educate socially responsible global decision makers of the future who will make a real difference in the world. Its purpose is to deliver an innovative mix of sound business knowledge and a deep understanding of sustainable development. Daha Az
bez , İsviçre Çevrimiçi , Milan + 2 Daha fazla Daha az