SRU Executive MBA

Genel

Program açıklaması

EMBA (Özel İşletme Yüksek Lisansı) bir kimlik bilgisi sunmanın ötesine geçer; zaten bir işte olanlar ve başarılı bir kariyer ilerlemesi için gerçek potansiyellerini ortaya çıkarmaya çalışanlar içindir. Aynı zamanda benzersiz bir öğrenme deneyimi, en son beceri geliştirme ve etkili iletişim ve müzakere becerileri ve özel ve kamu sektörü kuruluşlarında iş dönüşümü için girişimci bir düşünce zihni arayanlar içindir.

Misyonumuz, uygulamalı ve becerilere dayalı bir müfredat, yenilikçi öğrenme ortamı ve iş katılımı yoluyla girişimci iş liderleri geliştirmektir.

Sağlam iş odaklı kurslar içeren iyi tasarlanmış müfredatımız, işinizde kullanabileceğiniz çağdaş iş bilgisi edinmenize yardımcı olur.

Dereceyi kazanmak için işinizden ayrılmanıza gerek yok; EMBA'mız hafta sonları size esnek bir program sunar.

Meslektaşlarınız iyi deneyimlidir ve eğitim deneyiminizin değerini artıracak becerilere sahiptir.

Öğretme ve öğrenmede meslektaşlık.

EMBA programı, daha yüksek liderlik pozisyonları elde etmek için kariyerinizin bir sonraki seviyesi için niteliklerinizi geliştirir.

Gerçek iş deneyimleri sunan farklı geçmişlere sahip kıdemli profesyonellerle ilişki kurma fırsatlarına sahip olacaksınız.

Ayırt edici EMBA programımız, yöneticilerin ve liderlerin mevcut iş ihtiyaçlarını karşılayan bilgi ve becerilerin bir karışımını sunar.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out ... Devamını oku

In addition to the fact that Sulaiman Al Rajhi Colleges is one of its kind educational institution that enjoys unique access to healthcare education resources globally, our university also stands out for International Course Selection, Unique Study Courses, Latest Curriculum, Opportunity to transfer to Maastricht University at any stage. Daha Az