Sağlık Yönetimi MBA

Genel

19 konum mevcut

Program açıklaması

Sağlık Yönetimi MBA

Sağlık endüstrisi büyük bir hızla büyüyor ve hızlı genişlemenin yanı sıra, sağlık uygulamalarının iyi bir şekilde yönetilmesi ile üstesinden gelinmesi gereken çok sayıda zorlu zorluk ortaya çıkıyor. Sağlık hizmetlerindeki temel yetkinlikler ve en iyi uygulamalar, sağlık hizmetleri operasyonları ile birlikte ustaca birleştirilmelidir.

Sağlık Yönetimi bir yıllık MBA ( İşletme Yüksek Lisans) sağlık sektöründe büyük bir kariyer için sabırsızlanıyoruz sağlık profesyonelleri için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Programın tamamlanmasından sonra, öğrencilere Cambridge International Qualifications, İngiltere'den sağlık yönetimi konusunda yüksek lisans diploması ve UCAM Universdiad Catolica de Murcia'dan Sağlık Yönetimi alanında MBA derecesi verilecektir .

UCAM - CIQ Çift Sertifika MBA Programı

Westford'daki çift sertifika MBA Programı, alandaki onlarca yıllık deneyime sahip ünlü öğretim üyeleri tarafından kolaylaştırılacaktır. Program süresince öğrenciler sektöre özgü vaka çalışmalarına, iş simülasyonlarına ve hazırlık çalışmalarına maruz kalacaklardır. MBA programına kayıtlı tüm öğrenciler, Westford'un 1000 dergi ve kitap içeren e-kütüphanesine erişebilecekler. Programın tamamlanmasından sonra, öğrenci UCAM, Murcia, İspanya kampüsünde üniversite toplantısına katılma seçeneğine sahiptir.

UCAM, İspanya Murcia merkezli mükemmel bir üniversitedir. 1995 yılında başlayan UCAM, 21.000 öğrenciden oluşan aktif bir öğrenci tabanına ve 1000'den fazla akademik personele sahiptir. UCAM, Murcia, İspanya'daki MBA programı ANECA tarafından akredite edilmiştir ve üniversite ENQA , Universia'nın bir üyesidir. ve EUA . UCAM, Stanford, Singapur Ulusal Üniversitesi ve Ulusal Teknoloji Üniversitesi dahil olmak üzere 300'den fazla üniversitenin stratejik ortaklık ağına sahiptir. UCAM, spor üniversitesi olarak kabul edilen Coca Cola, Microsoft, Soft ve SAP gibi sektör liderleriyle kurumsal bir stratejik ortaklığa sahiptir, UCAM'ın mezunları olarak 20'den fazla Olimpiyat vardır.

Programın Anahatları - Bölüm A

A kısmı, dört modülün çekirdek olduğu altı modülden oluşur, ikisi de özel modüllerdir. Altı modül altı aylık bir süre içinde teslim edilecektir. A bölümünü tamamlayan tüm öğrenciler 120 AKTS kredisine eşdeğer 40 AKTS alacaktır.

  1. Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi
  2. Stratejik Değişim Yönetimi
  3. Stratejik Yönetim ve Liderlik
  4. Operasyon Yönetimi
  5. Sağlık Yönetimi ve Liderlik
  6. Sağlık Faaliyetleri Yönetimi

Programın Anahattı - Bölüm B

Bölüm B, zorunlu bir modül ve bir tez çalışmasından oluşur. Bu süre 6 aydır ve A ve B bölümünü tamamlayan tüm öğrencilere UCAM İspanya'dan Sağlık Yönetimi alanında MBA derecesi verilecek ve 180 İngiltere kredisine eşdeğer 60 AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) alacaktır. .

  1. Sosyo-Ekonomik - Yasal Çevre
  2. Tez çalışması

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, ... Devamını oku

ABOUT WESTFORD UNIVERSITY COLLEGE Westford University College is one of the leading and prestigious business schools, located in the UAE offering quality educational deliveries across under-graduate, graduate and vocational professional programs carrying significant value and recognition from awarding bodies and accredited universities having its presence in UK, Lebanon, US, Africa, India, and UAE. Our strategic partnerships and understanding of evolving industry requirements and deep analysis of economic realities ensure that we offer a meaningful and diverse portfolio of management, fashion and technology-based programs. We have developed an integrated alliance with Liverpool John Moores University and Cardiff Metropolitan University in the UK and UCAM in Spain. Over thousands of students from more than 100 different countries are studying at Westford and they have become a part of a learning community that promotes critical thinking, experimental learning, innovation and enterprise. The institution has been recognized for excellence in educational delivery and efficient learning pedagogies and several accolades were offered across the period 2015-19. We have been awarded by Forbes Middle East in 2019, received MENAA award for ‘Best Corporate Brand’ 2019, Asian Education Leadership Award for ‘Asia’s Best Emerging Business School’ , Middle East’s ‘Best International Business College’ in 2017 and The Times Higher Education Award for ‘Outstanding Student Support’ in 2016. Daha Az
Sharjah , Lagos , Birleşik Arap Emirlikleri Çevrimiçi , Cape Town , Kuveyt , Riyad , Johannesburg , Dammam , Bahreyn Çevrimiçi , Akra , Toronto , Dubai , Kanada Çevrimiçi , Nijerya Çevrimiçi , Toronto , Cape Town , Abu Dabi , Malezya Çevrimiçi , Amman , İngiltere'de Çevrimiçi + 19 Daha fazla Daha az