Satış ve pazarlama işletme yönetimi (MBA) (Avrupa ve ABD akreditasyonları)

Genel

Program açıklaması

Satış & Pazarlama İŞLETME YÜKSEK LİSANS KEY FAYDALARI

  • Bilgi ve becerilerini artırıcı, modern pazarlama sorunları ele
  • Başarılı pazarlama ve satış stratejileri ve planları geliştirme
  • Satış deneyimi "hands-on" a kazanma
  • Pazarlama ve satış araçları ve teknikleri Mastering
  • Bir akademik ve profesyonel nitelikli öğretim gövdesinden Öğrenme
  • Uluslararası pazarda ağ fırsatları Geliştirme

PROFİL

Satış ve Pazarlama İş İdaresi (MBA) Yüksek Lisans satış ve Pazarlama onların kariyer ilerleme isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır. Program pazarlama usta yöneticileri ve satış sürecini oluşturur: ne kadar başarılı satış ve pazarlama stratejilerini tasarlamak için? Ne kadar etkili pazarlama ve satış kararlarını ele? Nasıl satış ve pazarlama araçları farklı uygulamak?

MBA PROGRAMI DETAYLARI

Takvim: Eylül Kasım, Mart ve Mayıs: MBA programı dört başlayan tarihleri ​​vardır

İçindekiler: Operasyonlar ve proje yönetimi, liderlik ve örgütsel davranış, küresel girişimcilik ve girişim başlatılması, stratejik finansal yönetim: nicel problem çözme odaklanarak çekirdek iş derslere ek olarak, MBA teori ve pratik dersleri ile geleceğin üst düzey yöneticiler olmak üzere, genç profesyonelleri eğitiyor ve kurumsal sosyal sorumluluk. İşletme Yüksek Lisansı, bir yıldan fazla süren 14 dersden oluşur.

Fakülte: İsviçre'de IuG de fakülte, deneyim uluslararası oryantasyon pratik ve öğretim üzerinde duruldu. öğretim üyeleri, öğrenci merkezli ve bir uyarıcı öğrenme ortamı teşvik taahhüt vardır.

İsviçre'de Eğitim: Cenevre bunu uluslararası yönetim çalışma için ideal bir yer yapma dünyanın gerçek anlamda "uluslararası" şehirler, seçilmiş bir grup aittir. Cenevre'de eğitim hakkında daha fazla bilgi edinin.

ULUSLARARASI AĞ

Cenevre Uluslararası Üniversitesi dünya çapında 17 üniversite ile değişim programları geliştirilmesi, güçlü bir ağ kurmuştur. Uluslararası ağımıza hakkında daha fazla bilgi edinin.

SİZİN MBA İLE KARİYER

MBA mezunları yönetici çokuluslu pozisyonlar, aile işletmeleri, uluslararası kuruluşlar ve hükümetler için gitti.

Kariyer hizmetleri:

Cenevre Uluslararası Üniversitesi kariyer kararlarında öğrencilere yardımcı olmak danışmanlık sağlar. Kariyer Danışmanlığı öğrencilere yardımcı olmak için Cenevre'de Uluslararası Üniversitesi sağlar.

MBA KABUL

MBA programı için online başvuru: Başvuru formu doldurun.

MBA giriş şartları:

MBA programı için başvuran öğrenciler çeşitli belgeleri sağlamalıdır. Giriş koşullarını bakın.

MBA ÖĞRENİM ÜCRETLERİ

İsviçre'nin Cenevre Uluslararası Üniversitesi öğretim, İşletme yüksek lisans programı Yüksek Lisans için CHF 36400 olduğunu. Ücretler hakkında daha fazla bilgi edinin. ücretler öğretim materyalleri, olgu ve ders kitaplarını içerir.

Son Güncelleme Mayıs 2017

Okul Hakkında

International University in Geneva proposes undergraduate and graduate programs in Business Administration, International Relations and Media and Communication. Concentrations are proposed in Marketin ... Devamını oku

International University in Geneva proposes undergraduate and graduate programs in Business Administration, International Relations and Media and Communication. Concentrations are proposed in Marketing Daha Az