Savaş-illinois yönetici mba

Genel

Program açıklaması

Varşova-Illinois Executive MBA


İş Ortakları Olarak İki Büyük Üniversite

Varşova Üniversitesi ve Illinois Üniversitesi, Urbana-Champaign, her ikisi de yüksek öğretimin mükemmel okullarının ününden keyif alıyor. Bu şüphesiz, ortak Executive MBA programımızın katılımcıları için benzersiz bir fırsattır.
İrtibat saatlerinin yarısı University of Illinois fakültesi tarafından, yarısı Varşova Üniversitesi öğretim üyeleri tarafından sağlanacağı için, ilgili uzmanlık alanlarındaki en iyi uzmanlara eşit erişim sağlanacaktır.


Stratejik Perspektif

Günümüz yöneticileri, uzmanlık alanlarının işlevsel alanlarını ve becerileri ve bilgileri stratejik, bütünsel bir perspektife örmek için eşzamanlı olarak anlayışa ihtiyaç duyuyorlar. Bu ikili meydan okuma, Programımıza da yansımaktadır. Fonksiyonel disiplinlere dönüştürülmüş eğitimden ibaret olmakla birlikte son yirmi yıldır geliştirdiğimiz ve mükemmelleştirdiğimiz, örgütsel iyileştirme ve yeniden yapılanma üzerine pratik ders olan kilide dokunmuştur. Şimdi, dünyaca ünlü danışmanlık firması PricewaterhouseCoopers'ın yardımıyla gerçekleştiriyoruz. Bu, önde gelen danışmanlık şirketleri tarafından gerçekleştirilenlere benzer, karmaşık bir danışmanlık projesinin bir biçimine sahiptir. En iyi danışmanlık projeleri coveted PwC Ödülü için yarışıyor.


Katılımcılar ve Mezunlar Ağı

Executive MBA da ağ hakkında. Çalışmalar süresince katılımcılarımız yeni dostluklar ve hayat arkadaşları olurlar, çünkü Program çok takım çalışması, işbirliği ve karşılıklı destek ister. Mezuniyetten sonra daha büyük bir üyesi olurlar.
Mezunlarımızın ailesi. İş becerileri ve bilgisi geliştirirken EMBA bana güçlü bir iş ağı, ömür boyu arkadaşlık ve kişisel büyüme elde etmemi sağladı. Profesörler
kendi alanlarında uzman kişilerdir ve muazzam pratik deneyim, gerçeklik ve bilgeliğin zenginliğini paylaştı. WIEMBA'nın kohort stili gerçekten ödüllendirici ve eğlencelidir.
Mezunlarımızın çoğu Program sırasında ya da tamamlanmasından bir yıl sonra terfi ettirildi. Mezunlarımızın mesleki kariyeri, MBA programına yatırılan para, zaman ve gayretin mezunlarımızdan birinin belirttiği gibi: "hayatta yaptığımız en iyi yatırım" olduğunu kanıtlıyoruz.

Son Güncelleme Eyl 2017

Okul Hakkında

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education ... Devamını oku

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education of students and the diversity and attractiveness of our teaching determines the position of the University in the country and worldwide. Daha Az

Akreditasyonlar