Sporda İşletme Yüksek Lisansı

Genel

Program açıklaması

Salem International University'de Spor ve Rekreasyon Yönetimi Mba, spor yönetimi alanında kariyer amaçlayan özel bilgi ile, iş için genel stratejik beceri geliştirir. Mezun olduktan sonra, şunları yapabilecek yetkin bir işletme problemi çözücüsü olmalısınız:

 • Spor takımlarının, spor liglerinin, dinlenme tesislerinin ve diğer ilgili organizasyonların özel ihtiyaçlarına yönetim stratejileri uygulayın.
 • Çeşitli spor federasyonları ve ligleri için kural ve düzenlemeleri anlayın.
 • Sporla ilgili organizasyonlar için etkili promosyonlar ve pazarlama stratejileri geliştirmek üzere araştırma ve verileri kullanın.
 • İnsanları ve süreçleri profesyonel bir bütünlükle yönetin.

Bu Program Hakkında

Bu program öğrencileri kariyer yolları ve görevlere hazırlar:

 • Gençliğin Gelişimi - Doğrudan topluluk ve gençlik programları.
 • Profesyonel Antrenör - Profesyonel sporcuları başarıya götürür.
 • Etkinlik Koordinatörü - Spor ve eğlence etkinliklerinin tüm yönlerini yönetin ve düzenleyin.
 • Parklar ve Tesisler Müdürü - Müşterilerin ve sponsor firma veya devlet kurumunun ihtiyaçlarını güvenli bir şekilde karşılamak için halka açık ve özel parkların ve tesislerin korunmasını ve işletilmesini sağlamak.
 • Genel Müdür - İşletme yönetiminin tüm yönlerini denetler.

Ders Formatı

Salem, Salem, West Virginia kampüsünde uzaktan eğitim yoluyla veya karada sürekli kayıtla hızlandırılmış lisans ve yüksek lisans programları sunmaktadır. Kurslar aylık formatta (4 hafta) verilir ve zeminde, çevrimiçi olarak veya her iki dağıtım yöntemini kullanan karma bir yaklaşımla tamamlanır. Çevrimiçi kurslar, tam zamanlı çalışmanın kısıtlamaları dahilinde çalışacak şekilde yapılandırılmıştır ve bu sayede, yoğun zamanlamanıza en az düzeyde zarar vererek derecenizi kazanmanıza olanak tanır. Yerli çalışma programları geleneksel kampüs sakinleri ve banliyö öğrencileri için mevcuttur.

Ders Numaraları / İsimler

 • SMG601 Spor ve Rekreasyon Ekonomisi
 • SMG602 Spor ve Rekreasyon Finansmanı
 • SMG603 Spor ve Rekreasyonda İşletme Hukuku ve Yönetim Kurumları
 • SMG604 Spor ve Rekreasyon Planlaması, Tanıtımı ve Değerlendirmesi
 • BUS600 Örgütsel Davranış, Liderlik ve Etik

Kabul şartları

Salem'e giriş, ırk, renk, inanç, din, cinsiyet, cinsel tercih, ulusal köken veya yetenek / sakatlık ne olursa olsun tüm nitelikli başvuru sahiplerine açıktır. Salem'e katılmak isteyen herkes, gerekli başvuruyu Kabul Ofisi'nden veya çevrimiçi olarak www.salemu.edu adresindeki web sitemizden alabilir. Doldurulan başvuru, mümkün olan en erken tarihte Kabul Ofisine sunulmalıdır. Tüm başvuru sahipleri için iade edilemeyen bir başvuru ücreti gerekmektedir. Üniversite, öğrencileri aylık, aylık bir başlangıç olarak kabul etmektedir. Kabul, Salem International University'nin takdirindedir; bazı programların ek kabul koşulları var.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. Th ... Devamını oku

Established in 1888 as Salem College, Salem University has a tradition of academic excellence and innovation. The beautiful 100-acre campus is nestled in the Appalachian mountains of West Virginia. The campus offers student housing and traditional campus clubs and activities. Daha Az
Salem , Carmel + 1 Daha fazla Daha az