Staj MBA

Genel

Program açıklaması

MBA derecenizi iki kıtada kazanın ve Lüksemburg'da bir üst sınıf staj tamamlayın

Staj programı ile MBA yurtdışında veya Lüksemburg'dan iş deneyimi olan veya olmayan genç mezunlar için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin profesyonel hayata girmelerini kolaylaştırır ve aynı zamanda genç profesyonellerin kariyerlerini değiştirmelerini kolaylaştırır.

Program Ağustos ortasından itibaren başlar ve 18 ay içinde tamamlanır. Henüz ekonomi, istatistik veya yönetim dersleri almayan öğrenciler için Temmuz ve Ağustos aylarında yoğun hazırlık kursları verilmektedir.

Bizi diğer programlardan ayıran nedir?

  • Amerikan MBA, AACSB Accredited ve İngilizce öğretilen tüm dersler
  • Fakülte: Fairfield, CT, ABD'deki ana kampüsten ve Lüksemburg'dan gelen güçlü teorik niteliklere sahip uygulayıcılar
  • Bireysel koçluk tarafından desteklenen 6-9 ay ücretli staj. Alternatif: kapsamlı bir kişisel seçim projesi, örneğin kendi şirketinizi oluşturma.
  • 50'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenci topluluğu
  • ABD'de Fairfield, CT'deki Kutsal Kalp ana kampüsünde kurslar ekleme seçeneği
  • MBA ile mezun olmayan AB / AEA dışındaki öğrenciler, belirli koşullar altında Lüksemburg'da çalışma izni alabilirler.

Staj

SHU , ArcelorMittal, ATOZ, Lüksemburglu Banque Internationale, Brown Brothers Harriman, Cargolux Havayolları International SA, Lombard International Assurance SA, PricewaterhouseCoopers, SES ve UBS gibi firmaların yer aldığı bir çok şirkete sahiptir. SHU ve öğrenci adayın hedefleri ile işverenin beklentileri arasındaki en iyi eşleşmeye doğru birlikte çalışacaktır. Bireysel koçluk programı da bu süreci destekleyecektir.

6623__LA_9243.jpg
öğretim

Öğrenim 39.000, artı gerekirse hazırlık kurslarının maliyetidir. Öğrenim, Lüksemburg'da kullanılan ders kitaplarını içerir. Kısmi liyakate dayalı burslar mevcuttur. Geçim masrafları ek, bütçe yaklaşık. € 1,100 / ay. Staj sırasında, öğrencilere ayda yaklaşık 1.000 € maaş alacaksınız.


Kabul şartları

  • 4 puanlık bir ölçekte minimum 3.0'a eşdeğer not ortalaması ile lisans derecesi
  • GMAT (Lisansüstü Yönetim Kabul Testi) puanı en az 500 (bazı durumlarda feragat)
  • Yeterli İngilizce yeterliliğinin kanıtı (minimum TOEFL puanı 570 veya eşdeğeri) veya temel İngilizce artı yoğun yaz hazırlık kursu.

* AACSB tarafından akredite edilmiş - Dünya çapında işletme okullarının en iyi% 5'i *

* Times Higher Education Listing 501-600 ABD Üniversite Sıralaması *

* 1991'den beri Lüksemburg'da İşletme Eğitiminde Mükemmellik Sağlamak *

* Yükseköğretim Bakanlığı tarafından tanındı

* Kuzey Amerika'daki En Yenilikçi Üniversiteler (ABD Haberleri)

6624__LA_9501.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Sacred Heart’s Jack Welch College of Business & Technology has been in Luxembourg for more than two decades offering graduate level programs tailored to the needs of the working individuals. The M ... Devamını oku

Sacred Heart’s Jack Welch College of Business & Technology has been in Luxembourg for more than two decades offering graduate level programs tailored to the needs of the working individuals. The MBA, AACSB accredited, is acknowledged by the Luxembourg Ministry of Higher Education and well respected by the business and finance community.Since 2012, we offer a full-time MBA with internship designed for young graduates from abroad and from Luxembourg. We have students from over forty different countries and our well-qualified faculty and staff give our program a truly international flavor that so many other business schools cannot offer Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited