Tam Zamanlı MBA - STEM Programı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Dünyanın ve dünyanın ötesindeki en girişimci şehirde başarılı, sürdürülebilir işlere öncülük etmek için gerekli becerileri oluşturun.

Tam zamanlı ve yarı zamanlı MBA programları için altı konsantrasyon

2017 yılında iki yıllık Tam Zamanlı MBA programımızı yeniden tasarladık

Yeniden tasarlanan MBA programımız

MBA programlarına başvururken çoğu öğrencinin bir ana değerlendirmesi vardır. MBA'imi San Francisco Üniversitesi ile kazanmam kariyer başarılarımı nasıl arttırır?

USF iki yıllık müfredattan farklı olan nedir?

  • İnovasyon Projesi
    Yerel bir sivil toplum kuruluşu, büyük şirket veya topluluk kuruluşu gibi seçtiğiniz bir şirkette değerli iş deneyimi kazanın. İnovasyon projenizle ilişkiler ve referanslar oluşturacak, aynı zamanda çalışmalarınızı iki baharın ilkbaharında akranlarınıza sunacaksınız.
  • Kişisel Danışma Kurulu
    Her öğrencinin, en az bir atanmış akranın yanı sıra eski bir patron veya akıl hocası gibi USF olmayan bir danışmandan oluşan bir kişisel danışma kurulu vardır. Yönetim kurulunda dilediğiniz kadar danışmanı davet edebilirsiniz. Kurulunuz, sizi güvenilen güven verenlerden tavsiye almaya, hedeflerinize ve ilerlemenize odaklanmaya ve programdaki zamanınızın ötesine geçecek anlamlı ilişkiler kurmaya teşvik eder.
  • Yönetim Alıştırmaları: Cizvit geleneğinin köşe taşı, bireyin sosyal etkisinin ve sosyal eşitlik yaratma yeteneğimizin bir yansımasıdır. Yönetimsel alıştırmalarımız, Kişisel Danışma Kurulunuzla birlikte, meslektaşlarınız ve sınıf arkadaşlarınız, üzerinde çalıştığınız müşteri veya kuruluş üzerinde ve topluma nasıl olumlu bir şekilde hizmet edebileceğiniz konusunda kendiniz hakkında düşünmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır.

İki Yıllık MBA Müfredatı ÖzetiYIL 1

Güz Dönemi, muhasebe, finans, pazarlama, veri analizi, etik, ekonomi ve liderlik gibi iş temellerini kapsayan temel dersleri içermektedir. Ayrıca, üç Kariyer Hızlandırıcı Platformundan birini seçmek için seçeneklerinizi keşfedecek ve Kişisel Danışma Kurulunuzun üyelerini seçeceksiniz.

Bahar Dönemi, Kariyer Hızlandırıcı Platformunuzu seçtiğinizde, bu Platformda üç seçmeli ders seçip, çekirdek müfredat çalışmalarınızdan iki tane daha almayı seçmenizdir.

Yaz Stajı, yaz stajı yapmak ve potansiyel işverenlerle bağlantı kurmak için ideal bir zamandır. Ayrıca, Malloy Grubu aracılığıyla ilk elden danışmanlık deneyimini kazanabilir, kariyer becerinizi güçlendirmek için bağımsız bir proje yürütebilir veya seçmeli derslerle disiplinler arası dersleri takip edebilirsiniz.YIL 2

Güz Dönemi size, Kariyer Hızlandırıcı Platformunuzda seçmeli ders almak için ya da belki de yolunuzu yeniden değerlendirmek ve Platformunuz dışındaki alternatif seçmeli dersleri seçmek için birçok fırsat sunar. Ayrıca, inovasyon projenizi belirleyecek ve dönem boyunca çalışacağınız şirketi seçeceksiniz.

Bahar Yarıyılı, kişisel danışma kurulunuzla görüştüğünüzde, projenizi sınıf arkadaşlarınıza sunarken, diğer öğrencilerin çalışmalarını görüntülediğinizde ve bir bütün olarak deneyimlerinize yansıttığınızda, programdaki çalışmalarınızı sonuçlandırır.

USF Tam Zamanlı MBA mezunları, Airbnb, Bank of America, Cisco, Gap, General Electric, Salesforce, Birleşmiş Milletler, Salesforce ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm dünyadaki profesyonel yollarında başarılar elde etti.
Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world.

Be a leader. Build productive and compassionate organizations. Be a force for positive change in the world. Daha Az
San Francisco , Barselona , San Jose , Taipei + 3 Daha fazla Daha az