Tam Zamanlı MBA

Genel

Program açıklaması

Uluslararası MBA Programı

Tam zamanlı MBA programı, interaktif ve dinamik bir öğrenme ortamında 1 yıllık bir hızlı takip kursu. Program, öğrencilere kültürlerarası deneyimler ve uluslararası perspektifler ile küresel iş derinlemesine bir anlayış sağlar. Öğrenciler, ABD, İngiltere, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere 14 ülkeden deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Stamford'da, yurt içi ve yurt dışı bir saha gezisine katılma fırsatı ile yerel ve uluslararası iş liderlerinden tanışacak ve öğreneceksiniz. Öğrenciler, hafta içi günlerde düzenlenen derslerle birlikte derslerin müsaitliğine göre çalışmaktadır.

Hızlı Takip Programı

Bangkok'ta çalışın ve sadece 12 ayda bir MBA derecesi edinin.

Uzmanlaşmış Çalışma Seçenekleri

Bağımsız Eğitim planı seçilirse, öğrenciler aşağıdaki seçeneklerden biriyle uzmanlaşabilirler:

  • Girişimcilik
  • Uluslararası iş yönetimi
  • Marka İletişimi

Erişilebilir ve Uygun

Asoke Kampüs Öğrenim Merkezi, Bangkok'un iş bölgesinin merkezinde elverişli bir konumdadır.

Gerçekten Uluslararası Çevre

Tam Zamanlı MBA sınıfı, uluslararası perspektifler ve paha biçilemez iş deneyimi sunan Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya Pasifik gibi uluslararası öğrenciler ve öğretim görevlilerinin ilham verici bir karışımıdır.

Küresel bakış açısı

Asya ve küresel işletmelerin derinlemesine bilgi ve anlayışını kazanın. Rekabet gücünü yakalayın ve gelişmekte olan ASEAN ekonomi topluluğunda ve ötesinde başarılı olun.

Uluslararası Saha gezileri

Uluslararası alan gezisi, gerçek uluslararası işletmelerin nasıl işlediğine dair doğrudan deneyim ve bilgi sağlar. Öğrenciler farklı konumlarda ve sektörlerde işlerin nasıl yapıldığını görme şansını yakalarken, başarılı şirketlerin neler paylaştıklarını daha iyi anlayacaklar.

süre

Başlangıç ​​tarihi: Yılda 6 giriş: Ocak, Mart, Mayıs, Temmuz, Eylül, Kasım

Süre: 12 ay (Tam Zamanlı)

Fiyat: 10,758 USD (yaklaşık toplam program ücreti)

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty ma ... Devamını oku

Stamford has both Thai and international undergraduate and graduate degree programs. It has a campus as well as a learning center in Bangkok and another campus in Hua Hin. The international faculty makes Stamford one of the most experienced and diverse faculties in Thailand, coming from countries that include the UK, USA, Germany, France, China, and many more. Daha Az
Bangkok , Hua Hin + 1 Daha fazla Daha az