Tam zamanlı MBA

Genel

Program açıklaması

Akreditasyon
MSM tam zamanlı MBA, AMBA, ACBSP, IACBE ve NVAO tarafından akredite edilmiştir. Maastricht School of Management ATHEA tarafından kurumsal olarak akredite edilmiştir. MSM , CEO 2019 Global MBA Sıralamasında CEO One Business School olarak tanınmaktadır.

Tam zamanlı MBA programına katılmak, Maastricht'teki MSM kampüsünde tam zamanlı çalışmanın tüm avantajlarından yararlanabileceğiniz anlamına gelir. Size sunduğumuz düzenli derslerin ve faaliyetlerin yanı sıra, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel bir isteğe bağlı Kariyer ve Kişisel Gelişim Pisti (CPDT), İnovasyon Haftası ve birçok ders dışı aktivite.

Kariyer ve Kişisel Gelişim Pisti

Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak özel bir isteğe bağlı Kariyer ve Kişisel Gelişim Pisti (CPDT) oluşturduk. CPDT Eğer adresinden MBA derecesi tamamlanmasıyla bir iş bulmalarına yardımcı olmak için gereken araçları sağlamayı hedeflemektedir MSM . Yıl boyunca, yumuşak becerilerinizi geliştirecek ve başarılı bir kariyer için kendinizi hazırlayacaksınız. Kişisel gelişim eğitimi, müfredatın bazı derslerine de entegre edilmiştir. CPDT'de neler beklenir?

 • ağ olayları,
 • İK yöneticileri seninle konuşmaya geliyor.
 • uluslararası öğrenciler arayan bölgesel kurumsal ortaklarla işbirliği,
 • Öğrencilerimizin işe alımını kolaylaştırmak için kurumsal ortaklarımız için MSM tarafından yayınlanan CV kitabı,
 • iş zorlukları, şirket ziyaretleri ve konuk konuşmacılar,
 • Özgeçmiş ve motivasyon mektubu yazımı, sunum becerileri, LinkedIn ve video özgeçmişi, asansör konuşması
 • bireysel farkındalık ve kendini geliştirme koçluğu
 • bütünsel yaşam dengesi eğitimleri.

Tam zamanlı MBA programından mezun olduktan sonra MSM , bir oryantasyon yıl izni için uygun olabilir. Bu, yüksek vasıflı bir göçmen olarak bir iş aramak için 1 yıl boyunca Hollanda'da kalabileceğiniz anlamına gelir. Hollanda'da bir iş bulursanız, çalışma izni süreci, MSM tam zamanlı programından mezun olanlar için daha kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

Küresel liderlik becerilerinizi geliştirin
Tam zamanlı MBA sınıfına katılmanız, yönetim becerilerinizi farklı, uluslararası ve çok kültürlü bir ortamda geliştirmenize meydan okuyacaktır. MBA'in tam zamanlı, konut biçimindeki atipik sınıfında temsil edilen iki düzineden fazla uyruk, sınıf içinde ve dışında uyarıcı bir öğrenme ortamı yaratmaktadır. Bu, küresel ve çok kültürlü liderlik becerilerinizi geliştirmenize ve küresel ağınızı genişletmenize yardımcı olacaktır.

Yenilik Haftası
İnovasyon Haftası, Maastricht'te düzenlenir ve çeşitli iş sektörlerinde inovasyon ve inovasyon yönetimi konusunda öncü konuk konuşmacılardan gelen derslerle serpiştirilmiş etkileşimli atölye etkinliğini birleştirir. Kurs iki modülden oluşmaktadır: Çevik Proje Planlama ve Hizmet Tasarımı.

MBA'nızı özelleştirin
MBA'nızı belirli çalışma gereksinimleriniz ve kariyer perspektifleriniz etrafında uyarlamanıza izin vermek için MSM , çeşitli uzmanlık alanları sunar:

İşle ilgili uzmanlıklar:

 • Girişimcilik
 • Uluslararası İşletme ve Sürdürülebilir Kalkınma
 • Muhasebe
 • Dijital Ekonomi
 • Tedarik zinciri yönetimi

Sektör odaklı uzmanlık *:

 • Spor Yönetimi
 • Sağlık Yönetimi
 • Kamu Sektörü Yönetimi

* Endüstri odaklı uzmanlık alanlarından bazıları ek ücretlere tabi olabilir.

Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Devamını oku

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Daha Az

Akreditasyonlar