Tam zamanlı MBA

Genel

Program açıklaması

Bir yıl Trinity MBA bir çalışma programından daha fazlası - bir oyun değiştirici. Mevcut kariyer yerinizi hızlı bir şekilde izlemek veya tamamen yeni bir yöne dönmek istiyorsanız, Trinity MBA öğrencilerin potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olan bir öğrenme yolculuğu başlatır. Bir yıllık program yoğun ve ödüllendirici bir eğitim yılıdır.

Üç temel mükemmellik alanımız:

 • Canlı Eylem Öğrenme
 • Liderlik
 • Uluslararası Odak

Küresel öğrenci topluluğumuz, hem önde gelen araştırmacılardan hem de yüksek performanslı şirket yöneticilerinden en yeni gerçek dünya yönetim tekniklerini öğrenmektedir. Küresel erişimimiz sınıfta belirgindir; öğrencilerimiz inanılmaz derecede çeşitlidir ve öğretim ekibimiz bu çeşitlilikle eşleşir.

Akreditasyon

Trinity İşletme Okulu aşağıdaki prestijli uluslararası akreditasyon kurumları tarafından tanınmaktadır: MBA'lar Birliği (AMBA) ve EQUIS (Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi). Bu bizi dünya çapındaki işletme okullarının ilk% 1'i arasına sokuyor.

 • Canlı Eylem Öğrenme

Trinity MBA, geleneksel yaklaşımdan kopar. Canlı Eylem Öğrenmeye odaklanıyoruz - sizi gerçek sorunları olan gerçek şirketlere sokuyoruz. Sizi rahatlık alanınızın dışına çıkararak, sınıfta öğrendiklerinizi geliştirecek ve gerçek dünyadaki iş sorunlarına uygulayacaksınız.

Program boyunca çeşitli sektörlerde üç şirket projesi üstleneceksiniz; her biri belirli stratejik iş sorunlarıyla uğraşır. Gruplar halinde çalışarak, problem analizi yapacak, bir strateji oluşturacak ve her şirketin üst düzey paydaşlarına doğrudan çözümler sunacaksınız. Her aşamada bir öğretmen, bireysel ve takım koçluğu ve çeşitli beceri atölyeleri tarafından destekleneceksiniz.

 • Liderlik gelişimi

Liderlik ve Mesleki Gelişim Trinity MBA'nin ayrılmaz bir parçasıdır. Bireysel ve takım koçluğu, çalıştaylar ve endüstri misafir dersleri program boyunca sürekli olarak yürütülmektedir. Üç farklı liderlik öğrenme modülü, kişisel liderlik tarzınızı, öz farkındalığınızı ve bilginizi geliştirmek için araçlar sağlar. Trinity MBA İrlanda, Mayo ilçesinde benzersiz bir tanıtım haftası ile başladı. Tamamen sürükleyici, rustik ve çevrimdışı bir deneyim, Liderlik ve Mesleki Gelişim yolculuğunuza başlayacak ve sınıf arkadaşlarınızla bağ kuracaksınız.

 • Uluslararası Odak

MBA öğrencilerimiz ve öğretim üyelerimiz son derece uluslararası ve farklı bir topluluktur. Sınıf arkadaşlarınızın başarıları var ve dünyanın her köşesinden geliyorlar. Sunduğumuz modüllerden mevcut küresel deneyimlere kadar yaptığımız her şeye küresel bir odak katıyoruz. Güney Afrika, Brezilya ve Belçika'da sınıf içi öğrenmeyi hayata geçiren üç haftalık uluslararası ikamet seçmeli dersleri vardır.

yer

Trinity Business School, Dublin'in merkezinde, İrlanda'nın en eski ve en prestijli üniversitesi olan Trinity College Dublin'in kalbinde yer alır; küresel iş için canlı bir merkez. Yeni modern binamız dünya standartlarında tesislere ve modern yönetim, sürdürülebilirlik ve etik liderlik temel değerlerimize odaklanan uluslararası bir fakülteye ev sahipliği yapmaktadır.

Temel İstatistikler

 • MBA sonrası% 48 temel maaş artışı
 • 2,5 yıl Yatırım Getirisi
 • Mezunların% 48'i çalıştığı ülkeyi değiştirdi
 • % 88'i mezuniyetten 3 ay sonra çalışıyor

Başvuru Süreci

Başvuruları değerlendirmek için bütünsel bir yaklaşım izliyoruz. Mesleki deneyiminiz ve akademik bilgilerinizle birlikte, başvuru süreci boyunca siz ve hedefleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyoruz.

Giriş koşulları

 • Lisans derecesi veya eşdeğer
 • En az 3 yıl mesleki veya idari iş deneyimi
 • Tercih edilen minimum GMAT puanı 550 veya eşdeğeri GRE puanı *
 • İngilizce ana diliniz değilse İngilizce yeterlilik kanıtı

129157_business-792113_960_720.jpgkaboompics / Stardoll

Nasıl Başvurulur?

Çevrimiçi başvuru formunu çevrimiçi doldurun , destekleyici belgelerinizi (CV, transkriptler, GMAT) ekleyin ve üç deneme sorusunu yanıtlayın.

burs

Kendi kendini finanse eden adaylara, Trinity MBA web sitesinin Ücretler ve Burs bölümünden formu indirerek ve doldurulmuş formu online başvuru formunuza yükleyerek burs başvurusunda bulunmaları tavsiye edilir. tcd.ie/business/mba

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin veya ön başvuruyu incelemek için bize CV'nizi gönderin

e-posta: TheTrinityMBA@tcd.ieTelefon: 353-1-896-4867

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top ... Devamını oku

Our graduates benefit from having earned a cutting edge business degree from a university that is both well-known and highly ranked across the world. Trinity is ranked 1st in Ireland and among the top global universities. Daha Az