Teknoloji MBA Yönetimi

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kanada'da türünün ilk örneği olan SFU Beedie'nin yarı zamanlı, 24 aylık Teknoloji Yönetimi (MOT) MBA teknolojisi için özel olarak tasarlanmış titiz bir iş eğitimidir. Müfredat, teknoloji sektörünün ihtiyaçları için teknoloji sektörünün ihtiyaçları ile şekillenmektedir.

İlk elden endüstri deneyimi kazanacak ve derin bir endüstri liderleri ağı oluşturacaksınız. Nihayetinde, işletmeyi yönlendirmek için teknolojiyi nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz;

Bu kimin için?

MOT MBA, bilim ve teknoloji alanlarında, teknoloji şirketlerindeki diğer fonksiyonel alanlarda çalışan veya ilgili önceki deneyime sahip çalışan endüstri profesyonelleri için tasarlanmıştır.

24 aya yayılmış yarı zamanlı format, kariyerinizden uzaklaşmanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Vancouver şehir merkezinde, haftada iki akşam ve ara sıra hafta sonları derslere katılın.

Ne öğreneceksin

Zorlu kariyerlere ve yoğun programlara sahip insanlar için tasarlanmış yoğun ancak yönetilebilir bir müfredat bekleyebilirsiniz. MOT MBA programımızda, ürün geliştirme stratejisini ve süreçlerini bilgilendirmek, proje ve insan yönetimi becerilerini geliştirmek, projeleriniz için bir iş vakası oluşturmak için finansal analizi kullanmak ve çok daha fazlasını yapmak için müşteri tabanlı araştırmaları kullanacaksınız.

Seni nereye götürebilir

MOT MBA mezunlarımızdan bazıları kendi girişimlerini başlatmaya devam ediyor. Diğerleri mevcut organizasyonlarında daha gelişmiş bir rol oynamaktadır. Hepsi teknolojiyi iş hayatında kendi yöntemleriyle kullanıyorlar.

program

MOT MBA bölümümüz yarı zamanlıdır, böylece eğitim görürken çalışmaya devam edebilirsiniz. Bu, bugün sınıfta öğrendiklerinizi yarın çalışmak için alabileceğiniz anlamına gelir. Gerçek dünyadaki iş zorluklarınızı eğitmenlerinizin ve akranlarınızın deneyiminden ve bilgisinden faydalanmak için sınıfa bile getirebilirsiniz.

Akşamlarınızın ve hafta sonlarınızın çoğu ücretsiz olacak, böylece iş / çalışma / yaşam dengenizi koruyabilirsiniz.

  • 24 ay, yarı zamanlı
  • Pazartesi ve Perşembe akşam derslerinin yanı sıra hafta sonları
  • Eylül başlangıç tarihi

131331_ScreenShot2020-02-18at1.59.13PM.pngSimon Fraser University - Beedie School of Business izniyle

yer

Vancouver şehir merkezinin kalbinde, 60.000 metrekarelik dönüm noktası konut sınıfları, toplantı odaları ve çalışma alanları olarak yeniden tasarlanan bir miras bankası olan SFU Beie'nin Segal Graduate School kampüsü bulunmaktadır.

Merkezi toplu taşıma kolay erişim ile bulunur, bu da sınıftan ve sınıftan son derece uygun hale getirir.

Ayrıca, kafeler, mağazalar ve restoranlarla çevrilidir. Her yerde olduğu kadar hareketli bir mahalle.

Kabul şartları

Lisans derslerinin son 60 kredisine dayalı kümülatif not ortalaması en az 3.33 / 4.33 (B +) olan dört yıllık bir lisans derecesi. Kapsamlı iş deneyimi olan az sayıda aday, lisans derecesi olmadan düşünülebilir.

En az 550 GMAT puanı almamız gerekir. GRE sınavını da kabul ediyoruz (her bölümde en az 155 puan). GMAT istisnaları mevcuttur.

Adayların lisans eğitimini tamamladıktan sonra en az dört yıllık mesleki deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Teknoloji şirketlerinde veya teknoloji rollerinde çalışan adaylara öncelik veriyoruz.

Tüm başvuru sahipleri akıcı İngilizce olmalıdır. Birincil diliniz İngilizce değilse, kabul edilebilir iki sınavdan biriyle İngilizce diline yeterli düzeyde hakimiyet göstermeniz gerekir: TOEFL veya IELTS.

Şu anda çalışmayan veya Vancouver'da veya çevresinde tam zamanlı bir iş teklif edilmemiş olan başvuru sahiplerini dikkate alamıyoruz.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing g ... Devamını oku

Since the creation of Canada’s first Executive MBA in 1968, Simon Fraser University’s Beedie School of Business has emerged as a dynamic teaching and learning setting with a reputation for producing global-class research for the knowledge economy. We are based in Metro Vancouver, British Columbia—Canada’s Asia Pacific Gateway and a growing hub for international trade, entrepreneurship, and technology. Daha Az
Vancouver , Surrey + 1 Daha fazla Daha az