Teknoloji Yönetimi Yüksek Lisans Programı (MBA / MA)

Genel

Program açıklaması

TEKNOLOJİ YÖNETİMİNDE MASTER VE MBA

Kariyerindeki bir sonraki adımı atın! Teknoloji Yönetiminde NIT Yüksek Lisans Programı (MA / MBA) sizi sorumlu liderlik ve yönetim görevlerine hazırlar. İçerikler, yüksek düzeyde pratik deneyim ve proje tabanlı öğrenim yoluyla değişen bir çalışma ortamının gereksinimlerine özel olarak uyarlanmıştır. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte, kendi sorumluluğunuzda karmaşık projeleri ve yenilikçi fikirleri planlamayı ve uygulamayı öğreneceksiniz.

NIT in Hamburg, Germany!" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/10/105952_NIT-northern-institute-of-technology-management-hamburg-6-design-thinking-Raum-hamburg.jpg" alt="Ideal learning conditions at the NIT in Hamburg, Germany!" />


Mühendisler, bilim adamları ve iş ile ilgili çalışmaların mezunları için yönetim çalışmaları

Teknoloji Yönetimi programı, ilk üniversite derecesi ve mükemmel akademik başarıları ile mühendisler, bilim adamları ve iş ile ilgili çalışmaların mezunları için özel olarak tasarlanmıştır . Uygunluk veya kabul şartları ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen kabul ekibimizle iletişime geçin.


90 veya 120 AKTS ile çalışmalar - Bu size kalmış!

Yüksek Lisans programımızı 90 veya 120 AKTS ile tamamlayıp bitiremeyeceğinize siz karar verirsiniz. Önceki çalışmalarınıza ve kişisel hedeflerinize ve gereksinimlerinize bağlı olarak, Yüksek Lisans çalışmalarınızın toplam kapsamını ve hızını kendiniz seçebilirsiniz. 120 AKTS ile yüksek lisans için ek modüller (tamamlayıcı modüller) ile katılacak ve böylece ek kredi puanları toplayacaksınız. 120 AKTS eğitim seçeneği , özellikle Almanya için öğrenci vizesine başvurmak isteyen yabancı öğrenciler için caziptir .


Esnek çalışma - yarı zamanlı veya doktora ek olarak!

Teknoloji Yönetimi programı, sınıf ve grup aşamalarında ve çevrimiçi öğrenmede modüller halinde düzenlenmiştir. Sınıf çalışmaları neredeyse sadece yoğun olmayan saatlerde gerçekleşir - Cuma akşamları ve hafta sonları . Böylece çalışmalarınızı yarı zamanlı olarak iş taahhütleri ile tamamlayabilir, tez veya bireysel yükümlülükler üzerinde çalıştırabilirsiniz.

NIT Curriculum Technology Management" src="https://cdn02.masterstudies.com/img/element_db/10/105956_2018_Education_Cosmos_Druck_Juni2018.jpg" alt="NIT Curriculum Technology Management" />

Öğrenim NIT pek çok avantajı vardır:

 • Yönetimde dünya standartlarında bir eğitim
 • Uluslararası ve kültürlerarası deneyim
 • Sektöre sıkı bağlar: Mümkün olan firmalarla burs, staj ve tez çalışması
 • Başarılı işletme okulları, üniversiteler ve araştırma tesislerinden uluslararası öğretim üyeleri
 • Öğretim elemanlarından, öğretmenlerden ve NIT personelinden bireysel destek
 • Kişiselleştirilmiş kariyer gelişimi
 • Kampüs içi yaşam: Yeşil kampüste modern öğrenci daireleri
 • Küresel mezunlar ağı ve arkadaşlıklar
 • Hamburg Üniversitesi (TUHH) tarafından verilen üniversite derecesi


Temel Bilgiler: Usta Teknoloji Yönetimi

 • Dereceler:

İşletme Yüksek Lisansı (MBA)
Sanat Ustası (İş tecrübesi

Derece verilen
Hamburg Teknoloji Üniversitesi (TUHH) tarafından

Başlangıç: Ekim, yoğun Almanca dil kursu Eylül ayında başlıyorSüre: Süre, modüler öğrenme konseptimiz ile esnek bir şekilde uyarlanabilir.

Önerilen dersler:

90 AKTS yarı zamanlı Yüksek Lisans / MBA
Hacim yakl. 30 saat / hafta = 4 dönem

120 AKTS yarı zamanlı Yüksek Lisans / MBA
Hacim yakl. 30 saat / hafta = 5 dönem

Yüksek Lisans / MBA ile 120 AKTS tam zamanlı
Hacim yakl. 40 saat / hafta = 4 dönem

Giriş: 35 öğrenciye kadarAkreditasyon: FIBAAÖğrenim ücreti:
Yüksek Lisans 90 ECTS: 23.500 EUR
Yüksek Lisans 120 AKTS: 32.250 EUR


Kimler başvurabilir?

Motive olmuş adaylardan başvuruları şu şekilde davet ediyoruz:

 • Kişisel ve akademik başarıların kanıtlanmış bir kaydı
 • Mühendislik, Teknoloji, Bilişim, Doğa Bilimleri veya Yüksek Lisans düzeyinde birinci derecede (lisans düzeyinde veya daha yüksek)
 • iş ile ilgili bir alan,
 • İngilizce'de yüksek düzeyde bir yeterlilik (C1)
 • açık fikirli bir merak
 • İlk profesyonel deneyim bir artıdır ama kabul için bir gereklilik değildir (aşağıya bakınız).

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

At the NIT Northern Institute of Technology Management, gifted and talented students from all over the world find ideal learning environment in which they can learn methods, realize innovative ideas a ... Devamını oku

At the NIT Northern Institute of Technology Management, gifted and talented students from all over the world find ideal learning environment in which they can learn methods, realize innovative ideas and develop their personalities. Our international community of students and lecturers creates an intercultural atmosphere in which individual learning is made possible through freedom and intensive learning support. Daha Az