Uluslararası İşletme Tam zamanlı MBA

Genel

Program açıklaması

MBA in International Business

Full-time alt = "Uluslararası İşletmelerde MBA

alt = "Uluslararası İşletmelerde MBA sonraki sürüm Eylül 2020'de başlıyor ve şimdiden sınıf için en iyi adayları seçiyoruz.
Program uluslararası yönetimdeki güncel konuların kapsamlı bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve kişisel becerilerinizi geliştirmeye büyük önem verir .
Bu yıl, yüksek öğrenim ücretlerinin% 50'sini karşılayabilecek bir dizi kısmi bursumuz var. Sponsorlarımız yüksek profiller seçmeye ve onlara kurumsal dünyayla tanışma şansı vermeye istekli, aslında mezunlarımızın % 87'si MBA'i bitirdikten sonraki 6 ay içinde iş buluyor .

MBA in numbers

Uluslararası İşletmecilik alanında MBA kişisel ve profesyonel gelişiminiz için düşündüğünüz bir yol ise, lütfen bize geri yazın, size yardımcı olmaktan ve olabilecek her sorunuzu yanıtlamaktan mutluluk duyarız.

www. MIB .edu / mba

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

For the past 30 years, our international faculty has been passionately committed to the philosophy of empowering talents, increasing skills and strengthening leadership in order to stimulate growth in ... Devamını oku

For the past 30 years, our international faculty has been passionately committed to the philosophy of empowering talents, increasing skills and strengthening leadership in order to stimulate growth in both people and companies. The school and its Masters programmes have been recognized by several top Rating Agencies, Accreditation Bodies and recruiting companies in Italy and Europe. Daha Az

Akreditasyonlar