Uluslararası iş yönetimi mba

Genel

Program açıklaması

Uygulamalı Scieces ve Seinäjoki Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Centria Üniversitesi ile işbirliği içinde Uluslararası İşletme Yönetimi Yüksek Lisans programı sunmaktadır.

Üniversite Appilied Bilimler Aschaffenburg (Almanya) ve Missouri Üniversitesi, St Louis (ABD): Uygulamalı Bilimler Seinäjoki Üniversitesi uluslararası anahtar ortakları ile işbirliği güçlü sahiptir. işbirliği bu üniversitelerde kurslarına katılan ve örneğin ziyaret öğretim üyesi karşılama oluşur.

SeAMK ve St. Louis Missouri akademik ortakları ile birlikte Uygulamalı Bilimler Aschaffenburg Üniversitesi, aynı zamanda birlikte ilk Uluslararası Yaz Okulu organize etmek işbirliği yapmaktadır.

Program uluslararası faaliyet işletmelerin uzman ve yönetim görevleri için eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Yüksek Lisans derecesi bir iki yıllık bir zaman ölçeğinde uygulanmaktadır.

Uygulamalı bilimlerin bir üniversitede alınan ikinci döngüsü (Yüksek Lisans) derecesi Avrupa yüksek öğretim sisteminde ikinci bir döngüsü derecesi ve bir üniversitede alınan bir lisans derecesi olarak belediye ve devlet ofis için aynı nitelik verir.

İÇİN DOKTORA PROGRAMI KİMDİR?

Finlandiya'da tamamlanmış bir yükseköğretim lisans ya da Finlandiya dışında tamamlanan çalışma alanında bir yüksek öğrenim varsa uygundur. Ayrıca yüksek öğrenim derecesine sonra iş deneyimi en az üç yıl olması gerekir.

PROGRAMIN AMAÇLARI NELERDİR?

Program, uluslararası iş profesyonel bilgi artırmayı hedefliyor. Programı tamamlayan öğrenci yönetimi ile çalışan veya uluslararası pazarda faaliyet veya uluslararası gitmek planlıyoruz işletmelerin uzman görevleri zorlu, bağımsız karar verme yeteneğine sahip profesyonel bir iş yönetimi haline geldi.

ÇALIŞMALAR NASIL DÜZENLENECEK OLAN?

Multimodal öğrenme yöntemleri kullanılır. Her ders bir ortalama iki iki günlük kontak seans içerir. Öğrenme vurgu yanı sıra uzaktan eğitim atamaları çözme ve çevrimiçi eğitim gibi bağımsız çalışma üzerinde. Geliştirme projesi çalışmalarının önemli bir parçasıdır.

ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİ

İlk yıl çalışmaları, uluslararası çalışma ortamında KOBİ'lerin yönetim ve geliştirme odaklanmak. İkinci yılda öğrenciler uzmanlaşmak ya yönetimde (Kokkola'dan düzenlenmiş ders) veya uluslararası pazarlama (Seinäjoki düzenlenmiş kursları). Buna ek olarak, proje yönetimi çalışmalarının modül öğrenci (Seinäjoki ve Vaasa düzenlenmiş dersler) için mevcuttur. proje yönetimi çalışmaları hakkında daha fazla bilgi: ProjectManagementTimetable 16-17.pdf

Nihai tez bir iş ya da başka kuruluş için yürütülen bir kalkınma projesi oluşur. Bu ek çalışmalar yapısını göstermektedir: MBA16 timetable.pdf

BURS PROGRAMI

Uygulamalı Bilimler Seinäjoki Üniversitesi'nde, burs, bir öğrenim ücretini ödemek için gerekli öğrencilere verilebilir. Bir öğrenim ücreti ödemeleri gerekmektedir tüm birinci sınıf öğrencileri, yıllık öğrenim ücretinin% 50'sini kapsayan burs, verilecek aşağıdaki gibidir: Uygulamalı Bilimler Seinäjoki Üniversitesi burs düzeninin ilkelerdir.

birinci sınıf öğrencileri için burs Kasım ayının son gününe kadar ödenecektir.

Öğrenci tahakkuk gereken ilk akademik yıl sonra burs almaya hak olabilmesi için:

  • Bir Lisans programında önceki akademik yıl boyunca 55 kredilik en az
  • Bir Yüksek Lisans programına bir önceki dönemde 20 kredilik (yarım yıl) en az

İlk öğretim yılından sonra burs miktarı:

  • Ortalama sınıf 3-5 (ölçek 0-5) ile yukarıda belirtilen kredileri tahakkuk eden öğrenciler için yıllık öğrenim ücretinin% 60.
  • Ortalama sınıf 1-2 (ölçek 0-5) ile yukarıda belirtilen kredileri tahakkuk eden öğrenciler için yıllık öğrenim ücretinin% 30.

devam eden öğrenciler için burs Eylül ayının son gününde her yıl ödenecektir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Seinäjoki University of Applied Sciences is a multidisciplinary institution of higher educationand an efficient actor in education and research, development and innovation (RDI) in the region of South ... Devamını oku

Seinäjoki University of Applied Sciences is a multidisciplinary institution of higher educationand an efficient actor in education and research, development and innovation (RDI) in the region of South Ostrobothnia in West Finland. Daha Az