Uluslararası MBA (Odak: Asya)

Genel

Program açıklaması

Program Açıklaması

Uluslararası MBA (IMBA) , küreselleşme dünyasına, sürekli yıkıcı değişikliklere ve küresel ticaret dünyasında giderek artan Doğu Asya'nın önemine uyacak şekilde tasarlanmıştır. 16 ay boyunca İngilizce öğretilen IMBA programı, öğrencileri, giderek daha dinamik, karmaşık ve rekabetçi uluslararası iş ortamında hızla gelişen küresel bir yönetim kariyerine hazırlayacak temel bilgi, yeterlilik ve becerilerle güçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Ne çalışacaksın

Temel zorunlu dersler, tüm MBA disiplinlerini, her bir konunun küresel ve uluslararası yönlerine açık bir öneme sahip olarak çalışmak üzere tasarlanmıştır. Bu küresel vizyonun ötesinde, program, Çin, Hindistan, Japonya ve Kore gibi Doğu Asya ülkelerinde ve ile iş yapmaya güçlü bir bölgesel vurgu sunmaktadır.

Haifa IMBA'nın Asya'da iki stratejik Üniversite ortağı var: Şangay'da ECNU ve Hindistan'da IMT. Her ikisi de önde gelen işletme okullarıdır. Her bölgesel uzmanlık şunları içerir:

  • Çin ve / veya Hindistan'daki MBA öğrencileriyle ortak seminer, her iki ülkedeki şirketler tarafından yaptırılan projeler ve ortaklıklar üzerinde birlikte çalışıyor.
  • Bu ülkelerdeki meslektaşlarınız ve yöneticilerinizle doğrudan iletişime geçmenizi sağlayacak ve onlarla takas yapmanıza, kendi ülkelerini keşfetmenize ve yönetime yaklaşımlarını deneyimlemelerine izin verecek Çin veya Hindistan Gezisi'ni okuyun.
Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Daha Az