Uluslararası MBA Madrid - Şangay

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

İş dünyası ve ekonomik belirsizliğin son derece rekabetçi ve güncel durumu, farklı yönetim alanlarındaki sağlam bilgi birikimine ve ayrıca çok yönlülük, uyarlanabilirlik, yansıma, kararlılık ve yaratıcılık gibi kişisel ve profesyonel becerilere sahip nitelikli profesyonellere ihtiyaç duymaktadır. Uluslararası MBA almanın yararları nelerdir? Uluslararası MBA, şirketlerin ve kurumların yönetimi için gerekli yönetimsel becerileri edinerek bir şirketteki sorumluluk pozisyonlarına ulaşmak için katılımcılarını eğiten mükemmel bir yönetim eğitim programıdır. Bu nedenle, yönetim eğitimi dışında, bir MBA tüm iş topluluğundan tanınmasını sağlar. Bu nedenle, profesyonel kariyerlerimizde daha iyi bir işe geçişi kolaylaştıracak yeni araç ve bilgi birikimi edinip birleştiren en iyi programdır.

Uluslararası MBA Madrid / Şangay katılımcıların iş yönetimi ve yönetimi konusundaki bilgilerini geliştirip arttırabilmeleri, ana yönetim araçlarıyla çalışabilmeleri ve yönetsel becerilerini ve yetkinliklerini güçlendirebilmeleri için tasarlanmıştır. Bir yönetim Yüksek Lisans derecesi, şirketin yönetimine dahil olan tüm alanları, şirketin genel bir bakış açısıyla, nasıl işlediğini ve nasıl organize edildiğini anlamaya odaklanmıştır. Tüm bunlar, diğer katılımcı profesyonellerle, öğretim kadromuzla ve konferanslarımıza, tartışmalarımıza ve faaliyetlerimize davet edilen profesyonellerle, profesyonel konumlandırmayı geliştirmek için çok önemli olan ağ fırsatları ile zenginleştirilmiştir.

106823_5.jpg

EAE İşletme Okulu Uluslararası MBA almak için nedenler

 1. EAE'nin MBA, Bloomberg sıralamasında dünyanın en iyilerinden biri
  EAE'nin MBA, saygın ABD dergisi Bloomberg Businessweek'in En İyi Uluslararası İş Okulları 2018 sıralamasında dünyanın en iyilerinden biri olarak seçildi. Okullar, ABD dışında bir MBA almak için dünyanın en iyi işletme okulları listesinde 32. sırada yer aldı. EAE, saygın bir sınıflandırmada ilk 5 İspanyol işletme okulları arasında yer alıyor.


 2. istihdam
  Profesyonel Kariyer Hizmetleri, profesyonel hedeflerine ulaşmak ve beklentilerini ve ilgi alanlarını iş piyasasıyla eşleştirmek için öğrencileri yönlendirmek ve onlara eşlik etmek üzerine odaklanmıştır.


 3. Uluslararası Yetenek Programı
  Program, EAE ile işbirliği yapan çokuluslu şirketler arasında maksimum görünürlük sağlamak için uluslararası mesleki gelişim arayışındaki öğrencileri hedeflemiştir. Bu nedenle İstihdam Atölyeleri, müdürlerle görüşmeler ve dünyanın dört bir yanındaki uluslararası seçim danışmanlarına erişim gibi etkinlikler düzenlenmektedir.


 4. Executive MBA Konseyi
  EAE, Executive MBA Konseyi üyesi. Okul, Executive MBA Konseyi'nin bir üyesidir, dolayısıyla tüm programları, derneğin gerektirdiği uluslararası akademik ve kalite standartlarını karşılar.


 5. Uluslararası sıralamalar
  Avrupa'da en iyi 65 ve dünyanın en iyi 200 (QS Global MBA 2018 sıralaması) arasında vurgulanmıştır. İlk kez, en iyi MBA Avrupa sıralamasına girer ve Top 35'e (Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017) ulaşır.
 6. Program yörüngesi
  EAE MBA, İspanya'da verilecek ilk genel yönetim programıydı ve şu anda 50 yıldan beri teklif ediliyor.


 7. İş Oyunu
  Program sırasında hazırlanan ve bir öğretmen tarafından hazırlanan İş Planı, Uluslararası MBA için kilit parçadır. Planın amacı programda elde edilen tüm içeriği bir şirket oluşturma projesinde ortaya koymaktır.


 8. İş ağı
  İş Ağı döngüsünde öğrenciler, büyük şirketlerden ve diğer EAE öğrencilerinin profesyonelleri ile bir dizi toplantıya katılacak, bu sayede katılımcılar profesyonel iletişim ağlarını genişletme şansına sahip olacaklar.


 9. Büyük küçük
  EAE, geleneksel seçmeli konu metodunun yerine, İspanya'da ilk kez Kuzey Amerika Ana ve Minör metodolojik sistemini başlatmıştır.


 10. Soft Skills programı
  EAE'nin Soft Skills International MBA programı, katılımcı profesyonellerin eğitimlerini kişisel becerilerinin stratejik seferberliği ile tamamlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Duygusal Beceriler Modeli boyunca düzenlenen on bağımsız aylık atölye içerir.


 11. NYC'de Yurtdışı Dönem
  Öğrencilere, öğrencilere yüksek kaliteli, küresel bir iş eğitimi sunmayı taahhüt eden özel bir yüksek öğrenim kurumu olan New York New York Lubin School of Pace Üniversitesi'nde bir dönem öğrenim seçeneği sunulur. Pace Üniversitesi, öğrencilerimize, New York ve dünyadaki iş başarısının anlamını kavramak için gerçek bir fırsat sunuyor.
  106826_3.jpg

Kabul Koşulları ve Derecesi

Kabul şartları

 • MBA erişmek için en az 3 yıllık mesleki deneyim.
 • İngilizce sertifikanız var (mevcut seçeneklere bakınız).
 • Bir lisans derecesi var.

Çift Diploma

Programı başarıyla tamamlayan katılımcılar, EAE Business School'dan Uluslararası MBA ve Universidad Rey Juan Carlos'dan (Madrid Kampüsü) Lisans Diploması alacaklar. Ayrıca, katılımcılar Şangay Üniversitesi'nden bir Tamamlama Sertifikası alacaklar.

EAE ve Üniversite tarafından verilen nitelikleri alabilmek için, katılımcılar bu kurumların öngördüğü şartları yerine getirmelidir.

Kabul süreci

Kabul sürecinin temel amacı, adayların programa uygunluğunu, mesleki deneyimlerine ve akademik geçmişlerine bakarak gerçekleştirmektir.

Amacımız, tüm katılımcılar için sunduğumuz deneyimden en iyi şekilde, sınıf arkadaşlarıyla, öğretim görevlileri ve mezunlarıyla uzun süreli bir ilişki geliştirebilecekleri bir bağlamda olmalarını sağlamaktır.

Kabul sürecine başlayabilmek için formun doldurulması ve EAE'nin Akademik Komitesinin başvuruyu dikkate alması gerekmektedir. İstenen program için Akademik Komite tarafından verilen karar olumlu ise, aday kayıtlarını tamamlayabilir.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Kariyer fırsatları

EAE, şirketlerin en çok değer verdiği yetkinlikleri değerlendirir ve bu bağlamda, istihdam edilebilirliği kolaylaştırmak için öğrencilere rehberlik sağlar. Amaç, iş piyasasının talep ettiği gelişim düzeyine ulaşmaktır.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Devamını oku

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Daha Az
Barselona , Madrid + 1 Daha fazla Daha az