Uluslararası MBA

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

Uluslararası MBA

&nbsp

Uluslararası MBA, iş yönetimi, şirket yönetiminin tüm yönleri üzerinde duruluyor genel bir programdır . Bu derste öğrenciler, şirketlerin küresel bir görünüm elde böylece ticari faaliyet tüm alanlarında entegre. Aynı zamanda esneklik, yansıma, çözünürlük ve yaratıcılık gibi kişisel becerileri talep ederken, iş dünyası, çeşitli alanlarda etkin yönetim ileri bilgiye sahip deneyimli profesyoneller gerektirir.


MBA, günümüzün karmaşık iş ortamlarında için stratejik ve yenilikçi düşünme ve girişimcilik becerilerini geliştirmek için aydınlatmaktadır.

&nbsp

Uluslararası MBA genel amacı yöneticilere işletme eğitimi vermektir:

  • Kim karmaşık çeşitli kuruluşların kalp içinde gelişmeye.
  • Kim esneklik ve yeni teknolojilere tepki değişiklikler, yeni pazarlar ve toplumsal evrim görünümünü uyaran ve yönetme yeteneğine sahiptir.
  • Kim açık fikirli ve anlayışlı, iletişim ve yaratıcı olma yeteneğine sahip.
  • Kim hümanist ve sağlam iş ahlakı bağlamında sorumludur.

Öğrenciler, New York'ta bir dönem yurtdışında eğitim imkanı sunuluyor .

&nbsp

Uluslararası MBA Programı Genel Bakış

&nbsp

  • Dil: İngilizce
  • ECTS Kredisi: 60
  • Önerilen profili: Üniversite mezunu. 2 yıl iş tecrübesi.
  • Çift derecesi: EAE Business School UPC / UCJC yüksek lisans
  • Kampüs: Barcelona ve Madrid

&nbsp

&nbsp

Uluslararası İşletme Yüksek Lisans

&nbsp

Programına erişmek için, bir üniversite diplomasına sahip ve mesleki deneyim sahip olmak gerekir. Öğretmenler tarafından önerilen durumlar için eğitim ve mesleki sorumluluk, her bir katılımcı tarafından sağlanan katkıların temelinde bilgi paylaşmak için önemli olduğu gibi, mesleki deneyim için özel önem vermek. Belirtilen gereksinimleri karşılamak değil, programa erişim Program Yönetimi tarafından değerlendirilecektir.


Program değerlendirme başarılı olan öğrenciler, EAE Business School mezunu elde edecektir.


EAE çift yeterlilik için anlaşmalar imzalamıştır kimler ortak Üniversiteler tarafından kurulan akademik gereklilikleri yerine getiren öğrenciler, Universitat Politecnica de Catalunya (Barcelona okuyan varsa) veya Universidad Camilo Jose Cela (Madrid okuyan varsa) bir derece elde eder.


Üniversiteler derecesi elde etmek için zaten bir Üniversite (Mühendis, Diploma veya Diploma) olması zorunludur. Üniversite yoksa, bir kez farklı değerlendirmelerin geçti, bir üniversite uzatma diploma almak olacaktır.

Son Güncelleme Eki 2011

Okul Hakkında

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Devamını oku

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Daha Az
Barselona , Madrid , New York , Şanghay + 3 Daha fazla Daha az