Tamamen İngilizce eğitim veren bu bir yıllık program, küresel iş liderleri olma potansiyeline sahip genç yöneticileri hedeflemektedir. Program, Avrupa iş ortamının derinlemesine anlaşılmasıyla donatıyor ve üst düzey yönetim pozisyonlarında karmaşık uluslararası ortamlarda uzmanlaşmak veya kendi şirketlerini kurmak için gerekli becerileri geliştiriyor.

Program Hedefi

Uluslararası MBA programı, yüksek vasıflı yöneticileri eğitme konusundaki uzun deneyimlerimizden ve uluslararası bir programa anahtar unsurlar ekleyerek oluşturulmuştur. Vaka tartışmaları, katılımcıların tüm dünyadan katılımcılarla fikir alışverişinde bulunmalarını sağlar. Ekip çalışması, farklı profesyonel geçmişlere sahip kişilerle iş birliği yapma ve böylece iş konularında çeşitli perspektifler oluşturma fırsatı sunar. Uluslararası işlerde başarılı bir kariyer için ve en üst yönetim pozisyonlarını elde etmek için mükemmel bir fırlatma rampasıdır.

Programın Avantajları

· Program, teorik anlayışı pratik deneyim ve beceri geliştirme ile birleştirir.

· Program esnekdir, böylece seçmeli seçerken katılımcılar programı kendi ilgi alanlarına göre düzenleyebilirler.

· Katılımcılar, koçluk ve özelleştirilmiş bir kariyer geliştirme programı aracılığıyla kişiselleştirilmiş destek alırlar.

· Dünyanın her yerinden zengin ve farklı bir grup öğrencinin oluşturulmasına yardımcı olan her türlü arka plan kabul edildi

· Dava yöntemi, gerçek dünyadaki zorlukları yansıtmak için kapsamlı bir şekilde kullanılmaktadır ve katılımcıların problem çözme konusunda yenilikçi çözümler geliştirmelerine izin vermektedir.

· Sadece 9 aylık kurs 4-6 ay staj: iş piyasasından sadece 9 ay uzakta olma imkanı

Program İçeriği

IMBA tam zamanlı bir program pratik deneyim ve beceri geliştirme ile kombine teorik bir anlayış. Böylece, müfredat yoluyla, katılımcılar, yönetimde gerekli bilgiyi, somut iş durumlarına uygulayabilme becerisiyle birlikte edinirler.

Katılımcılar, programın dersleri ile başarılı olmak için gerekli becerilere hakim olmak için bir Temel Modül ile programı başlatırlar. Daha sonra, çekirdek kurslar, kilit iş ve liderlik yetkinliklerinin sağlam bir temeli sağlar (örneğin, İnsanlar ve Organizasyonlar, İşletme Ekonomisi, Stratejik Yönetim).

Bunu, iş dünyasındaki (örneğin İnovasyon Yönetimi, Uluslararası Müzakere, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi) karmaşık meseleleri daha iyi anlama ve farklı ticari çıkarları keşfetme fırsatı sunan adaylara “Gelişmiş” ve “Genişletme” modülleri takip etmektedir.

“İş Planı” nın zorunlu gelişimi, teoriyi uygulamaya geçirir . Program boyunca uluslararası bakış açısı korunur.

Başvuru süreci

Giriş, her öğrencinin http: // uygulamasında mevcut çevrimiçi başvurusuna dayanmaktadır . IESEG .fr ve gerekli belgelerin gözden geçirilmesi ve ayrıca işe alım personeli ile zorunlu görüşme yapılması sonucu. Ekim 2019'da başlayan kalifiye öğrencilere yuvarlanma kabulü sunulur.

Uluslararası Burs

IÉSEG'in uluslararası bursu% 50'ye varan feragatname.

Program dili:
  • Ingilizce
Son Güncelleme Ekim 22, 2019
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eyl 2020
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
26,000 EUR
Deadline
Haziran 14, 2020
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eyl 2020
End Date
Oca 2022
Son başvuru tarihi
Haziran 14, 2020

Eyl 2020

Location
Son başvuru tarihi
Haziran 14, 2020
End Date
Oca 2022