Uluslararası MBA

Genel

Program açıklaması

Tamamen İngilizce eğitim veren bu bir yıllık program, küresel iş liderleri olma potansiyeline sahip genç yöneticileri hedeflemektedir. Program, Avrupa iş ortamının derinlemesine anlaşılmasıyla donatıyor ve üst düzey yönetim pozisyonlarında karmaşık uluslararası ortamlarda uzmanlaşmak veya kendi şirketlerini kurmak için gerekli becerileri geliştiriyor.

Program Hedefi

Uluslararası MBA programı, yüksek vasıflı yöneticileri eğitme konusundaki uzun deneyimlerimizden ve uluslararası bir programa anahtar unsurlar ekleyerek oluşturulmuştur. Vaka tartışmaları, katılımcıların tüm dünyadan katılımcılarla fikir alışverişinde bulunmalarını sağlar. Ekip çalışması, farklı profesyonel geçmişlere sahip kişilerle iş birliği yapma ve böylece iş konularında çeşitli perspektifler oluşturma fırsatı sunar. Uluslararası işlerde başarılı bir kariyer için ve en üst yönetim pozisyonlarını elde etmek için mükemmel bir fırlatma rampasıdır.

Programın Avantajları

· Program, teorik anlayışı pratik deneyim ve beceri geliştirme ile birleştirir.

· Program esnekdir, böylece seçmeli seçerken katılımcılar programı kendi ilgi alanlarına göre düzenleyebilirler.

· Katılımcılar, koçluk ve özelleştirilmiş bir kariyer geliştirme programı aracılığıyla kişiselleştirilmiş destek alırlar.

· Dünyanın her yerinden zengin ve farklı bir grup öğrencinin oluşturulmasına yardımcı olan her türlü arka plan kabul edildi

· Dava yöntemi, gerçek dünyadaki zorlukları yansıtmak için kapsamlı bir şekilde kullanılmaktadır ve katılımcıların problem çözme konusunda yenilikçi çözümler geliştirmelerine izin vermektedir.

· Sadece 9 aylık kurs 4-6 ay staj: iş piyasasından sadece 9 ay uzakta olma imkanı

Program İçeriği

IMBA tam zamanlı bir program pratik deneyim ve beceri geliştirme ile kombine teorik bir anlayış. Böylece, müfredat yoluyla, katılımcılar, yönetimde gerekli bilgiyi, somut iş durumlarına uygulayabilme becerisiyle birlikte edinirler.

Katılımcılar, programın dersleri ile başarılı olmak için gerekli becerilere hakim olmak için bir Temel Modül ile programı başlatırlar. Daha sonra, çekirdek kurslar, kilit iş ve liderlik yetkinliklerinin sağlam bir temeli sağlar (örneğin, İnsanlar ve Organizasyonlar, İşletme Ekonomisi, Stratejik Yönetim).

Bunu, iş dünyasındaki (örneğin İnovasyon Yönetimi, Uluslararası Müzakere, Uluslararası İnsan Kaynakları Yönetimi) karmaşık meseleleri daha iyi anlama ve farklı ticari çıkarları keşfetme fırsatı sunan adaylara “Gelişmiş” ve “Genişletme” modülleri takip etmektedir.

“İş Planı” nın zorunlu gelişimi, teoriyi uygulamaya geçirir . Program boyunca uluslararası bakış açısı korunur.

Başvuru süreci

Giriş, her öğrencinin http: // uygulamasında mevcut çevrimiçi başvurusuna dayanmaktadır . IESEG .fr ve gerekli belgelerin gözden geçirilmesi ve ayrıca işe alım personeli ile zorunlu görüşme yapılması sonucu. Ekim 2019'da başlayan kalifiye öğrencilere yuvarlanma kabulü sunulur.

Uluslararası Burs

IÉSEG'in uluslararası bursu% 50'ye varan feragatname.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and m ... Devamını oku

IÉSEG School of Management is one of the top Business Schools in France, ranked 7th in France and 32nd overall in the Financial Times Masters in Management 2018 ranking. As a French Grande École and member of the Conférence des Grandes Écoles, IÉSEG is part of the most prestigious higher education institutions in the country. Daha Az
Lille , Paris + 1 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar