Uluslararası MBA

Genel

6 konum mevcut

Program açıklaması

Ne gerekirse

Uluslararası MBA'miz, liderlik kariyerinizi en üst seviyeye çıkarmak için ihtiyacınız olan global avantajı sunar . Çalışan yöneticiler için tasarlanan program, geleneksel bir MBA'in tüm akademik titizliğini sunarken, modern işletmeyi yönlendiren farklı kültür ve uygulamalara daha fazla odaklanmayı sağlar.

132626_IMBA-2.jpg

Program kendinden geçmiş ve oldukça esnektir - kariyerinizi duraklatmadan tamamlamanıza olanak tanır. Paris'teki kişisel kursları bir araya getirerek ve dünyanın her yerinden e-öğrenme yoluyla yarı zamanlı çalışın.

Hangi rotayı kullanıyorsanız kullanın, IMBA dünyadaki bir veya daha fazla ortak kurumumuzdan kredi kazanmanıza izin verir. Cape Town, Yeni Delhi, Şangay ve São Paulo'daki programlarımız bölgesel bir odak noktası oluşturuyor ve size gelişmekte olan kilit pazarlardaki iş kültürleri ve uygulamaları hakkında değerli bilgiler veriyor . Bu arada New York'taki konumumuz, tüm IMBA öğrencileri için uluslararası işletme hakkında daha geniş bir bakış açısı sunan kurslar için iki haftalık isteğe bağlı bir yaz programına ev sahipliği yapıyor.

132627_AKwstudents.jpg

Akademik olarak tanınmış akademisyenlerin yanı sıra profesörlerimiz kendi başlarına başarılı iş liderleridir . IMBA'yı bu kadar değerli bir nitelik haline getiren mevcut teori ve ilgili uygulamanın karışımını kişileştiriyorlar. Sınıflarımız küçük ve samimi olduklarından, uzmanlıklarına yakın erişimlerden ve sınıfta tartışmayı şekillendirme şansından faydalanırsınız.

Küresel maruz kalma IMBA'nın merkezinde yer almaktadır ve hiçbir şey bunu öğrenci bedenimizden daha iyi yansıtamaz. ISM'nin öğrencileri ve mezunları 130'dan fazla milletten birini temsil ediyor ve programa bir bakış açısı getiriyor. Öğrenmelerini yalnızca fikir çeşitliliği ve deneyimleriyle zenginleştirmekle kalmaz, aynı zamanda dünya çapında profesyonel destek ve kariyer fırsatları ağınız olur.

Uygulamanızı bugün application.ism.edu adresinde başlatın.

132628_ProfIvonne.jpg

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read ... Devamını oku

Headquartered in Paris, and with partner institutions in New York, Shanghai, New Delhi, São Paulo and Cape Town, ISM gives students the global perspective they need to thrive as business leaders. Read more about our flexible, accredited IMBA, DBA and PhD degrees at www.ism.edu Daha Az
Paris , Şanghay , São Paulo , New York , Cape Town , Yeni Delhi + 5 Daha fazla Daha az