Uluslararası misafirperverlik alanında çift mba ve msc

Genel

Program açıklaması

Yeni fırsatlara bir fast-track

Glion Yüksek Öğrenim Enstitüsü (GIHE), öğrencilerin Uluslararası Hospitality Business'te bir MBA ve Yüksek Lisans of Science elde etmesini sağlayan bu çift lisans programını yalnızca bir yıl içerisinde sunmak için Grenoble Ecole de Management (GEM) ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyor.

Bu benzersiz çift dereceli master programı yoğun bir pratik müfredatı çağdaş yönetim zorluklarına ve temel operasyonel konseptlere odaklanarak birleştiriyor. Öğrencileri, yönetim ve girişimciliği teşvik etmek için global bir işletme görüşü ve stratejileri ile bütünsel yöneticiler olmaya hazırlar.

Kariyer gelişimini artıracak şekilde tasarlanan bu program, mezunlarını değişen küresel çevreye uyum sağlamak için eleştirel ve stratejik düşünmeye hazırlar.

Temel Bilgiler

  • Başlık: Uluslararası İkram İşletmeciliğinde Çift MBA * ve Yüksek Lisans
  • Süresi: 1 Yıl, 2 Dönem ve işte bir tam yıl
  • Alınış: Eylül ayında yılda sadece bir tane
  • Yeri: Glion kampüsü, İsviçre

    Akreditasyon
  • Grenoble Ecole de Management'ın MBA MBA Birliği (AMBA), AACSB İşletme ve Muhasebe Akreditasyonu (AACSB) ve EFMD Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS) tarafından akredite edilmiştir.

  • Grenoble Ecole de Management, Financial Times European Business Schools 2016 sıralamasında 17. sırada yer aldı

  • The Economist ve Financial Times tarafından GEM MBA Avrupa'da ilk 30 arasında yer aldı

  • MBA mezunlarına "Uluslararası Yönetici" unvanını veren bir sertifika verilir. Bu başlık, Fransız Çalışma Yasası'nın CNCP ** tarafından kabul edilmektedir.

* NEASC ve Grenoble Ecole de Management onay bekliyor

** Komisyon Nationale de la Certification Professionnelle (Fransa)

Son Güncelleme Eki 2017

Okul Hakkında

Glion Institute of Higher Education delivers premium, university-level education in hospitality management and event, sport and entertainment management.

Glion Institute of Higher Education delivers premium, university-level education in hospitality management and event, sport and entertainment management. Daha Az
Montrö , Bulle + 1 Daha fazla Daha az