A MBA Uluslararası Otel ve Turizm Yönetimi Avrupa Yükseköğretim Alanı adapte ve 90 ECTS kredisi oluşmaktadır. Program küresel bir ortamda başarılı çalışması için beceri, yetenek ve bilgiyi geliştirmeyi amaçlamaktadır. eğitim, akademik eğitimin altı ay ve sektörün işletmelerin ve kurumların uygulamaya altı ay ayrılmıştır.

Katı müfredat misafirperverliği ve turizm alanında istihdam ve kariyer geliştirmek için gerekli yönetim becerileri, yetenekleri ve bilgi geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. otel ve turizm profesyonelleri uluslararası bir ortamda faaliyet hazırlar. fakülte okuttukları konularda uzmanlaşmış endüstri profesyonelleri oluşmaktadır. strateji, pazarlama, iş yönetimi ve otel yönetimine odaklanmış ortak çekirdek alanlara ek olarak, program uzmanlaşma sağlar: Pazarlama ve İletişim ve / veya Finansal Yönetim.

teorik

Pazartesi-Cuma arası ders 420 saat, Mart ayları arasında öğretti. sınıf programı çalışmaları ile çalışma birleştirerek sağlar.

Stajlar

Şirket ve kurumlar sektöründe eğitimin 1.000 saat (6 ay).

Öğrenci Profili

komuta pozisyonlarda 5 yıl deneyime sahip mezunlar ve / veya genç profesyoneller misafirperverliği ve / veya turizm anlamına gelir.

Çalışma planı

Eğitim programı MBA Uluslararası Otel ve Turizm Yönetimi 90 ECTS kredisi vardır ve pro 5 modülleri (zorunlu 4 ve Finansal Yönetim 1 uzmanlığı veya Pazarlama ve İletişim) oluşmaktadır.

Kabul işlemi

  1. Gerekli bilgi ve belgeleri sağlayan bir online ön kayıt doldurun.

  2. Vatel Madrid ön kayıt değerlendirilmesi. Aday giriş sınavları gerçekleştirmek eğer bir hafta maksimum süre içinde size bildirilecektir.

  3. İletken giriş sınavları (Test ve kişisel görüşme).

  4. giriş sınavlarının tamamlanmasından itibaren 10 gün maksimum süre içinde Vatel kabul testi sonucu ve tescil prosedürü varsa ilgili aday bilgilendirir.

oranları

Kayıt ücretleri *: 2,420 € Öğrenim ücretleri: 9,960 €

hiçbir geri ödeme * Tek ödeme

ödeme

Peşin ödeme:% 3 indirim (öğrenim ücretleri uygulanabilir).
Tecilli: faizsiz 12 taksit kadar.

Program dili:
  • Ispanyolca
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Açık Kayıt
Duration
1 yıl
Tam zamanlı
Price
12,380 EUR
yıllık ücret +
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Açık Kayıt
End Date
Son başvuru tarihi

Açık Kayıt

Location
Son başvuru tarihi
End Date