Uluslararası Tam Zamanlı MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

119685_button.png

20'den Fazla Şirket ile Ortaklık

Anahtar Detayları

  • Başlangıç tarihi: Eylül 2020
  • Biçim: Tam zamanlı
  • Süre: 12 ay
  • Kurs ücreti: 35.000 €
  • Öğretim dili: İngilizce
  • Yer: MIP Politecnico di Milano İşletme Enstitüsü (Milan, İtalya)
  • Gerekli nitelik: en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip profesyonel mezunlar, ideal olarak uluslararası ortamlarda.

Program, çok sayıda uluslararası ve İtalyan firmasıyla işbirliği içinde, şirket sponsorluklarının yanı sıra, adaylara proje çalışmaları ve iş olanakları sunan bir teklif olarak sunulmaktadır. MBA ortağı şirketlerin listesi, Ariston Thermo Group, Banale, Banca Mediolanum, Barilla, Boston Danışmanlık Grubu, Candy Hoover, ConTe, Costa Crociere, EF - Önce Eğitim, Yangın, Hilti, IBM, lastminute.com Grubu, Eli Lilly, Luxottica'yı içermektedir. , Microsoft, Moleskine, Moncler, OTB, Ouvert, Sirti, Unicredit ve Whirlpool.

Yüksek Lisans, birinci dereceden bir öğrenme aşamasını Tasarım Yönetimi ve Yalın başlangıç da dahil olmak üzere genel yönetimdeki konulara ayrılmış daha geleneksel bir kampüs içi aşama ile birleştirir. Daha sonra, öğrenciler aşağıdaki alanlardan birinde uzmanlaşma şansına sahip olacaklar: Girişimcilik ve Yenilikçilik, Dijital Dönüşüm ve Büyük Veri, Lüks ve Tasarım Yönetimi, Genel Yönetim.

Adaylar, zihinlerini germeye hazır olmalı ve gerçek dünyadaki iş durumlarında zorlanmalı ve seçtikleri kariyerlerde başarılı olma yetenek ve motivasyonlarına sahip olmalıdır. Hırs, bağımsızlık ve alçakgönüllülük de oldukça arzulanan özelliklerdir ve son olarak, sınıfa kendi kişisel katkılarını sağlamak ve çeşitliliği teşvik etmek için motive olmuş insanları arıyoruz.

Politecnico di Milano İşletme Okulu, AMBA, EQUIS, ASFOR ve EOCCS tarafından akredite edilmiştir ve European Business School Financial Times Rankes ile QS World University Rankes arasındadır.

MIP ve ortakları, liyakate dayalı öğrenim harcı katkılarından şirket sponsorluğuna kadar Uluslararası Tam Zamanlı MBA adaylarına finansal yardımda bulunur .

MBA Ortaklığı Şirketleri tarafından finanse edilen tüm adaylar için 5.000 Euro'luk Şirket Sponsorluğu mevcuttur .

Farklı okul harcı katkıları mevcuttur ve ücretin% 50'sini karşılar. Finansal yardım olanaklarımız hakkında daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin: www.som.polimi.it/imba .


Daha fazla bilgi ve uygulama yardımı için, lütfen www.som.polimi.it/imba adresindeki web sitesini ziyaret edin veya infomasters @ MIP .polimi.it adresine yazın.
Başvurular çevrimiçi olarak www.applyformasters.net adresinde yapılmalıdır.

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Devamını oku

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Daha Az
Milan , Nantes , Reims , Edinburg , Madrid , Guangzhou , Barselona , Brüksel , Glasgow , Pekin , Münih , Toulouse-le-Château + 11 Daha fazla Daha az