Uluslararası Tam zamanlı MBA - 12 ay

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Neden Rotterdam MBA?

Hollandalı düşüncenin kariyerinizi ilerletmesine izin verin.

Uluslararası MBA , size özgeçmişinizde yeni bir hattan daha fazlasını sunuyor. Size dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz kariyer için profesyonel bir pasaport verir.

İş dünyasında başarılı olmak, gerçekleri bilmekten fazlasını gerektirir. Küresel bir bakış açısı, yenilikçi bir yaklaşım, eleştirel bir zihin ve işbirliği ve sürdürülebilirliğe odaklanır. RSM'de her sınıfı bu değerleri göz önünde bulundurarak tasarlıyoruz.

Bu iş yapmanın Hollandalı yolu. Fakültelerimizi ve MBA mezunlarımızı yıllardır trendler, pazar vardiyaları ve iş manzaraları önünde tutuyor. Ve Avrupa'da ve tüm dünyada kişisel ve profesyonel başarıyı sürdürmeye devam ediyor.

Sürekli olarak Avrupa'nın en iyi iş okullarından biriyiz, ancak bu konuda çok fazla cesaret edemeyiz. Bu başka bir Hollanda değeridir - alçakgönüllülük. Ve öğrencilerimizin, fakülte ve mezunlarımızın başarılarının yeterince yüksek olduğunu biliyoruz.

126801_StudentsMBA20183.jpg

Yaklaşımımız dört alana odaklanıyor

Farklı ortamımız size küresel bir zihniyet kazandırır

Sınıfın hemen yanında oturarak dünyanın her yerinden insanlar hakkında bilgi edinin. RSM'de MBA öğrencilerimizin yüzde 97'si uluslararasıdır, bu nedenle her gün farklı geçmişlere sahip insanlarla yakın çalışıyorsunuz.

Profesyonel kaynaklarımız kariyerinizi geliştirir

Kariyer planlamasını ciddiye alıyoruz. RSM, MBA deneyiminiz boyunca kişisel koçluk, rehberlik ve ağ iletişimi sunar. Bu nedenle, iş prensiplerine hakim olmaya odaklanırken, bir sonraki adımınızı bulmanıza yardımcı olmaya odaklanırız.

Devrimci yaklaşımımız sizi olağanüstü bir yönetici yapar

Onları üreten lider zihinlerin en yeni iş bilgilerini keşfedin. Sonra her durumda etkili bir şekilde liderlik etme yeteneğinizi geliştirin. Kişisel Liderlik Gelişim Programımız (PLD) başkalarını motive eden - ve daha da önemlisi, sizi birey olarak motive eden şey - böylece onları nasıl daha iyi yöneteceğinizi öğrenirsiniz.

Sürdürülebilir düşüncemiz sizi küresel ekonominin önüne geçiriyor

En iyi liderler, iş, toplum ve çevreye yarar sağlayan eylemleri bir kerede alırlar. Bu zor bir iştir, ancak MBA mezunlarımız zor durumda. Sürdürülebilir ticareti yaklaşımımıza vurgulamakta ve süreçte etik liderler üretmektedir.

Girişimci yaklaşımımız fikirlerinizi yeniliklere dönüştürecek

MBA katılımcısı olarak, 50'den fazla yenilikçi şirkete ev sahipliği yapan Rotterdam Bilim Kulesi'ndeki bilgiye ve Girişimcilik için Erasmus Merkezi ağına doğrudan erişebileceksiniz. Burada Merkez, başlangıçlara, KOBİ'lere ve şirketlere yardımcı oluyor ve girişimcilik etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

Kariyerinizi bir sonraki seviyeye taşımak istiyorsanız, Rotterdam'a gidin. Hollandalı düşüncenin kariyerinizi hayal ettiğinizden daha fazla nasıl yönlendireceğini öğrenin.

126808_CAP_0826_resized.jpg

Müfredat ve Öğretim

 • Dönem 1: Ocak - Mart
  Yönetimin temelleri
 • Dönem 2: Nisan - Haziran Ortası
  Yönetim uygulaması
 • Dönem 3: Haziran Ortası - Ağustos
  Gelişmiş Kariyer Seçenekleri
 • Dönem 4: Eylül - Aralık
  MBA seçmeli dersler ve uluslararası fırsatlar

Senin kariyerin

RSM büyük bir yatırım getirisi demektir.

Hepimiz dili konuşuyoruz, o zaman iş konuşalım. Bir öğrenci olarak, tam zamanlı Rotterdam MBA'ye yatırım yaptığınız zaman ve kaynaklar kariyeriniz boyunca getiri üretecektir.

RSM'de, her öğrencinin mezuniyet sonrası başarılı olmasına yardımcı olmak için yorulmadan çalışıyoruz. Birincisi, size ve yolculuğunuza yatırım yapıyoruz. Dünyada ne kadar iyi olursanız, hepimiz profesyonel bir topluluk olarak daha güçlüyüz.

Bu basit bir öncül: hayalimdeki iş seni karaya yatırıyor.

Yolunuzu bulun. Merkezden başlayın.

Kariyer Geliştirme Merkezi (CDC) kariyer hizmetleri için ana hedefinizdir. Bir toplantı düzenleyin ve yetenekli koçlarımız sizi ve hedeflerinizi - ne tür bir işten zevk aldığınızı, nerede yaşamak istediğinizi, ne tür bir iş kültürünün size en uygun ve daha fazlasını tanıyacağını - anlayacaktır.

RSM farkını keşfedin.

Hedeflerinizi belirledikten sonra, oraya ulaşmanıza yardımcı olacak bir eylem planı oluşturacağız. Yol boyunca, birçok kariyer kaynağına erişebileceksiniz. Mülakat tekniğinizi geliştirin, sunum becerilerinizi geliştirin ve profesyonel ağınızı oluşturmak için en iyi uygulamaları öğrenin.

Büyük bir işletme okulu kariyer beklentilerinizi geliştirmek için çok çalışmalıdır. Rotterdam'da, öğrencilerimizin her biri için yaptığımız şey bu.

Son Güncelleme Ağu 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Daha Az

Akreditasyonlar