Uluslararası Executive MBA - Uluslararası Yönetim

Uluslararası Yönetici MBA - Uluslararası Yönetim, akademik bir vakıf olarak, Genel Yönetimde başarılı bir kariyer için gerekli olan analitik becerileri ve karar verme yeterliliğini ifade eder.

Çalışma programı "Genel Yönetim Executive MBA" karar vericiler olarak rolleri için muhtemel yöneticileri hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu MBA programı da bu nedenle, yeni yöntem ve fikirlerle becerilerini geliştirmeye çalışan yöneticilere yöneliktir. Katılımcılar, uzmanlaşma, küreselleşme, maliyet odaklı büyüme ve etik ve ahlaki sorumluluk bağlamında liderlik sorumluluğunu başarıyla ele almalarına yardımcı olacak bilgi ve becerileri nasıl elde edeceklerini öğrenmelidir. Ayrıca, yetkinlik üzerine dinamik bir odaklanma ile, stratejileri uygulamada etkili bir şekilde uygulamak için bilgi ve beceriler aktarılır.

Mekanları


MBA eğitim programı, Avusturya, Almanya, İngiltere, Rusya, ABD, Çin ve Tayland olmak üzere 7 farklı ülkede üç kıtada gerçekleşir. Benzersiz yerler, modern dersliklerle mükemmel altyapı sunar. Bunlar, uluslararası yönelimli bir kavramın parçasıdır.

Hedef gruplar


Kurs, özellikle Genel İdarede lider konumda olan ya da bir kişiye atanmış kişileri hedef alıyor.

- Girişimciler, Yöneticiler ve Genç Yöneticiler

- Gelecekteki kariyerlerinizi Genel Yönetim'te gören ve MBA-GM programında sunulan bilgi aktarımı yoluyla kendilerini uluslararası zorluklar içinde görmek isteyenler

- Genel yönetim alanında yüksek kaliteli eğitim almaya çalışan akademik olmayan alanlardaki mezunlar ve çalışma dalıları

Program dili:
Ingilizce

SMBS - University of Salzburg Business School için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 2019
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
25,650 EUR
€ 25.650, - (eksilenim PG + KD $ 1.950, -)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date