International Executive MBA - Kamu Yönetimi

Kamu yönetimi için hizmet içi yönetim programı

MBA Kamu Yönetimi eğitim programı, Almanca konuşulan ülkelerde olağanüstü ve benzersiz olan genel alanlarda yöneticilere yönelik ileri eğitim sunmaktadır. FIBAA tarafından akredite edilen üniversite kursu, Salzburg Üniversitesi'nde Almanya, Avusturya, Washington DC ve Brüksel'den gelen mükemmel akademisyenler ile birlikte gerçekleştirilmektedir. "İşletme Yüksek Lisans" derecesi dersin tamamlanması üzerine verilir.

Kamu yönetimi, radikal değişiklikleri gerektiren sürekli modernizasyon süreçlerine tabidir. Bu değişiklikler, kamu yönetimi alanında yöneticilere ve idari personel üyelerine daha yüksek yeterlilik talebi ile sonuçlanır.

MBA programının amacı, kamu yönetimi alanında mevcut zorluklarla başa çıkmada yardımcı olmak için güncel liderlik yeterliliği ve yönetim araçlarını sağlamaktır. Bu, bizi, "karmaşık örgütlerin kontrolünü ve sonuçta ortaya çıkan sorunları" anlatan "kamu yönetimi" anahtar sözcüğüne getiriyor. MBA Kamu Yönetimi, ekonomik yönlerini dikkate alarak kamu görevlerinin yönetimi için gerekli olduğu düşünülen, yönetim ve yönetim alanları arasındaki stratejik bağlantıyı optimal biçimde oluşturur.


Mekanları

MBA programı Salzburg'da ve diğer uluslararası mekanlarda gerçekleşir: Brüksel, Toronto, Washington DC ve Viyana. Eşsiz mekanlar, modern tasarım öğretim olanaklarıyla mükemmel altyapı sunar. Bunlar, uluslararası yönelimli bir kavramın parçasıdır.

Hedef gruplar

MBA Kamu Yönetimi kamu yönetimi çeşitli alanlarda ve yarı kamu şirketleri ve kurumlardan insanlara yöneliktir.


Yüksek lisans sonrası ileri eğitim programı olarak, MBA programı amaçlanmaktadır:

  • Yöneticiler
  • Genç personel
Program dili:
Ingilizce

SMBS - University of Salzburg Business School için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 2019
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
15,650 EUR
15.650 €, - (eksilenim PG + VG € 1.950, -)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date