Dil:% 80 Almanca,% 20 İngilizce

Uluslararası Executive MBA - Proje ve Süreç Yönetimi

Proje ve Süreç Yöneticileri için benzersiz eğitim programı

"Executive MBA Project and Process Management", şu anda proje ve süreç yönetimi alanında en kaliteli eğitim programıdır. Avrupa'da benzersiz olan bu çalışma programı, oldukça profesyonel yönetim eğitimi ile genel yönetim bilgisi bir araya getiriyor ve proje ve süreç yönetimi alanına odaklanıyor.

Amacımız, uygulama yönelimine özel önem verilerek yönetim içeriğini güçlü bir bilimsel temel ile iletmektir. MBA, stratejik ve girişimci bir yaklaşımla liderlik, finans, kontrol ve hukuk konularındaki merkezi zorluklarla ilgilenir. Bu beceriler, gittikçe artan ve karmaşıklaşan bir ortamda, mevcut uluslararası ekonomik zorlukları rakip olarak ve başarılı bir şekilde karşılamanıza izin verir. Uygulamaya yönelik modüller, ekonominin ve akademinin en katı talepleri ile uyumludur. Bu, merkezi bir iş haline gelen proje ve süreç yönetimi için uygun bir eğitimle sonuçlanır.

Mekanları

MBA programının üç uluslararası mekanı var: Salzburg, Marburg / Frankfurt, St. Gallen, Washington ve Toronto. Bu bireysel mekanlar, modern dersliklerle mükemmel altyapı sunar. Bunlar, uluslararası yönelimli bir kavramın parçasıdır.

Hedef gruplar

  • Girişimciler, yöneticiler ve genç yöneticiler
  • Mesleki geleceğini proje ve / veya süreç yönetimi alanında gören ve MBA-PPM'de sunulan bilgi aktarımı yoluyla kendilerini uluslararası zorluklara hazırlamak isteyen insanlar
  • Proje ve süreç yönetimi alanında daha ileri düzeyde eğitim almak isteyen ilgili alanların ve dalların mezunları.
Program dili:
Ingilizce

SMBS - University of Salzburg Business School için 3 tane daha kurs bak. »

Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Eki 2019
Duration
2 yıl
Yarı zamanlı
Price
17,650 EUR
€ 17.650, - (eksilenim PG + KD $ 1.950, -)
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Eki 2019
End Date
Son başvuru tarihi

Eki 2019

Location
Son başvuru tarihi
End Date