Uluslararası Yarı Zamanlı MBA

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

119685_button.png

Anahtar Detayları

  • Başlangıç tarihi: Ekim 2019
  • Biçim: Yarı zamanlı
  • Süre: 20 ay
  • Kurs ücreti: 32.000 € (bireysel) / 37.000 € (şirket)
  • Öğretim dili: İngilizce
  • Yer: MIP Politecnico di Milano İşletme Enstitüsü (Milan, İtalya) 2 Uluslararası Hafta ve uluslararası değişim fırsatları.
  • Gerekli nitelik: uluslararası ortamlarda ideal olarak en az 3 yıllık iş deneyimi.


International Part-Time MBA , kariyerini kesintiye uğratmadan üst düzey yönetici becerileri kazanmak isteyen yetenekli profesyoneller için tasarlanmış MIP Politecnico di Milano'nun programıdır.

Bu program, tam potansiyellerini nasıl kullanacağını öğrenmeye ve emellerini gerçeğe dönüştürmeyi öğrenmeye adamış yetenekli ve iddialı genç profesyoneller arıyor.

Kurs yarı zamanlı bir haftasonu formatında teslim edilir. Bu, katılımcıların çalışmalarını kesintiye uğratmadan uluslararası olarak tanınan bir nitelik kazanmalarını - MBA yapmayı - sağlar.

20 ay süren dersler, her ay bir hafta sonu (Cuma ve Cumartesi) yapılır ve 3 tam hafta oturumla birleştirilir. Yüz yüze dersler, MIPROSOFT teknolojisi üzerine MIP tarafından geliştirilen yenilikçi dijital öğrenme platformu aracılığıyla sunulan multimedya içeriği ile birleştirilmiştir. Öğrenciler doğrudan yerinde ziyaret ya da derslerde yöneticileri ile tartışarak Microsoft, Siemens, Moleskine ve Whirlpool gibi uluslararası şirketlerin maruz kalacağı MIP . Düzenlenen tüm sınıflar MIP öğrencilere Akış yoluyla sınıfların en fazla 30% katılabilir içeriği ve öğrencilerle zaman yetişmek için şans vermek kaydedilecektir.

Politecnico di Milano Yönetim Okulu, AMBA, EQUIS, ASFOR ve EOCCS tarafından akredite edilmiştir ve Avrupa İşletme Okulu Financial Times Sıralaması ve QS World University Rankings'de bulunmaktadır.


Uygulamalar şimdi açık, lütfen ayrıntılar için www.som.polimi.it/intptmba adresine bakın.
Daha fazla bilgi ve uygulama yardımı için, lütfen imbapt @ MIP .polimi.it

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Devamını oku

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Daha Az
Milan , Nantes , Reims , Edinburg , Madrid , Guangzhou , Barselona , Brüksel , Glasgow , Pekin , Münih , Toulouse-le-Château + 11 Daha fazla Daha az