Uluslararası e-Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Tedarik zinciri alanı günümüzde hızlı bir dönüşüm ve büyüme görüyor. Yapay zeka, blok zinciri, robotik, makine öğrenimi ve bulut bilişim gibi yeni teknolojiler ve BT iyileştirmeleri, tedarik zinciri lojistiği ve yönetim endüstrisinin yanı sıra hayatlarımızı da büyük ölçüde şekillendiriyor.

Allied Market Research'e göre, tedarik zinciri yönetimi sektörünün 2025 yılına kadar 24.532 milyar dolara ulaşması ve 2018'den 2025'e% 9,7 bileşik yıllık büyüme oranıyla büyümesinin beklendiği bir durum değil. Tüm bu gelişmeler, hizmetlerin hızlanmasına ve daha düşük maliyete ek olarak, hizmetlerin güvenilirliğinin artırılmasına dönüşür. Şüphesiz lojistik ve tedarik zinciri endüstrisi on yıl önceki ile aynı değil ve hala tüm sektörlerde hızlı bir dönüşüm görüyor. Bu nedenle teknoloji, en çok teknoloji meraklısı şirketler için bir pazar avantajı olarak değil, genel düzeyde bir standart olarak kabul edilir. Bu nedenle, sektörün kilit oyuncularının en son yeniliklerin tedarik zincirlerini nasıl etkileyeceğini tahmin etmesi ve buna göre yeni teknolojiden yararlanması çok önemlidir.

Bu çift akredite MBA'yı takip ederek öğrenciler, tedarik zinciri yönetimi alanında güvenilir ve pratik bir eğitime erişim kazanacaklar ve bunları profesyonel yaşamlarında bilinçli bir şekilde kullanabilmek ve uygulayabilmek amacıyla en son gelişmeleri ve teknolojileri araştıracaklar.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Program Müfredatı

 1. Strateji ve Küreselleşme
 2. Liderlik ve İnsan Kaynakları Yönetimi
 3. Operasyon Yönetimi ve Ticareti
 4. Uluslararası Pazarlama
 5. Finansal ve Ekonomik Yönetim
 6. Girişimcilik ve İnovasyon
 7. İş Oyunu
 8. Yeni Teknolojiler ve SCM Optimizasyonu
 9. TZY'de Satın Alma ve Tedarik Stratejisi
 10. SCM'de Dağıtım, Depolama, Taşıma, Taşıma ve Ters Lojistik. Stok yönetimi
 11. Kalite, Verimlilik ve İşlemler
 12. Final Yüksek Lisans Projesi

Yüksek Lisans Derecesi son proje bir iş planı veya mevcut bir iş için bir vaka çalışması olarak yazılmıştır. Bu, projeler için alandaki en iyi profesyonellerin bazılarının denetiminde ve rehberliğinde öğrencilerin iş fikirlerini geliştirmeleri ve onlara hayat vermeleri için mükemmel bir fırsat. Girişimcilik için bir alıştırma olarak kullanma sınırlarını zorlama konusunda yüksek lisans projesinden yararlanmaları için öğrencilerimizi şiddetle teşvik ediyoruz.

Proje tek tek veya grup halinde yapılabilir.

Öğrenci profili

 • Sektördeki en iyi profesyonellerle bilgi ve becerilerini güncellemek isteyen lojistik ve tedarik zinciri alanlarındaki profesyoneller.
 • Piyasadaki en son gelişmeler ve teknolojilerle birlikte tedarik zinciri, operasyonları ve lojistik yönetim yönlerinin ayrıntılı bir görünümünü elde etmek isteyen girişimciler.
 • Tedarik zinciri yönetimi alanında yenilikçi ve benzersiz bir yaklaşımla uzmanlaşmak isteyen yeni mezunlar, işgücü piyasasına katılma anında rekabet avantajı kazanmalarını sağlayacak.

Akreditasyon

E-Tedarik Zinciri Yönetiminde Çift Derece

 • BEBS Barcelona Executive Business School'dan Uluslararası e-Tedarik Zinciri Yönetiminde MBA
 • UCAV (Catholic University of Ávila) tarafından Uluslararası e-Tedarik Zinciri Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi

BEBS , dünya çapında geçerli olan yüksek öğrenim sağlayan özel bir işletme okuludur ve ayrıca İspanya'daki İşletme Okulları Birliği (AEEN) ve Avrupa Birliği Özel Yüksek Öğretim (EUPHE) üyesidir.

Gerekli belgeler

 1. Güncel Özgeçmiş (CV)
 2. Motivasyon mektubu
 3. Pasaport veya kimlik fotokopisi
 4. Lisans
 5. Akademik kayıt (Transcript / Grades)
 6. IELTS 6.0 veya eşdeğeri, örneğin TOEFL veya İngilizce’deki önceki eğitim
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Devamını oku

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Daha Az