Yönetici MBA

PRIME Business School ölçek, kapsam ve titizlik eşsiz entelektüel ve mesleki gelişim için bir alandır. PRIME oturumları öğrenme, onun dünya standartlarında öğretim yoluyla içerir ve uluslararası ortakları aracılığıyla, fırsatlar, fikirler ve çözümler inkübe iş geliştirmek ve / veya zenginlik yaratmak ve şirket, toplum için özellikle yeni bir değer oluşturmak ve Bu gerektirir bunun sonucunda kişisel parası ile dünya.


Eğitim odak


Executive MBA yılında katılımcılar ve öğretmenler sınıf dinamiklerine getirmek bilgi, bilgi, deneyim ve yansımaları yakınsaması gelen toplu inşa edilmiştir öğrenme. Bu yaklaşım tesadüfen seçilen, ancak iş kararlarının alındığı fiili durumların önemli bir kısmını yeniden denemek için oldukça tepki değildir. Toplantıda mevcut bilgi için çeşitli disiplin perspektifler, zamanında yanıtları gerektiren durumlara mümkün olan en iyi çözümü inşa etmeye aktörlerin deneyim ve etkileşim yoluyla geliştirilen anlayışlar kaynaklanan uygulama kararlarında.TEKLİF DEĞERİ


Executive MBA PRIME Business School EMBA-PRIME Farklılaşma: Bugün, iyi olmak o farklılaşma yoluyla üstünlük sağlamaya gereklidir, yeterli değildir. Üniversite Sergio Arboleda PRIME Business School bu yeni ortama farkındadır ve bu nedenle Executive MBA programı katılımcıları yenilikçi zenginleştirecektir, o farklı düşünmeye onları motive öğrenme teşvik şekilde tasarlanmıştır senin aletin dahili olarak büyük potansiyele her katılımcı d evelop sağlayan kariyer, iş ve yaşam. TMBA-PRIME aşağıdaki yönleri de önemli ölçüde farklıdır:


• Bu öğrenme süreçleri ve, entelektüel zorlu uluslararası alakalı ve yenilikçi aksiyon odaklı pratik uygulamalar dayanmaktadır. "Dört ben" Deneyim PRIME (Fikri, Uluslararası, Yenilikçi, entegre) biz adında var bir proses.

• sırayla öğretme ve öğrenme tüm süreçlerde vakıf gibi bir insancıl ve etik felsefesinde istirahat ayrılmaz liderleri, sosyal, iş ve çevreye duyarlı oluşturmak üzere
KATILIMCILAR EMBA PROFİLİ


EMBA-PRIME mezunları kuşkusuz içi yeni sürdürülebilir zenginlik üretebilen küresel rekabet lideri ve girişimci ve bir kişinin, profesyonel aktivite ve cosmopilita vatandaş olarak tüm faaliyetlerinde vektörlerin bir etik entegre kişidir küreselleşen toplumda.

programının uygulanması için EMBA-PRIME Gereksinimleri katılımcıların profili


• Sac akademik ve mesleki hayat.

• Üniversite derecesi Kolombiya resmi makamlarca tanıdı.

• yabancı üniversiteler tarafından verilen menkul kıymetler durumunda, usulüne uygun apostilli gerekir ve EMBA liderlik onayına tabi.

• sekiz yıla eşit veya daha üstün Mesleki deneyim

en az dört yıllık • iş veya yönetim tecrübesi

• Başbakan Business School Kişisel görüşme


Program dili:
  • Ispanyolca
Bu kurs bir Kampüs Okul
Start Date
Oca 2020
Duration
Bilgi iste
Tam zamanlı
Price
Deadline
Konuma göre
Tarihe göre
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi
Start Date
Oca 2020
End Date
Son başvuru tarihi

Oca 2020

Location
Son başvuru tarihi
End Date
Location
Son başvuru tarihi
End Date