Yönetici Yönetici MBA

Genel

Program açıklaması

Bu iki dilli (İspanyolca-İngilizce) Yüksek Lisans Executive MBA, gelecekteki iş liderlerini hazırlar ve tüm işletme yönetimi tekniklerini sağlar ve Üst Yönetim için belirli yönetici becerilerini geliştirir.

Geleceğin liderlerinin ve orta düzey yöneticilerin küresel iş zorluklarıyla yüzleşmek zorunda olmaları gerektiği bilgisine dayanan, önemli şirketlerden büyük yöneticiler ve yöneticilerin geri bildirimleriyle tasarlanmış titiz ve pratik bir akademik program.

Öğrencilerimize meydan okuyan ve ilham veren heyecan verici bir akademik program. CESINE'da bir öğrenci olarak, öğreniminiz gerçekten pratik olacaktır. Sınıftaki çeşitliliği artırmanın bir karışımını sağlayacak farklı profillere ve geçmişlere sahip öğrencilerle birlikte çalışacaksınız.

Titiz akademik programımız, gerçek dünyada kararların nasıl alındığı konusunda en sağlam temeli ve ilk elden deneyimi sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır. Tüm yönetim tekniklerini öğreneceksiniz.

Son Güncelleme Oca 2021

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the develo ... Devamını oku

CESINE is a higher education institution with more than 27 years of history. It is recognized externally for its quality training, its international character, and its marked orientation to the development of soft skills and competencies most demanded by companies and recruiters. CESINE’s presence among the best positions in international rankings reflects its commitment to excellence. Located in the top three, out of forty Spanish business schools, in the i2n ranking, hold by PwC and EF. Furthermore, CESINE has obtained the highest score in teaching, employability, facilities, and social commitment in the prestigious ranking ‘QS Stars’. Our outstanding faculty comes from the fields of business, consulting, and research and has extensive teaching experience, serving up-to-date, practical, and demanding education. Daha Az